Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
myska: áááááleee;-) tak já začnu;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lera1: já už pomali taky a když jsme říkali dědovi, jestli přijde, tak říkal že neví :-( má silnou cukrovku :-( ...ach jo...
Odpovědět
ahojky, dnes tu nikdo není? Právě mi do práce přišel balíček s bublifukama, stuuhama na dodělání vývazků a taky podvazek... bublifukem jsem se hned polila, protože mi nešel otevřít :-D skvrny opravdu nedělá...tak aspoň tak. A podvazek jen za 66,- a moc pěkný :-) tak jsem ráda. Jinak od včera v práci zima jak hrom, tu klepu kosu, ale aspoň že venku neprší, to spíš ti chudáci na Moravě, tam hlásí déšť pořád :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak ja se hlasim z te uprsene Moravy, je to des, dopoledne klid a neprselo, ale ted zase zacalo. Jezdim pres most pres Moravu kazdy den a den ode dne mi to nahani vetsi strach, ale porad neverim, ze by to sem fakt doslo... Podvazek si asi kupovat nebudu, rikala jsem si, ze ho treba od nekoho dostanu a kdyz ne, tak se obejdu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojík;-) jj, potvrzuju, pořád u nás chčije:-/ to je super, že Ti přišla svatební "radost";-) a taky super, že bublifuk nedělá skvrny;-) chci je pořídít dětem;-) já bych taky tak zařizovala, ale musím se učiti...ale za tři týdny se do toho zbytku vrhnu po hlavě;-)
Odpovědět
Ahojky,chtěla jsem se zeptat jestli někdo neznáte cenově přijatelnou restauraci s venkovním posezením a dětským hřištěm pro děti na Praze 10 a okolí.Díky
Odpovědět
Zapoměla jsem dodat,že svatba je 9.7.2010
Odpovědět
Profilova fotka
wizzy: Vítej u nás :-) Prahu bohuzel neznam.
Odpovědět
Díky,to je škoda,ale snad se někdo najde
Odpovědět
Profilova fotka
ja myslim, ze jo, vydrz :-)
Odpovědět
Profilova fotka
vítej, wizzy, já taky neznám..ale holky z Prahy se určitě ozvou:-D
Odpovědět
Profilova fotka
wizzy . vítám tě taky :-) no neí hezký si takhle pěkně popovídat,tady zatím neprší,ale určitě to přijde... :-( hani : tééda ty se máš , poneseš si domů pěknej balíček,a v práci si to můžeš pořádně prozkoumat :-) aspoň ti to rychleji uteče...
Odpovědět
Článek se načítá
wizzy: matně si vzpomínám, že kamarád měl svatbu někde u hostivařské přehrady v lese, nebylo to tam špatné, ale jméno vůbec nevím... ještě 35 minut v práci... nějak mě to tu nebaví, hlavně už jsem tu úplně sama :-S Holky budete péct koláčky sami nebo si je koupíte nebo vám peče rodina?
Odpovědět
Profilova fotka
wizzy: docela dobrá je sluneční zahrada, je to na kutnohorské. mají tam i venkovní sezení. kdyby ti stačila praha 5 tak na prokopáku je super restaurace, se zahradou(opravdu zahradou) s prolízačkama a dělají tam naprosto famozní kachní prsa na švestkové omáčce x-)
Odpovědět
Profilova fotka
hani : no původně jsem s mamčou myslela že nám koláčky upeče babička,ona umí úplně výborný,ale nakonec si je budem objednávat u té paní co nám bude péct dorty a ostatní cukroví.. jinak já tu taky ještě půl hodiny budu...teda v práci budu :-)
Odpovědět
Děkuji za tip u hostivařské přehrady-to by bylo i blízko.Zkusím se mrknout na veb jestli tam nebude něco o tom bližšího.Nevíš jak je to s parkováním?Jinak já koláčky péct nebudu.Kamarádka mi slíbila,že je upeče,tak jsem ráda.
