Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky, nestíhám vás dočítat, tak aspoň to, co je u nás nového. Martinovi ochrnul v sobolu lícový nerv, má oteklou půlku obličejě... ]-( Prognóza lékařů - nejistá, neví jak rychle a kdy otok opadne a kdy to bude lepší, ale naštěstí jsme to chytili brzo :-S Zítra jedeme vybrat svatební dort :-D S prstýnkama mám být v pohodě :-D Mám domluvenou ozdobu na auto, nakoupené látky na šaty a mašličku na šaty - pistáciovou zelenou - hurá :-D , Koupenou mašli na moje auto a koupené mašličky na všechny ostatní auta. Koupené body pod šatičky - holky, já se vlezla do velikosti L!Mrkněte, je v albu - ale já budu mít bílé. Oznámená svatba v Košicích :-D Jo a vybranej účas, kadeřnice si vzala obrázek, aby mohla studovat, jak ho vytvořit :-D
Odpovědět
Tak jsem do alba přidala fotky toho, co mám už doma. Doufám, že se věcičky budou líbit.
Odpovědět
Hm :-( Tak fotky jsou moc velké a nejdou do alba vložit.
Odpovědět
Profilova fotka
dobrý ránko holky, taky je u vás pod mrakem? :-( e.: tak je zkus zmenšit ;) mělo by to pomoct
Odpovědět
Profilova fotka
e.trousilova ja tiez musim vzdy fotky zmensovat, aby som ich mohla dat do albumu. zmensi ich a potom ich tam v pohode pridas ;-)
Odpovědět
Jj díky, ještě by mi mohl někdo vysvětlit, jak ty fotky zmenšit ;-)
Odpovědět
Ahoj, koukám, že se objevila další Evička :-) fotky zmenšíš v prohlížeči. Formát obrázku - zmenšíš počet pixelů (stačí o málo) a znova uložíš. Pak už to sem jde vložit.:-) Jinak my taky pokračujeme v přípravách. Ženich má u švadleny objednaný oblek, tak snad dobře dopadne. Máme zaplacenou matriku a objednaného fotografa. A mamina se sestrou mi šijou šaty a vypadá to zatím náramně. Dneska mám nějak veselou náladu, ikdyž mám chřipku :-)
Odpovědět
Děkuji, jdu to hned zkusit :-) Jinak dneska jdu vyrábět stuhy na auto, jen pak musím sehnat přísavky. Jinak už mám zaplacenou zálohu na šaty, ženich oblek má, jen mu musíme pořídit košili a novou kravatu a boty. Na matrice je vše domluvené, už jen domluvit místo v Zámeckém parku ve Slabcích a zaplatit. Místo hostiny a párty už je zamluvené, ubytování pro hosty zajištěné, jen zaplatit zálohu. Holky já už se táááák těším ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, máte tady seznam darů? Jak funguje správce - pčes co se přihlašuje? jde to jen přes můj účet?
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky tady je nějak mrtvo :-N santhe: já ho tu nemám, protože dary nechceme :-) (mám hrůzu, že bych měla např. několik varných konvic) ale když jsem na to klikla, tak to chce jméno nevěsty a ženicha a potom dáš jen uložit nebo co to tam bylo ;-). tak já pádím do práce mějte se hezky ;-) a trošku víc života :-) ....:-D
Odpovědět
Já bych šla holky taky do práce jsem s malou na mateřský a bydlíme kus stranou od vesnice a když je takovýhle počasí tak je to na prd ani nejdu s malou ven :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojík holky;-) no, mrtvo...;-) já se učím a učím a nejde to a nejde to... včera jsme vybírali manžetové knoflíčky a miláček má dvoje favority;-) Ještě jsem ho nezažila, že by se neuměl rozhodnout;-) teoreticky je čas, ale já hci něco objednat, ať se na to můžu těšit;-) jak se seznamem darů tady nevím..taky ho nemáme... myska: a ani nevím, co Ti mám říct na ty družičky:-/ ten přístup je pěkně na prd:-/ bylo by to asi nespravedlivé, že jedna si to platí a druhá ne..aby to tu jednu pak nemrzelo:-/ je to takové ošemetné...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
santhe: já tady seznam darů mám a už jsem správce darů řešila s adminkama... protože správce darů je moje svědkyně a taky se na to nemohla vůbec nepojit... takže to je úplně na prd.. protože oni jí sice budou volat, ale ona s tím nemůže nic dělat (leda se přihlásit přese mne, což je porušení pravidel) a nebo zavolat mně a já to budu muset odrezervovat, protože to jinak ani dělat nejde.
