Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
cupity, my nemáme vyfoenou přímo žádost, ale milý napsal naše iniciály do sněhu a ty vyfocené máme... :-)
Odpovědět
Ahoj holky tak doufám že konečně dnes dorazí výzdoba na stoly a krabičky na výslužku , ted jsem tu dlouho nebyla jelikož jsme měli od pátku zabijačku :-o
Odpovědět
tak holky, dala jsem šaty do alba, ty co se mi líbily a ty co vyhrály...tak koukněte. V 11 máme předání bytu, ale zatím nikde nikdo, a to dnes měli dodělávat ještě elektriku, tak nevím, co si o tom mám myslet... :(
Odpovědět
Profilova fotka
hannahsyr:páni,myslim,že Tvoje volba byla správná,mě se v těch posledních líbíš nejvíc!!!! ;-) takže další nevěsta princezna na světě :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hanni: ty šatky jsou super, správná volba! a dočkej času... 11h je až za chviličku :) já dneska zase předala kancelář na opravu, už po 3. tak snad to konečně udělají tak jak mají abych je už volat nemusela. já už dneska zamluvila konečně ubytování pro přespolní...
Odpovědět
Profilova fotka
holky zlatý,tak my to máme dneškem přesně za 2 měsíce a v tuhle dobu už se budu nervozně a dojatě tetelit vedle Tomáška na zámku a užívat si poslední minuty dívčí svobodyyyyyy :-) Uplně mě šimrá v žaludku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Hokýýýý děkuju za chválu šatiček :-) už aby byly doma lera: to to letí, ani se nenaděješ a budeš před oltářem ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
hananh: moooc Ti sluší!;-) lera: jééé, toto letí;-) pak nám budeš vyprávět;-) mavo: no a teď máš čas na počítání, co?;-) glumbi, neboj, dočkáš se;-) a co takorunka, už došla?;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mysi: no jasně že došla už dááávno a je parádní ;-)
Odpovědět
holky, děkuju za pochvalu šatů... Tak jsme po předání, ale elektrikář ještě dělá světla a zásuvky, tak ještě nemůžem stěhovat. Navíc ještě zítra musí přijít truhlář dodělat schody, měl přijít už v pátek ale kašlal na to, a já teď kvůli tomu si zase musím brát dovolenou, ach jo... aby mi pak vůbec něco zbylo na svatební cestu... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi, hannahsyr, nadherne saty budete mat ;-) lera, uvidis, ako rychlo prebehnu tie dva mesiace, ani sa nenazdas a budes vydata zienka ;-) my to budeme mat od soboty za tri mesiace ;-) a buduci pondelok ideme konecne pozerat vyzdobu, zoberie nas jedna pani do velkoskladu kvetinoveho, ale maju tam aj kopec dekorativnych veci, tak dufam, ze tam vsetko zozenieme.
Odpovědět
Tak jak je jw tak nějak pofidérně dnes mě čekají mít okna v celám baráku, teda jestli mě malá štěpa nechá ]-(
Odpovědět
Článek se načítá
Ahoj holky, mám takový dotaz, kartičku s pozváním ke svatebnímu stolu dáváte už s oznámením nebo až se zvacími koláčky 3 týdny před svatbou??? a taky si matně pamatuju, že tu někdo psal, že bude mít dva fotografy, myslíte, že si vzájemně nebudou vadit? Já teď totiž taky zvažuju, jestli k tomu zamluvenýmu nepřibrat ještě známého, který má focení jako koníček a má dobrou výbavu, ale aby se pak nepoprali.... 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, po dlouhé době zdravím všechny. hannahsyr, pozvánky dáváme při oznámení. Fotit nám bude strejda, pro toho je to velký koníček :-D
Odpovědět
Ahoj holky, už sem tu strašně dlouho nebyla, ale zvládla jsem si založit album, já vím moc tam toho nemám :-N Mám dotázek, jak velké budete mít krabičky na výslužky, nemůžeme se dohodnout
Odpovědět
