Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lera . no a musím říct,že máš moc pěkné sny,ikdyž mě se zdálo na dnešek neco podobnýho ,jen děcínko už lezlo a neviděla jsem jestli je to holčička nebo chlapeček :-) ... už nám z toho začíná harašit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lera: já už na solárko chodím... jednou týdně.. a začala jsem na 6ti minutých, musím začít přidávat aby to mělo nějaký efekt... když jsem opálená, vypadám hubenějc :D s jídlem je to teď boj... začínám se učit, takže u toho pořád baštím.... tak počkám, až budu mít po abs., do svatby bude zbývat měsíc a týden.. tak si upravím i stravu :) teď se cpu a cvičím...
Odpovědět
Profilova fotka
lera: já půjdu na nástřik, do solárka sice občas chodím, ale snažíme se o mímo a pro to není solárko moc dobrý ;-)
Odpovědět
glumbi: a co to je ten nástřik? a jak to drží?? a nebarví to? Já do solárka nemůžu ze zdravotních důvodů, nikdy jsem tam nebyla... ale jsem hrozná bledule, tak by se mi taky šiklo být aspoň trochu hnědá...
Odpovědět
Profilova fotka
hanna: je to opalovací nátřik, bud se to dělá v takovej "sprše" a nebo ručně( někdo tě natříká) pak se nesmíš 8 hodin mýt a je to krásná barva ;-) trošku to pouští, když se spotíš, ale jde to bez problémů vyprat a nepouští to tak, že bys třeba měla špinavý okraje šatů. měla jsem to na maturák a bylo to moooc hezký. vydrží to tak cca týden, podle typu pokožky a jak moc si pokožku třeba mažeš ;-)
Odpovědět
glumbi: no já mám právě suchou pokožku, ale to by mohlo aspoň přes tu svatbu vydržet a nevíš kde to dělaj v Praze? na netu mi to našlo jen v Brně a Karlových Varech :-S
Odpovědět
Profilova fotka
hanny: máš to v IP, je tam super cena a když si to necháš uděalt max dva dny před svtabou a budeš se hodně mazat, tak to vydrží ;-) já na to taky půjdu ve středu a v pátek je svatba
Odpovědět
glumbi: díky moc, to teda taky ozkouším, radši půjdu jednou teď abych veděla dopředu, co to udělá 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
hanna: já taky chci jít už dřív ;-) budeme krásně hnědé :-)
Odpovědět
Ahojky holky taky se přidávám do diskuze,vdávám se 17.7.2010 No já jsem taky jak bledule ale do solárka si nepůjdu.Když vylezu na sluníčko tak se hned spálim takže by mi to solárko mohlo možná i uškodit. lera1.Kolik stojí takový lymfo masáže?A to ti fakt jako vyhladí celulitidu?? :-)
Odpovědět
glumbi: no jsem na to zvědavá 8-) snad nebudu flekatá... budulinci: vítej mezi nás!
Odpovědět
Profilova fotka
hanna: když dodržíš, co ti řeknou tak, ne ;-) já jsem tenkrát měla trošku flekatý obličej,ale to se zamaskovalo makeupem. maj to dost popsaný na těch stánkách ;-) a za ty prachy je to dobrý
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
budulinci vítej. Já asi do solárka zajdu koncem měsíce a uvidím co to udělá.
Odpovědět
Profilova fotka
budulinci:no já na celulku až tak netrpim(ale neříkám,že bych měla nohy jako hedvábí :-) )ale mám tam 2 tukový polštářky,který se těma masážema krásně ztratí a hlavně uberu i na cm.Ale přiznám se,že bez upravy jídelníčku a cvičením by výsledek asi tak výrazný nebyl.Dělá se to takovým přístrojem a 10masáží stojí(u nás)2600Kč.
Odpovědět
Profilova fotka
lero, já chci zkusit lymfomasáže ruční. Hodně si to chválí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo jo,ruční jsou taky super,ale já už mám dobrou zkušenost s těma s přístrojem,tak jdu na jisto ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to pak jooo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, jdu vás jen pozdravit :-) a o solárku jsem přemýšlela, ale nakonec tam chodit nebudu :-) a kde se dá sehnat ten sprej, jak jste se bavily? a příští týden bych měla dojít na matriku domluvit státní před radnicí a nástup :) tak jsem zvědavá co mi řekne matrikářka :)
Odpovědět
Já solárko dám...ale začnu až za týden, dobírám ted ATB a to by nebylo dobré:-) Navíc s špatně opaluji, tak takhle po zkušenostech vím, že je to v pohodě. mysko84: martikářka bude v pohodě:-)
Odpovědět
Profilova fotka
neo: já jsem už s ní mluvila, takže vím, že je fajn :-) a klidně by nás nechala oddat i v malý síni, ale když jsem ji řekla, že budmeme mít cca 40 lidí + co se přijdou na nás podívat, tak mi řekla, že by to bylo lepší ve velký obřadní síni :-) aby se tam nikdo nemačkal a všichni na nás hezky viděli :-). a když jsi ji řekla, že bysme chtěli vlastní písničky, nebyla proti :-)
Odpovědět
lera1:No já mám trošku celulitidu na stehnech a na zadečku.Ale zase na jednu stranu si říkám že pod šatama to nebude vidět. :-) Já jsem četla že se je to masáž a pak se dávají nějaký zábaly.U nás to stojí 350kč na 45 minut.
Odpovědět
Profilova fotka
bubulinci: a jak se to jmenuje? že bych mrkla, jestli je to i u nás :)
Odpovědět
myska84:masáž Ba Guan a pak anticelulitidový zábal Maxiefekt
Odpovědět
já na lymfu chodím, je to super...ješt mi chybí asi 7 sezení:-) Fakt doporučuji
Odpovědět
Profilova fotka
holky ono je to i u nás :-D
Odpovědět
Profilova fotka
anticelulitidová masáž a ozonový zábal 350,- Kč 90 min Baňkování 45min 270,- 5x baňkování 1250,- je to moc nebo akorát? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
na zábaly nechodi,jen na ty masáže,je to taková baňka do které je napuštěny tlak a tím vám maserka nejdřív pomalu a pak rychle(to krapet bolí)přejíždí nohy.Ale nejdřív vás napatla takovim růžovim krémem :-) trvá to asi 45 min a mě dělá celý stehna,boky a zadek.Sice to pod šatama není vidět,ale jedem pak na svatebku a v plavkách už je vidět všecno,ale hlavně se pročistěj lymfy a ten sajrajt se pak neusazuje tam kde nema :-)
Odpovědět
Já jsem si objednala samoopalovací sprej, tak s ním začnu už teď ať vidím, jestli nebudu flekatá :-D Nechci na svatbě vypadat jako beruška :-D
Odpovědět
Profilova fotka
paní má v salonu i tu bezbolestnou lipos.,ale to si nechám,až porodim mimi :-)
Odpovědět
Profilova fotka
děkuju moc za info holky a já jdu spát tak dobrou noc :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?