Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte baby, nemala som cely den cas behnut sem, tak som vas docitala az teraz. ste toho popisali az az ;-) radmarus dik za ten link este raz :-) ja mam doma konecne topanky, mam ich stale na stole a tesim sa vzdy, ked sa na ne pozriem :-) vlasy mam tiez dlhokanske a dobre mi to lezie na nervy, ale zakazali mi strihat sa, tak to musim nejak vydrzat. ale hovorim, ze hned po svadbe sa dam ostrihat uplne na kratko. a dnes som bola v kvetinarstve dohodnut sa na kytici, ta pani mi povedala, ze staci prist tak dva tri tyzdne pred svadbou, aby sme sa dohodli na detailoch. takze co sa tyka kytice mam zatial casu kopec. to je zatial vsetko, tak vam prajem krasny piatkovy vecer ;-)
Odpovědět
Holky!!!!Teď koukám na Diskopříběh a hráli tam super písničku když se ženil Hrušínskej :-D ,,Až svoje jméno tobě dám!!!Svoje jméno, svoje plány, jsou teď i tvý!! Nemít tebe ,ty mě nemít, tak jsme ztracený!!!Teď právě začínáme, je nám fajn.... Až před oltářem budem stát! Jen dyskžokej nám bude hrát...!" Jsem z ní unešená, že prostě na svatbě musí zaznít :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lubikaf, krásný botičky.
Odpovědět
Profilova fotka
dakujem petrusew ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lubikaf: botky jsou krásný ;-) petrusew: a tvoje taky ;-) mě to čeká zítra :-), zkouška líčení, poohlédnout se po spodním prádle, po botkách, ale pochybuju, tady se nedá koupit nic :-D, i když tu máme obchoďáky :-D ....
Odpovědět
Profilova fotka
lencaca: text pěkný :-) kde se dá všude sehnat inspirace.. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no já se přiznám, byl ajsem u ťamanů, jinak jsem obchody vzdala,mají malé čísla nebo vražedný podpatek a ze svou váhou a zádama....nízkej podpatek to jistil. já jednu zkoušku účesu už měla ale bude další...
Odpovědět
Profilova fotka
petru: u mě je zase problém, že mám popelčí nohu... 8-) pořád nevím jakou písničku si vybrat na nástup :-( pořád vybírám, přebírám....
Odpovědět
Profilova fotka
myska: my máme od Bacha Canon a od Bacha Air... hezký :-) nechtěli sme klasický svatební pochod :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mavo: já taky nechci, matrikářka sice nebyla proti, ale písničku, kterou jsem si vybrala, tak je moc krátká.... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
myska: tak se podívej na youtube, třeba na něco narazíš ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
já miluju písničku z Foresta Gumpa, je nádherná, ale rozhodli jsme se, že bude jako první tanec, protože je hooodně dlouhá, cca 8minut.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Holky, potřebuju pomoc a nevím, kdo líp by moh poradit než vy:-) Když jsme se tady bavily o těch tancích, kde bych mohla sehnat tu písničku ze Slunce sena, jak na ni pařej báby v krojích na plese???? Kdo to zjistí nebo poradí, ten je machr!!
Odpovědět
zkus to na yutube
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem to našla na youtube, ale nevím, jak to stáhnout do PC ve formě mp3 :-( Poradíte mi?