Odpovědět
Profilova fotka
my si budemem péct sami;-) jsme v tom už zběhlé a jde nám to od ruky;-) mamča dneska počítala, kolik asi a není to tak zlé:-D
Odpovědět
Profilova fotka
hanna: my budeme mít koláčky, jak malinký tak frgály z hukvaldský pekárny, původně jsou od ostravy, ale mají pobočku i u prahy a jejich koláče jsou mooc dobrý. nejdřív jsem chtěla péct, ale nakonec se na to... jinak jsem si dneska byla zkoušet prstýnek před zasazením kamenů a je krááásnej. už se na něj moc těším :-)
Odpovědět
Ahoj holky, taky hlasim svatbu na cervenec 2010, uz se to blizi, tak jsem si rekla, ze si aspon popovidam se stejne stastnyma:)
Odpovědět
Profilova fotka
pavlínka: ahojky :-) dneska to bylo v práci náročný :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky já se k vám přidávám...9.7.2010
Odpovědět
Profilova fotka
dobrý ráno holky :-) dneska se tu ukáže zase asi až večír :-) manelly: ahojky :)
Odpovědět
Ahoj, taky už se mi to blíží sedmimílovým tempem :-D . Ale zatím nepociťuju ani žádnou nervozitu... 8-) . Možná bych měla, protože nevim, nevim, jak to vymyslet s muzikou. Máme malinký zádrhel v technice...Jinak jsem si taky včera byla vyzvednou snad už poslední dekoraci :-N
Odpovědět
Profilova fotka
pavlinkaaaa a manelly, vítejte:-) a jinak všem dobré a pořád ještě upršené ráno... jj, blíží se to, blíží...;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mishabol, tobě samozřejmě taky uvítací famfáry:-D
Odpovědět
Ahoj holky po dlouhé době se také ozývám malá je nemocná ale to je tím počasím . Jinak pořád nemám oblek pro ženicha ale mám již objednaný dort minizákusky a dia zákusky. Tady to od rána vypadá na déšt ještě ýe včera kluci posekali zahradu. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky :-) zadravím všechny nové nevěsty a doufám,že se vám mezi námi bude líbit :-) Včera jsem byla na zkoušce líčení,těšila jsem se jak to bude hezký a zatím přišlo řekla bych veliké zklamání.Paní kosmetička mi hrozně moc nalíčila pusu,já si ji jinak vůbšec nelíčím,protože mám malé rty a taky oči byli na jemnou svatbu až moc výrazné...prosím prosím o názory,mám fotky v albíčku.. děkuju vám berušky :-) A přeju krááásný,ikdyž uplakaný den :-)
Odpovědět
Ahojky, vítám všechny nové nevěsty... 8-) Tak už mám kontakt taky na paní co prý peče super koláčky, tak to objednám u ní, protože já si na to nějak netroufám, a ani na to nemám čas. areviv: koukala jsem na ty fotky, já teda nevím ale mě to příjde super a lepší s tou pusou namalovanou. Ono pak na fotkách vypadá lépe, když si hezky namalovaná a máš zvýrazněné oči než když má člověk mdlý obličej... mě se to tedy líbí a krásně ti to sedne i ty barvy se hodí k tvým vlasům... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
areviv: upřímně řečeno, mně se to taky moc líbí;-) sluší Ti to! i ta namalovaná pusa..vážně...věřím, že se v tom necítíš, když na to nejsi zvyklá..ale podle mě Ti to sluší;-) Já jsem pak taky zvědavá na zkoušku...viděla jsem líčení od ní na jedné nevěstě a bylo to famozní...jenže kdo ví, co udělá se mnou, puberťákem s mega kruhy pod očima:-D
Odpovědět
Profilova fotka
teda holky to jste mě opravdu hoooodně překvapily, čekala jsem spíš obrovskou vlnu kritiky než chválu.Určitě moc děkuju...až se červenám :-N každopádně s paní kosmetičkou ještě proberu...a uvidíme k čemu se dobereme :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?