Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Teda glumbi, já padám, to nemá chybu!! Tuhle větu ovládaj všichni, to bude prostě bomba!! Jestli tam budete mít i mladý, můžete nazkoušet i tu choreografii typu Patrick Swayze a jeho tančící klan, jak jdou tou uličkou mezi židlema a tančej stejný kroky. A dvě babičky by se vám taky hodily:-) Jak odhoděj ty svetříky a vrhaj se spolu do víru tance:-)))))))))))))))) Musíš to pak nahrát na youtube, už se těším:-)
Odpovědět
Profilova fotka
právě ten pochod tam chceme...proto potřebujeme spolupráci mladých :-D ale babči nevím, moje tam asi nebude, jedině že bys se manželovo babčí zapojily, snad to vyjde ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
A pak, představte si ten super výsledek.................kam se na to bude hrabat Hříňák originál!!:-)
Odpovědět
Profilova fotka
no hlavně zvedačka v těch šatech bude kouzelná :-D
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi: :-D musíte jít spolu trénovat na rybník ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
to my půjdem 8-) jen ten hmen nevím kde budem hledat :-D jo holky a novinka...už nejsem blondýnka, ted jsem brunetka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi:fakt???páni a máš na fb fotku?A spokojená? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nemám, ale dám jí tam....no já nevím, po 4 letech co jsem byla blond si na sebe nějak nemůžu zvyknout..
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi:a co Tě ke změně přimělo?Já se v pubertě obarvila na černo a pak jsem byla i zrz,ale blondata mě pasuje nejvíc,tak už u ní zůstanu :-) Těšim se na foto-určo to bude velká a krásná změna ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi: tak to jsem zvědavá, hoď fotku;-) určo Ti to sluší;-) co tak najednou změna?;-) na váš hříšňák se moooc těším;-)
Odpovědět
Profilova fotka
já už jsem měla všechno, černou, ostružinu, červenou, zrzavou...blond 4 roky...prostě jsem potřebovala změnu...tak snad si zvyknu...je na Fb ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky dámy, vy jedete, ze Vas ani docist nestacim. Ja se bohuzel barvit nemuzu, takze uz budu zrejme navzdy blond a budu doufat, ze nezesedivim, jinak nevim, co bych delala :-( Vy jste takove hledacky na netu, poradte mi, kde bych nasla nejaky hezky a mozna i trosicku, ale jen trosicku vtipny obrazek jako motiv na obalky s oznamenim a na etikety na lahve s vinem atd. Guglila jsem, ale nic vhodneho jsem nenasla :-(((
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Markétko,poslala jsem Ti jeden obrázek do mailu ;-) Budu jukat dál :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jsi zlata, Lenicko, ja porad gugluju, ale ne a ne narazit na ten pravy :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Já zase seznamuju a taky mě zatim nic neuchvátilo,ale neboj najdem ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ja tu same vily Ariel, slona Babara apod., to by asi nebylo to prave orechove :-D
Odpovědět
Ahoj holky, bude se nějaká vdávat v Kynžvartu? Já ano, ale nevím jak to tam probíhá. Už se tam někdo vdával?A pokud ano, napište jak to tam probíhá a hlavně jak je to s písničkamá. :-D na blobs@seznam.cz Díky
Odpovědět
Profilova fotka
baby, tak vam zavidim ze budete mat take super tance typu hriesny tanec, no u nas nic take nehrozi, tu sa take veci vobec nenosia, takze my budeme tancovat klasicky valcik. a zajtra si idem zobrat svadobne topanky, uz sa tesim ze ich budem mat doma a o dva tyzdne chcem ist prvy krat pozret saty, dufam ze nebudu na mna pozerat ze kde som bola doteraz, ked niektore baby maju saty na jul zajednane uz v oktobri (rijen myslim ;-) )
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak se stavbou to vypadá ok =o) včera stav. firma říkala, že by to mohlo být hotový do konce listopadu... takže na Vánoce vážně v novém :-) nevím, kde sehnat tácky na ten náš raut... jestli to pak všechno nakoupit v marku? Asi to necháme na plastových, neumím si představit, kde by se to v té malé kuchyňce mylo pro 100 lidí.... a hlavně z rautů vím, jaký to jsou prasata, že si nedrží svůj talířek a skleničku, ale berou si další a další a další!!!! A mamka chce stan vyzdobit lampionama, ale takové ty skládací, ale dovnitř žárovky a ne svíčky... nevíte kde sehnat?
Odpovědět
ahoj holky, taky surfuju po netu a náhodou jsem objevila dost levný vlizelín na výzdobu stolů a na mašle na židle (dá se to použít na cokoli...), všude ho mají více než za stovku a taky je za polovic, když budete chtít pisnu vám adresu do IP... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
hannahsyr:ahojky ja bych si urcite adresu vzala jestli by si byla tak hodna a poslala mi ji ;-) dekujuuuuu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hannasyr: prosim prosim i mne... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojík holky;-) dneska mi přišel závoj;-) juchůůů;-) mavo: super, to vám moooc balhopřeju, že to výjde, jak si přejete!!! hannahsyr: já bych prosím taky chtěla;-) děkuju;-)
Odpovědět
Profilova fotka
koukala jsem na youtube na videa z prvního tance... je to fakt prča :-D Asi to taky zkusím dneska navrhnout :D
Odpovědět
Profilova fotka
prdla jsem do alba finální oznámko co už sme rozdali a poslali =o)
Odpovědět
Profilova fotka
mavo: super oznamko;-) zkus navrhnout;-) halvně to navleč tak, ať je to jeho nápad;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mysicka: pozdě :-D a říkal, že tam před nikym nebude trapčit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hannahsyr mozes prosim ta aj mne poslat link, dakujem pekne, neviem sice ci moze posielat aj do SR, ale aspon by som sa mrkla. mavo perfektne oznamko, inak v tvojom albume mas aj krasnu tortu, to si na akej webovej stranke nasla?
Odpovědět
Profilova fotka
lubikaf: dort sem našla tady na beremku u někoho v albu (má ho už hodně slečen)... ale já ho chci plný ovoce a všichni mi říkají 9 tisíc a výš..
Odpovědět
Profilova fotka
mavo: škoda;-) to ten můj navrhl, když jsem se ptala, co si zatančíme, že jive;-) tak jsem mu ukázala tance na youtube a byl nadšený;-) stačí pár;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?