Odpovědět
Ahoj holky, tak jsem spokojená, včera jsme byly v ikee, tak mám konečně vázičky a svícínky, má je sice každej, ale to je mi fuk :-D koukám, že botičky už většina máte, tak se musím pochlubit, že já už taky- za 299, sice jsem chtěla úplně jinačí, ale tyhle postačí. :-) Včera přišel návrh oznámka, takže už je můžem taky objednat, mám z nich radost 10kč/ks si myslím je slušná cena. Na prstýnky jsme se byli dívat minulý týden a udělají nám je z našeho zlata za 3500, doufala jsem, že to bude ještě míň, ale zas tak špatná cena to není. V týdnu jedu za švadlenou, tak snad zmákne i šatičky za rozumnou cenu, oblek už jsme kupovali v Polsku, takže miláček je oblečenej, jen boty mu chyběj. Kdy chcete rozdávat oznámení? Je rozumný to objet už v půlce května, jak to máte vy? radamrus: Mám takovej pocit, že na stahování s youtube si budeš muset stáhnout program na stahování určenej přímo k youtube. Nejsem si tím jistá, ale myslím si to. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
dobrý ráno holky :-) bosi: taky bych ho chtěla rozdávat v půlce května, ale ještě se musíme domluvit s přítelem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já už svatební oznámení rozdávám, višichni o tom už vědí....skoro, jen ta rodina na slovensku ne :-D Tam ale pojedeme, tak předám osobně. :-D Pojedeme tam asi v přelomu dubna a května, tak se ještě uvidí. Bosi, ty boty za 299,- postačí, moje měli včera ohromnej úspěch.
Odpovědět
Profilova fotka
bosi: my už je rozdáváme... máme svatbu když jsou dovolený, tak sme to dávali už teď.. když bude někdo chtít jít na svatbu tak si podle toho dovolenou zařídí a kdo ne, tak ne :)
Odpovědět
To my oznámení už taky skoro všem rozdali boty jsem bílý naštěstí měla a prstýnky už taky doma od minulýho týdne.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte baby, my budeme posielat oznamenia tak dva mesiace pred svadbou. este sme na nich nezacali vobec robit, hmm ale asi by sme uz mali zacat, ze?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky,ja uz oznamka poslala arozdala a jeste ze tak,tatka a je moje tetka chteli jet na dovolenou a diky tomu,ze jsem to poslal driv tak si to jeste stihli prelozit na pozdejsi datum ;-) cervenec je mesic dovoleny to mas movo pravdu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nikuse: no právě... co sme ho dávali taťkpvýmu kamarádovi, tak říkal, že hned druhý den jedou na dovču, takže to máme tak akorát :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to já mám pěkný dilema...u nás se spolu s oznámeníma rozvážej i koláčky, a to cca 2-3 týdny před svatbou. Takže já bych oznámení rozdala klidně i teď nebo v brzký době, ale dávat to s koláčkama v dubnu, tak to je úplná absurdita. A vozit teď jenom oznámení a v červenci zas jenom koláčky, tak to je absurdita č. 2....
Odpovědět
Profilova fotka
radmarus: tak pokud se u vas davaji oznamka i s kolackama tak to tak udelej,ale byt tebou takk bych dala vedet lidem ktere tam budes mit uz ted a ze ak jim dorazi oznamka ofiko ;-) ja to taky tak udelala a pred tydnem jsem poslala oznamka hlavne jsem to udelala i kvuli tomu abych vedela kdo dorazi a kdo ne abych pak nebyla prekvapena :-)
Odpovědět
No u nás se muselo skoro všem poslat, tak dostanou až výslužku na svadbě a jinak jsme museli taky řešit to že jsou dovolený i když jedna družíčka bohužel už měla dovolenou zaplacenou. Holt červenec a srpen jsou prázdninový měsíce,
Odpovědět
Profilova fotka
u nas ji taky dostanou az budou odchazet ze svatby ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, teď sem řešila auta a nečekala sem, že to bude největší problém celé svatby!!! Mám dvě babičky, dědu a ještě dokonce prababičku a tu někam nakýblovat je fakt zázrak, protože nemůže jet s někým cizím, musí být ve vysokým autě aby z toho vylezla... nechci aby mamka auto řídila, ale aby se vezla... chjooooooooooooo!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
mavo, auta řeším teď taky. Výslužky budeme rozvážet tak v pátek před svatbou, těm co jsou v okolí, zbytek si to odveze ze svatby.
Odpovědět
Profilova fotka
tak auta mam vyresene vsichni budou na miste Zlinaci a slovaci se odvezou sami a Plzenaci to same jen kdyz me bude zadat znovu o ruku tak u toho bude jen jeho mamka a svedek takze potom pojedeme tri auta na misto a jeste ke vsemu jsou tomoji kamaradi taxikari takze budu mit krasny auta a zaplatim jim jen benzin ;-) co vic si prat :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?