Odpovědět
Profilova fotka
holky, já mám takovou radost;-) přišly mi posudky na diplomku a za jedna..tak doufám, že to nějak obhájím;-)
Odpovědět
Ahoj holky, jdu se uklidnit k vám, snad vy budete mít pochopení. V pondělí mi odešla babička, dneska jsem všem napsala, že svatbu odkládám. Většina mých kamarádů to pochopila, ale rodina mého nastávajícího si myslí, že je to "blbost", tohle mi doslova řekli. Copak oni můžou vědět jak se já cítím? a vůbec je to přece moje svatba, tak snad je jen na mě, jak já se rozhodnu... Přítel nejdřív taky moc nechtěl chápat, ale pak se mu to rozleželo a souhlasil se mnou... ach jo, jak se asi mám těšit na svatbu, když jsem měla péct koláčky s babičkou...nemám náladu na to něco zařizovat, jet na finální zkoušku šatů a ani nechci jet pro nějaký blbý víno na moravu... hrozně mě to štve a mrzí mě, že to někdo nechápe... :-|
Odpovědět
hanahsyr tak to upřímnou soustrast já bych svadbu taky asi odložila :-|
Odpovědět
myšička tak to gratuluji doufám že obhájíš x-)
Odpovědět
Profilova fotka
hanni: upřímnou soustrast... vím, že je ti to líto, kor při té představě, že jste spolu měly péct koláčky... ale nemyslíš si, že bys tím zařizováním svatby a tak... přišla na jiné myšlenky? Neumím si představit, co bych dělala já... jestli bych svatbu nechala nebo ne... ty sama musíš vědět jak se cítíš, ale babičky by třeba nechtěla abys ji odkládala, ale chtěla by abys byla šťastná... třeba by si v ten den nebyla, když bys jí tam neviděla... já fakt nevím :( těžký radit...
Odpovědět
Profilova fotka
mysko, vidíš, jaká seš šikulka... obhajoba bude určitě taky za jedna a už se nic nepokazí... a pojedeš na červenej ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
hanni: to je mi moc líto!!!! vím, jak se cítíš, věř! v únoru zemřel snoubencův dědeček..byl to jako můj vlastní! bylo to těžké, strašně moc!!!! všichni hned řekli, že se svatba posouvat nebude, že by si to určitě nepřál, a bul by rád! moc se na to těšil....já vím, že to bylo v únoru, ale stejně....je to na vás! u nás kdyby se svatba odložila, tak nevím na kdy...my totoiž spolu nebydlíme a už si hrozně moc chybíme, když jsme bez sebe...Hani, pokud cítíš, že chceš svatbu odložit, tak to udělej...je to ještě stále živé..uvidíš, třeba se Ti to rozloží!!! holky, děkuju moc;-) Mavo, když mě se červené složky nelíbí, já radši modré;-) a vzhledem k tomu, že nám minulý týden oznámili, že 11 jdeme na zsv, tak to na jedničky moc nevidím;-) ale hlavně to udělat;-)
Odpovědět
Profilova fotka
hani : upřímnou soustrast a já osobně souhlasím s holkama..A je to opravdu na tobě jak se rozhodneš a lidi kolem tebe by to měli chápat,určitě si chcete svůj den užít a jestli víš že by to teď nebylo,tak nemá cenu se do něčeho nutit.Tak hodně sil... myško : taky gratulace,zatím jen malá,ale ta hlavní bude co nevidět a bude veliká :-) Jinak my jsme dneska konečně objednali prstýnky.jsou úplně nádherný,už se moc těším až nám přijdou domů :-)
Odpovědět
holky, díky za vyjádření a podporu. mavo: právě, že při představě, že budu dodělávat svatební oznámení, zkoušet šaty, kupovat ubrusy a já nevím co dalšího, je mi nanic, že pokaždý si na ní určitě vzpomenu a bude to v háji, proto nemám náladu na to něco s nadšením zařizovat, já se na to zařizování právě hrozně těšila, ale teď, teď je to děs... snad to časem přejde a užijeme si to tak, jak to má být...
