Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
Taky souhlasím, že ti to moc slušíííí, mě se to tedy líbí. Já byla na zkoušce minulý týden a taky mi to přišlo divný :-p , tak nevim, na druhý zkoušce asi řeknu, ať vyzkouší jiný barvy.
Odpovědět
Profilova fotka
areviv: moooc ti to sluší, ono na fotkách je lepší být "víc" nalíčená. s tou nalíčenou pusou je to mnohem lepší ;-) a koukala jsem že máme va svatbu stejný parfém, mě se k němu podařilo sehnat i tělový mlíko, deodorant a 10ml malinkou lahvičku. jsem z něj unešená a chodím ho potajnu čmuchat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi : no jo parfém to je můj nejoblíbenější,vlastně ho používám pořád,taky k němu mývám sadu s mlíkem,mlíko ale použiju až na svatbu :-) .Fakt neznám lepší parfémek :-) já pořád nevím s tím líčením.Marťovi se to vůbec nelíbilo prý je to hrozně přeplácaný.No a nemůžu se přece nechat nalíčit a pak se miláčkovi nelíbit... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
areviv: to mi neco připomíná;-) jak jsme měli rande s fotografkou, tak říkala, že u líčení bude a že bude hlídat, ať je to výraznější, ať to na fotkách hezky vynikde, že když retušuje, tak se z otho vlastně něco ubere a aby vůbec něco zbylo:-D já jsem teda řekla, že přehánět se to rozhodně nebude...no ale hlavně proč to tady píšu - že prý ona když se vdávala, tak se poprvé pohádali před svatbou, když přišla ze zkoušky líčení,...ona byla spokojená a on to totálně zhatil..takže tak no.. ono jak to uvidí Marťa komplet i s šatkama a se vším, tak mu spadne čelist;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mysickaaa : tak to je hezký :-) no já myslím,že jo,ale taky nemám ráda když jsem moc nalíčená,teda moc výrazně,možná zkusíme změnit barvy jako mishabol . Chtěla bych být jemnější nevěsta... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hojky holky :-) tak za měsíc toule dobou už budu paní x-) areviv:mě se to líčení taky moc líbí a pokud se moc nelíčíš,je jasný,že měl přítel trochu zmatek,ale jak říkaj holky,na focení je opravdu lepší být zvírazněná víc.Já když jsem fotila,tak jsem taky na fotkách vypadala jak omalovánka a když se na fb koukneš na moje Hokusy Pokusy,tak tam vypadám normálně...teda aspoň si to myslim :-N
Odpovědět
Profilova fotka
lera1 : no tééda Lení,už za měsíc,ježiš to uteklo,fakt :-) no já se líčím,make-up , pudr,stíny,řasy...ale tak nějak jinak :-) nedávám si tužku na oči a nelíčím si rty.... ikdyž ty na fotkách na fb vypadáš moc hezky..nevím, já mám strach,abych pak nevypadal nepřirozeně,když mě ta´khle nikdo nezná....
Odpovědět
Profilova fotka
areviv: oči super... ta pusa je na mě taky moc (taky si jí moc nemaluju), ale oči jsou fajn :) a líbí se mi vlásky ;-) ale na těch si nebyla.. to ti chválím jen tak :D
Odpovědět
Profilova fotka
mavo : děkujííí ti dobrá vílo,vlasy svěřuju jen a popuze Kájovi,Je to báječnej kadeřník... Jak to tak pozoruju tak posledním velkým problémem bude najít vhodné líčení.Že já jsem se na to nevykašlala a nenalíčila se sama...ach jo..teda už aby byl ten den "D" všemu trápení s přípravama bude konec a před náma to nejkrásnější :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lera: to téééééda letí;-) měsíc a apk nás budeš poučovat;-) areviv: však uvidíš, zkus třeba změnit ty barvy, jak říkáš..ohlasy slyšíš sama;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mysickaaa . to tedajo,ohlasy jsou vlastně všechny pozitivní :-) to mě samozřejmě těší :-) lera: to teda budeš nám moct potom dát rady a typy čeho se zkusit vyvyrovat a já jsem teda moc zvědavá na svatební fotečky :-) jak vám to tam bude slušet :-) no určitě bude,to je jasná věc :-)
Odpovědět
Profilova fotka
areviv: Mne se to taky moc libi :-) Ale nejdulezitejsi je, abys se Ty citila dobre :-) A jak s pircingem - nechas si ho i na svatbu? Me ted stve, ze mam kerku na zadech a bude to v satech videt, no jo, holt puberta ne veky :-|
Odpovědět
Článek se načítá
areviv: tak vidíš, všichni ti to pochválili, ono stejně počítej s tím, že celý den to pořádně nevydrží, aspoň teda já ještě nezažila, aby mě někdo nalíčil a vydrželo to pořád stejně celý den... Jinak já mám taky na zádech kérku, ale mě se pořád líbí, takže ji nechám vyniknout a na obřad bude skryta za závojem... 8-) Teda to je humus venku, pěkně leje a je tmavo...ani na oběd se mi nechce jít :-S
Odpovědět
Profilova fotka
lostris ,hani : jj piercing si určitě nechám,líbi se mi a líbí se Marťovi a bez něj bych to nebyla já,takže určitě bude.a kérku na zádech respektive na krku mám taky a jsem ráda,že ji mám,nechám ji taky hezky vyniknout,když už jsem si ji nechala udělat,tak ať je vidět :-) Holky přidala jsem ještě fotku mého líčení,takhle se líčím sama.. jukněte na to ještě prosím..
