Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj luci, termín 10.7 nás tady má dost. I já ;-) Holky, teda jste se rozepsali! Jak jste pokročili? Já zatím ne. Moc jsem toho teď neřešila. :-N :-N Jaksi nebyl čas, ale doufám, že času je ještě dost, tak uvidím...chybí mi dort, domluvit se s DJ, zajet domluvit jídlo - nabídku už máme doma, a zajít zkusit prstýnky.
Odpovědět
Profilova fotka
jo a v pátek jedeme do Košic, oznámit svatbu prarodičům, tetě, strejdovi, sestřence a bratrancovi....tam nikdo nic neví, tuší jen děda :-D
Odpovědět
Jak tak koukám všichni už máte skoro vše zařízené. My ještě nemáme vybrané prstýnky, dort a oznámko mám vymyšlené, jen spekulujeme jestli udělat obřad v parku nebo v obřadní síni a podle toho to napíšeme, vývazky se chystám dělat, mám jich zatím jen 10 :-N Péťo nevíš jak budete mít velký krabičky na výslužky? Doufám že si mi na to už neodpovídala :-)
Odpovědět
Profilova fotka
už máme potové prstýýýnkýýýýý :-D tak si pro ně ještě musíme zajet ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojík holky! lera: to je super;-) kdy pro ně jedete?;-) budeš je pak pravidelně kontrolovat jako já;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte baby, a ktora tu mate vlastne svadbu 24.7.? pozeram ze vas je vela 17. a 10. ale 24.?? petru tak to bude dobre prekvapko pre rodinu, co? renous svadba v parku musi byt super, len je tam riziko dazda, to by potom asi take super nebolo, ze? :-) a my sme sa s prstenmi a ani s oznamkom stale nepohli, ach jaj som zvedava, kedy to uz konecne vybavime :-(
Odpovědět
Profilova fotka
lubi: zdá se mi, že lostris má datum 24.;-) petru: přeju vám šťastnou cestu a hlavně výborné pořízení;-) my jdeme v sobotu na svatbu, tak jsem zvědavá;-)
Odpovědět
lubikaf: v případě deště by se to přesunulo do té obřadní síně, to by se nedalo nic dělat,je to hned vedle. Zítra zajdu na matriku a zeptám se radši na podrobnosti, ať už si můžu vytisknou ta oznámka ;-)
Odpovědět
ahojte, lubikaf: mame spolocny datum svadby :)))
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky :-) už máme doma prstýnkýýýýýýýý :-D Jsou nádherný,furt na ně čučim :-D zítra je dám do albíčka :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lera: nj, musíš je hlídat;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jeej lyany, a este si aj krajanka ;-) renous tak to je potom v pohode, ak je to hned vedla, to by nebol az taky problem ;-) lera som zvedava na prstienky ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ahoj holky, krásný slunečný víkend přeju! Dneska sme koupili balonky a helium na zahradní slavnost a ještě máme objednaný lampiony na žárovky :) bombaaaaa :) a Kája se pěkně chechtal, když si představil jak budou všichni s tím heliem blbnout :D
Odpovědět
Profilova fotka
mavo no to si viem predstavit aj ja :-D
Odpovědět
ahojky :-) termín máme 10.7. a koukám, že Vás takových je tu dost :-) Jak jste daleko s přípravami? A co nervozita - je nějaká? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak se hlásím po víkendu v Košicích. Holky, nám se tak krásně povedlo počasí a těch svateb, co jsme viděli... :-D jesterka, to si piš, že nervozita je :-D
Odpovědět
petrusew: to jsem ráda, že v tom nejsem sama :-D a to jsme ještě nezačali s přípravami (mimo šatů a zamluveného místa) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky :-) teda jsem tu zase pěkně dlouho nebyla. V pátek mi konešně přišli všechny dekorace,jspu nádherný,všchno je krásně zelenkavý,úplná pohádka,taky jsem si objednala botky přes net,protože jinak bych je snad nesehnala.. V sobotu jsme byli na zlaté svatbě babiočky a dědečka a musím říct,že to bylo krásný,perfektní oběd,gratulace a pak i zábava,,nemělo to chybu...
Odpovědět
Mě přišla dekorace ve čtvrtek no ale ten muj my pochválil vývazky jen prý tomu moc nerozumí a klukovi jsem koupila na aukru košili velikost 164 no a přišla my tak velikost na dvouletý dítě :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahojík holky!;) nějak vás nestíhám...:-/ v sobotu jsme byli na svatbě;-) bylo to fajn;-) dokonce měl ženich s nevěstou stejnou fotografku, tak jsme ji poznali v akci a super:-D
Odpovědět
ahoj holky, mám dotaz, máte některá na nástup Pachelbel? A máte to nějak zkrácený nebo celý? Má to kolem 5 minut a já mám nastoupeno tak za půl minuty... Jak to řešíte vy? Díky. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte baby ;-) petrusew tak ako rodinka v Kosiciach zareagovala? tesili sa? my sme vcera boli kupovat vyzdobu, ale nemali vsetko, co sme potrebovali, hlavne nam este chyba organza cyklamenova. ale pani predavacka povedala, ze bude koncom mesiaca, tak tam este behneme pre nu a este aj pre nejake dalsie veci, co budeme potrebovat. whitewajda mojmu malemu bude sit oblek svagrina. ta sa uz nevie dockat, kedy zacne ;-)
Odpovědět
lubikaf to mojí malý bude šít šatky moje svědkyně/ kdysi šila pro barandovský studio/ už jí koupila i látku na šaty před měsícem - malý bude skoro rok když budem mít svadbu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hannahsyr: my budeme nastupovat klasicky na svatební pochod a pak bude následovat Halleluyah ze Shreka :-), při blahopřání máme mix dvou pomalých songů z Kill Bill 8-)
Odpovědět
wedmad: no já mám taky přichystány celkem 4 písničky, ten pochod je na 2 min (jestli máš od wagnera), mě jde teď o to, jestli tam jako dojdu k oltáři a pak se bude čekat až tohle dohraje, nebo jestli to někdo utne, nebo jestli rovnou dát nějakou zkrácenou verzi.... Mám z toho dilema :-) A máte nějakou hudbu na nástup ženicha a svatebčanů?
Odpovědět
Profilova fotka
svatební pochod budeme mít jen na nástup. Pak už půjde na řadu Shrek než přijde oddávající. U nás se nastupuje najednou. Nejdřív jde maminka se ženichem a ostatní svatebčané udělají špalír a poslední jde nevěsta s otcem, který jí vpředu odevzdá ženichovi a nakonec se všichni posadí, takže to celkem tipuju na max. ty 2 minuty
Odpovědět
wedmad: aha tak tom áte dobrý, no já to chci tak, aby už všichni byli vevnitř a seděli a pak teprve šla já s tátou..., nechci aby mě viděli před obřadem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky ;-) glumbi:nááááááááááááááádhera!!!!!šatičky se fakt povedli!!!Budeš krásná princezna!!!! ;-) my máme 8.5. rozlučku se svobodou a máme to jako "Noc filmových hvězd"(nakonec budem slavit holky kluci zvlášť a po půlnoci se spojíme :-) )tak jsem si objednala kostým a je nádhernej x-) dám ho do alba(jen si musim vzít něco na nohy,ty šatičky jsou mega krátký :-D )
Odpovědět
Profilova fotka
ahojík Lera;-) no, ty budeš ale kočka!;-) úplně Ti závidím;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lera: to je boží nápad...možná ho obšlehnu :-D , děkuju za chválu
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?