Odpovědět
Profilova fotka
hanni: to je mi moc líto :-( a jak psala mysickaaa tak s ní naprosto souhlasím :-( ach jo :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Hani, me zemrela babicka v nedeli 25. Taky jsem přemýšlela o zrušení, vztekala jsem se, že ona mela jit na svatbu a ne ja ji na pohreb... V pondeli jsem delala zkousku, kterou jsem dostala z milosti, kdyz se na me zkousejici podivala, i hlas jsem mela vyrvanej a neslo mi mluvit... Ale nechala jsem si tyden na rozmyslenou, resila jsem to jen s nastavajicim a on nebyl proti odlozeni (taky spolu do svatby nebudem bydlet), ale nakonec jsem si rekla, ze se z priprav muzu tesit tak, jako se z nich tesila ona... a vim, ze by byla proti odlozeni... Ale taky vim, ze uz to nebude svatba tak, jak jsem si ji predstavovala. A odlozeni by na tom nic nezmenilo...
Odpovědět
Profilova fotka
Hani...upřimnou soustrast.U nás se před 4 lety ženil bratránek a naše babička umřela týden před svatbou....navíc měla pohřeb ve stejném kostele v jakém pak byla svatba.Takže to bylo poprvé co jsme vetšina z nás na svatebním obřadu nebrečeli z dojetí :-(
Odpovědět
ahoj holky,ja mam termin 23.cervence 2010 :-) sice mi prijde,ze je cas,ale ono to tak desne utiiiika :-))
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky jdu sem jen na skok a pozdrevit vás, dneska jsem ve škole :-S kristy: ahojky :-) jak jdou přípravy? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte baby, ako sa mate, dlhsie som tu nebola. hannahsyr uprimnu sustrast, mrzi ma co sa stalo, tym viac ze v takomto obdobi, ked planujes svadbu :-( sprav tak, ako to citis, myslim ze nema zmysel sa do niecoho nutit. ked citis, ze chces svadbu odlozit, tak ju odloz. my sme boli vcera za fararkou, dohodli sme cas sobasa na 14:30. a boli sme aj za jednym kamosom, ktory nam spravi navrh oznamenia. nakoniec sme zmenili fotku, nebudeme mat tu z Pariza ale zo sesternicinej svadby, tam sme pekne obleceni a je to taka romantickejsia fotka ;-) kristy ja mam svadbu 24.7. a 23.7. mam narodeniny ;-) ;-) rovnych 30. rokov. to bude pre mna teda narocny vikend :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kristy : zdravím :-) no jo času je relativně ještě dost,ale než mrknem je to tady :-) My jsme včera dali konečně dohromady svatební menu.Myslím,že se povedlo,jak vzhledově tak i obsahem :-) no u vidíme jaký bude mít u hostů úspěch :-) Teď už stačí jen vytisknout a uložit do krabice s ostatními veěcmi na svatbu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojík;-) areviv: moc pěkné menu máš;-) povedlo se Ti;-) my ho naštěstí neděláme;-) nám konečně přišel náhled na oznamko;-) to je tak super, to vidět "černé na bílém";-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?