Odpovědět
areviv: u mě stále vede nalíčení od kosmetičky, u toho tvého líčení mi přijde, že máš převislá horní víčka => to se mě dělá takym, ale odborníci to dokážou zakrýt... Tak jí zkus říct, ať ti udělá světlé barvy, ne tu tmavou kouřovou, třeba to bude lepší... jinak já mám pocit, že třeba rtěnka mi vydrží tak akorát cestou domů od kosmetičky a pak z toho stejně nic nebude, takže si sebou vezmu jen lesk a občas si přetřu, tak jak to dělám normálně... Já jdu na zkoušku líčení příští víkend, tak jsem taky zvědavá...
Odpovědět
Profilova fotka
Hani : děkuju... jj zkusím se s ní domluvit na světlých barvách a uvidíme..jj lesk si sbou budu taky brát určitě,ten se hodí vždycky...příští víkend?tak sem pak taky šupni fotečku ať se můžem kouknout a po případě nabrat incpiraci :-)
Odpovědět
arevic: jo jo bud se snažit se vyfotit aspoň mobilem, a pak to sem dám :-) jinak co tchýně, už se to trochu uklidnilo?
Odpovědět
Profilova fotka
areviv: fakt se mi to od te kosmeticky libi, je to asi tim, ze na to nejsi zvykla, tak se Ti to nezda, ale mas v tom fakt hezky vyrazne oci :-) Jinak ja si kupuju zasadne rtenku Lipfinity od Max factor a ta vydrzi fakt cely den, je perfektni, muzes jist, pit, ale nesunda se - je to super, obzvlastne na takove prilezitosti nebo na plesy atd :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hani : tak tchýně se neuklidnila... :-) ale uvidíme se s ní až za 14 dní :-) takže zatím klídek :-) lostris: děkuji :-) já se ve rtěnkách vůbec nevyznám protože je vůbec neoužívám.. :-) já spíš ten lesk...
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, mě asi jebne, a začínám mít pocit, že naše svatba bude totálně přerůžovělá a že se mi ta barva za chvíli totálně zhnusný! Přítel bude mít růžovou kravatu, abysme k sobě ladili, což je pochopitelný, že :-N ? Družičky budou mít růžový šaty s bílou stužkou nebo co to je, což se dá ještě pochopit. Se ségrou (svědkyní), jsme se domluvily, že bude mít růžový šaty a aby ona ladila se svým přítelem, tak on bude mít růžovou košili!!!! a teď se koukám, jakou bych si představovala kytku, abych ji ukázala přítelovi a mám hrůzu, že si asi kombinaci růžovo-šampaň brzy rozmyslím a zvolím si jinou barvu kytky. nebo se mě o tý růžový bude ještě zdát ]-( ......
Odpovědět
Profilova fotka
myska84, aspoň budete ladit, ne? areviv, s tchýní mě to fakt mrzí, já budu mít asi štěstí. Moje budoucí tchýně je fakt super. Něco mě štve(rozmazluje našeho psa a nedá si vysvětlit, že fakt nesmí vařenou stravu...pak mi chuděra se.. kudy chodí...)ale to není tak hrozný a navíc, super se s ní povídá o všem :-D :-D Jinak máme rozhodnuto: dort je zamluven cena:3000,- dnes zakoupen oblek, koupena košile a kravata!Jen kalhoty musí Martinovi upravit-zabrat o čtyři centimetry, ale to mu udělají v obchodě do pondělka. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
petru: neříkám že ne, ale ségry přítel by tu růžovou už mít nemusel....
