Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mavo no to je dost velka palka za tortu, aspon podla mna, ale je vazne super. moja buduca svagrina pecie torty, ukazem jej ju, ale uprimne pochybujem, ci by hentaku upiekla...vyzera dost narocne.
Odpovědět
Profilova fotka
lubikaf: prý je nejhorší to potahování, zabere to 10x tolik času jak pečení dortu... my se snažíme sehnat ho za míň... těch 9 tisíc je moooooooooooc
Odpovědět
Profilova fotka
mavo a mas niekoho, kto by ti tu tortu upiekol? alebo to das robit v nejakej cukrarni? ved to ze ta torta je vyrobena z malych torticiek a to si viem predstavit, na kazdy kusok davat marcipan alebo cim to je potiahnute, to musi trvat strasne dlho a asi sa od toho odraza aj ta cena.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, zítra přijde oznámení :-)
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi: to je super;-) my si jedeme zítra vyzvednou misečky na výzdobu stolů;-) nechce se mi platit 150 Kč, když firma sídlí kousek od nás;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lubikaf: jeden z kamarádů co nám budou dělat raut dělá sladký, i jeho taťka, takže nám to udělá za nějakou slušnou cenu a bude to fakt mňamka :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No s tančením...můj drahý tančit umí, ale bohužel nechce...tak to bude boj, ale mám slíbeno, že nebude dělat ocapiny a tancovat na svatbě bude aspoň se mnou. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, můžu se přidat? Termín máme 17.7.2010 :-)
Odpovědět
Profilova fotka
santhe: vítej;-) máme stejný termín;-)
Odpovědět
Profilova fotka
santhe vítej. Holky, nevíte jak je to s pasama? 5.8 odjíždím do Chorvatska s rodičema, ale ještě nebudu mít vyřízený nový pas....
Odpovědět
Profilova fotka
petrusew: Ahoj, pas ti plati jeste 3 mesice po svatbe, pak si ho musis vymenit.
Odpovědět
Profilova fotka
Já bych taky prosila odkaz na vlizelín... :-) mawo, kde jsi sehnala ty figurky? Můžeš mi poslat odkaz? (oba hrajeme fotbal, tak se mi moc líbí...) Jsem líná to hledat - teprve od včera mám doma net a už mi z těch svatebních věcí jde hlava kolem... :-D V Kynžvartě jsem se taky chtěla vdávat, ale nakonec zůstaneme v Praze, je to ligisticky jednodušší (a o hodně levnější... :-( )
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
santhe vitaj ;-) petrusew my mozme cestovat do Chorvatska aj na obciansky, nemusime mat pas. vy nie?
Odpovědět
To je dobrá zpráva s tím pasem, to jsem nevěděla. Jinak s občankou to u nás taky jde, ale asi taky bude něco trvat jí vyřídit...
Odpovědět
Profilova fotka
problém u dokladů je spíš s občankou než s pasem - u pase nikdo nepozná, že se paní vdala, ale u občanky střihají roh a dávají k ní kartičku, ale ta je k ničemu, když na to přijde (kamarády nechtěli pustit na hranicích, když ještě byli, až jim někdo z českých úředníků musel říct, že se to tak dělá a doklad je platný...) na požádání o novou občanku je tuším 8 prac. dní...
Odpovědět
Profilova fotka
hany:hm,tak já už Tě o odkaz na vlizelín nepožádám,minulí týden,už jsem objednala 9rolí za 105Kč za kus :-( No co,hlavně,když bude aspoň pěknej :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak co jsem pochopila tak probíráte tanec :-), no u nás neprojde nic jinýho než klasický novomaželský tanec, protože přítel je konzerva :-).....a k tomu diskutujeme na téma fotograf a včera mi řekl, že radši všechno nechává už na mě :-N, že se od toho distancuje...takže jsem na váhám, jestli fotograf na celý den nebo ne... a kromě toho včera volal na matriku skrz pas a občanku a tam mu paní řekla, že pokud si uděláme pas před svatbou a po svatbě bychom chtěli vyjet mimo ČR, tak je to pod pokutou. Ale celou dobu jsem si myslela, že je to jedno, protože nikdo neví, že jsem se vdala... :-(, tím pádem na dovolenou odjedeme někdy koncem srpna :-S...
Odpovědět
Tak to zase není dobrá zpráva s pasem :-(
Odpovědět
Profilova fotka
adleen: teda u chlapů je to jedno, ale ne u nás...
Odpovědět
Profilova fotka
Hojky holky :-) mavo:supr bomba oznámení :-D Výbornej nápad ;-)
Odpovědět
Myska84: jakože by mohl jet na svatebku sám? Pěkný nápad :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No já tam jedu na ozdravný pobyt :-D Moře mi moc pomáhá, proto jezdím s rodičema. Ale chlapa k moři nedostanu ani párem volů, tak si uděláme prodloužený víkend někde v ČR.
Odpovědět
Profilova fotka
adleen: :-) ale stejně si říkám, že je to blbost, plno novomanželů odjíždí hned po svatbě pryč....no asi to ještě doma probereme :-)...
Odpovědět
Ahoj holky taky se přidám jestli mužu. My máme svadbu 17.července a jsem ze Štěchovic :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Přeju krásný ránko všem :-) dneska mi na mejl přišel první návr na naše oznámení e je NÁDHERNÝ :-) úplně podle našich představ....už se těším až ho budeme mít doma :-) jinak chci se vás zeptat,dává se něco kadeřníkovi ,kosmetičce a paní co dělá kytky???jako třeba výslužka nebo nějaké víno.... ?? nevím... a u nás asi svatební cesta nebude :-) teda taková ta u moře,budeme mít taky asi jen nějaký víkend nebo týden v nějakém hotelu jako petrusew,ale z finančních důvodů....budeme totiž muset koupit autí,náš favorit nám začal stávkovat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
sante: já figurky koupila tady na beremku od jedné holčiny.... ta je měla z ameriky.. ale někde sem je viděla.. kouknu se a pošlu ti to do IP holkyyyyyyyyyyyyyy, už máme první rezervovaný svatební dar :-D sice to je "blbá" kuchyňská váha, ale mám radost :-D
Odpovědět
Profilova fotka
whitewajda: z jakých Štěchovic? Já znám asi troje a v jednich z nich taky bydlím :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lera: díky, trošku náš nápad, ale jinak to dělala holčina tady z beremka ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mavo : tak to gratuluju ;-) santhe : taky máte stejný termín jako my :-) vítám tě ..
Odpovědět
Profilova fotka
holky, mě každej kecá do toho, že máme obřad v 11h a raut až od 15h :-( to je jako oficiální začátek, ne jako že všichni musí přijet až na 15h... bude to tam dřív, ale co já vím, jak dlouho budeme fotit! Fotografka říkala, že když nás bude hodně, tak to může trvat i 2 hodiny..
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?