no my jsme koupili docela velký pro rodinu protože jsou všichni zdaleka a jelikož budeme přídávat i minizákusky tak proto velké a pak takový klasický to rozdám po sousedech aby se nezlobily že u nás v malý ulici bude parkovat tolik aut :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky hlky :-) tak vás všechny po strááášně dlouhé době zase zdravím,vůbec nemám čas sem zajít a popovídat si,jen si přečtu novinky a pryč..Teď u náš 14 dní bydlí moje "milovaná" tchýně a tchán..takže doma je to :-p no jinak už mám objednané konečně i boty,tak doufám že mu budou sedět,na dodání mají 5-6- týdnů.Jinak nám už chybí jen prstýnky a miláčkova košile s kravatou. Mám jednu otázku :-) kde se zdobí auta z ženichovi strany??Ženichovo auto se zdobí u ženicha doma a zbytek aut taky??nebo zbytek až u nevěsty?? Jinak co se týče krabiček na výslužky budou tak středně velký,aby se tam něco vešlo,ale nebylo toho aniu moc ani málo..nevím jak to jinak napsat,rozměr jsem tak trošku zapoměla :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím po delší době :-) areviv: u nás se všechna auta zdobí až po příjezdu k nevěstě. My to máme o to jednodušší, že už spolu dva roky bydlíme a nikam jinam díkybohu jezdit nemusíme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojík holky;-) areviv: u nás se taky budou zdobit ženichova auta u nevěsty;-) jízda po dálnici by byla sice veselá, ale zdobí se u nás;-)
Odpovědět
Profilova fotka
aha,děkuju vám :-) asi se taky domluvíme,že auta ozdobíme až u nás..No my spolu už taky 2 roky bydlíme,ale já budu spát u našich :-) aby si pro mě musel přijet :-)
Odpovědět
Ahojky. Dívám se,že tady rok už nikdo nebyl. Přidá se ke mě někdo,kdo plánuje svatbu na červenec 2010?Náš termín je 17.7.
Odpovědět
Je jé.Sem tady poprvé,takže sem tak nějak začala od nejstaršího příspěvky. :-o
Odpovědět
Profilova fotka
marci: vítej u nás;-) máme stejné datum;-)
Odpovědět
Profilova fotka
marci : zdarvím a vítám tě tu :-) taky máme stejné datum :-) snad se ti tu s námi bude líbit..
Odpovědět
Jo výzdobu aut jsme taky řešili, a taky to odkud pojedeme, jestli se sejdeme až na obřad nebo jestli ženich přijede k nám, jenže já nechci aby mě viděl. Nakonec jsme to vyřešili tak, že se všichni sejdeme tam, kde bude hostina už ráno, všichni si dají občerstvení, tedy mimo mě, ozdobí se tam všechna auta a v okamžiku kdy přijede auto s nevěstou, tak se bude vyjíždět na obřad. Kytku mi donese táta do auta, navíc máme vzadu černé folie, takže mě opravdu nikdo neuvidí, až na obřadu... 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
marci vitaj ;-) my mame svadbu o tyzden po vas ;-) hannahsyr, to mate dobre vymyslene. u nas ani neviem, ako to chodi s autami, my budeme mat svadobne auto len ako taky doplnok, kedze dedina, kde je sobas je velmi mala a do kostola pojdeme peso ;-) takze auto bude len pre imidz ;-) a netusim, kde sa zdobi, asi u nevesty.
Odpovědět
zdravím tě marci taky máme stejný datum jako ty :-D
Odpovědět
Profilova fotka
též zdravím marci se stejným datumem... :-) Nic si nějak nedávám, skoro nic nemáme stále zařízeno a ještě mi chybí poslední 2 zkoušky příští týden (už jsem jich 7 udělala, uff) a ke všemu jsem nějaká nakřáplá... V sobotu jsem si byla vybírat prádlo a boty a odešla jsem s krásnýma sportovně-elegantníma sandálkama, na svatbu nic... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, má tu někdo termín na 10.7.10?
Odpovědět
ahoj, my máme taky 10.7. a ještě spousta holek, ale nevím kdo přesně ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?