Odpovědět
Profilova fotka
myska: bud v klidu, sestřenka se vdává za 14 dnů a svatba je černo bílá a nikdo nesmí jít v jiné než v černobílé kombinaci ;-) takže trocha růžové je v klidu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
myska84:my máme taky hodně růžové ;-) holky,tak jsem si teď pustila naší svatební písničku a prohlížela si u toho naše svatební album a řvala jak želva :-N já se nechci vidět na obřadu :-D a musim pochválii Bzeneckou matriku,protože jim vůbec nevadilo,že budem mít své písničky,máme jich mít 6 a nahrané na flešce,koupili si tam nejaký supr přístroj,takže noční můry,že tam budou mít třeba gramofon se nekonají :-D
Odpovědět
Ahoj holky, tak já teď sedím u kafe v baru, kde pracuju a vůůůbec mě to tu nebaví :( Už aby bylo půl osmé ráno a já šla dom a dadat. Dneska přišla výzdoba na šerpy na auta a těším se, až budu mít zase co dělat. Jinak jsem dospěla k názoru, že vyměním bižu, páč mám korunku modrou a asi by měla ladit s náhrdelníkem, tak se porozhlédneme po modrém. Původní věnuji družičce. Dneska jsem objednala další super věcičky a budoucí manžel se toho děsí. Zjištění, že mu zbývá 64 dní a asi 10 hodin do konce jeho mládeneckého a svobodného života, ho přivádí k šílenství. Teď se mi seknul a chce si prý prosadit alespoň šedo-modrou kravatu, kterou má doma :-D Asi se s ním hádat nebudu, lepší než aby šel v té se smajlíkama :) Tak mi držte palce, ať mě tu dneska nikdo nepřepadne a SVATBÁM ZDAR!!!!! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno nevěsty ;-) Tak dneska se mě zdálo,že jsem si dělala test a byly tam 2 čárky a čekali jsme holčičku :-) chci se zeptat...budete před svatbou chodit do solárka?
Odpovědět
Profilova fotka
lero, já to tom přemýšlím...asi začnu, ale nevím... e.trousilova-ty víš, ten můj až teď začal ofi mluvit o tom, že se bude ženit...zapojila jsem ho do příprav(vybíral svat. dort a trefil se) včera jsme byli pro oblek a zase nastala krize-zel. košile, zel. kravata :-D Nakonec jsem teda zkousla tu zelenou košilku...nic jiného mi nezbylo, jo, ještě tam měli takovou tu řvavě žlutou...tak tu jsem mu zatrhla! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
AHojík holky;-) lera: tak co? zkoušela sis po sníku dělat test?:-D a s tím solárkem nevím..nechce se mi..ale jít tam jako bledule bledá...bo teď vypadám fakt otřesně, zelená, flekatá, kruhy pod očima....tak doufám, že až bude po zkouškách a vysvitne sluníčko, tak dám pravidelné pobyty ny slunci (jestli teda nějké bude)...bo přítula je už hnědý..dva dny svítí slunko a on je jak od moře;-)
Odpovědět
Profilova fotka
testík jsem si dělala před rozlučkou a zatím to vypadá,že čáp se u nás zasvaví až o svatební noci :-D já do solárka asi zajdu,mám bílé šaty a jako bledule bych se v nich asi ztratila :-) ted jsem zacla chodit i na lymfo masáže,chodim každý květen už po 2 roky a vždycky mám pak nohy jak ze škatulky,všechny tukový polštářky jsou fuč,ale jen do Vánoc,protože to u mě nastavá období zásobovací :-D a čím víc se blíží 19.6. tím menší mám chut k jídlu,žaludek se mě pomalu scvrkává nervozitou :-x
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré dopoledne ještě slečny :-) petru : tu tchýni ti závidím,no jo to jsou lidi který si holt sami nevybíráme.. lera já už na solárko chodím,mám taky bílounké šatky aod přírody jsem bílá jako stěna,takže bych se v nich taky úplně ztratila.JJ solárko jendiná možná volba :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?