Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
janisska my sa tiez berieme 24. 7. :-) ja sa tesim, ale aj bojim, jak to vsetko dopadne =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, vzdycky na Vas jen mrknu, ale jaksi nestacim prispivat do diskuze. Lenicko: Krasne oznamko! Hned mi vykouzlilo usmev na tvari :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lostris, sjem na tom podobně :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, jdu vás jenom pozdravit :-), doufám, že si na mě ještě pamatujete 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
mysko: na Tebe nejde zapomenout;-) chybíš nám tady!;-) sotva si člověk myslí, že trošku překoná jedno úmrtí..příjde další...dnes jsme byli na dalším pohřbu našeho známého..akorát to oživí rány a cítím se stejně jak před 14 dny...no noc no...
Odpovědět
Ahoj holky, tak jsem mezi vás taky zavítala po dlouhý době. Už se nám to krátí co? Jak se těšíte, nemáte z toho všeho strach? U mě se ty emoce dost střídají, ale snad to bude ok. Co se týče našich příprav příští týden budu volat švadleně, zda by stihla ušít šatky co mám v albu, ale s vlečkou, tak snad to klapne. Oznámka se nám už taky rýsují, ženichovi už chybí jen boty a košile. Dnes jsme se byly ptát na prstýnky, takže nám je udělají ze zlata, který si doneseme, z toho mám velkou radost, protože pro mě má cenu. Dneska jsem si koupila botky za 300, takže taky super. Takže ještě dotvořit dekorace, všechno detailně domyslet, sehnat kameramana a hudbu a je to... no ono toho bude ještě dost, ale nějak se to zmákne. :-) Všem vám přeji hezkej víkend ;-)
Odpovědět
mysicka: To je mi líto, já byla na pohřbu naposledy před 6 lety a doufám, že další mě ještě hodně dlouho nečeká. Držím pěsti abys to ustála co nejdřív, i když to není jednoduchý. :-|
Odpovědět
lera: Oznámko je moc fajnový, bude se líbit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky ;-) mysickaaa:i já držim pěsti,aby bylo co nejdřív líp |-| jinak jsi měla pravdu-dneska jsem byla znova(a naposled)v salonu a mám jeeeeeeeeeeee!!!! :-D Nikdy bych neřekla,že to budou moje vyvolený :-) Na figuríně jsem pořád na ně pokukovala a mamča říká:"Šup do nich,nikdy nevíš"No a jak jsem se viděla v zrcadle,byl to nepopsatelně nádhernej pocit...holky já mám takovou radost!!!! :-D Jen svatba nebude bílo-tyrkysová,ale bílo-růžová a rovnou jsem v salonu Tomáškovi koupila kravatu :-) bosi:no ahojky holka ;-) jéé,děkuju za pochvalu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Lera: Ahojky, uz jsem tady dlouho nebyla vetsinou ted skoncim na Jizni Cechy nebo Rondel. Koukam tvoje pripravy bezi jako na pase. Krasny saty - teda vybrala jsi nakonec ty co jsou jako prvni v tvym albumu (s fotkou jak vypadaji na modelce)? Ty ti moc slusi. Taky uz davam dohromady oznamko-jak vypada z venku je v albumu - dnes musim dat dohromady text dovnitr, vytisknout a rozeslat :-) Taky jsem vcera objevila maslicky, ktery chci pouzit misto vyvazku - prosim mrkni se na ne a rekni mi - je to ok?? Aspon bych to uz mela z krku :-D Diky x
Odpovědět
Profilova fotka
lenkanz:ahojky ;-) Dneska jsem vybrala ty nej a mám je od ted už i v albu :-) A jdu mrknout na Tvoje mašličky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lenkanz:Leni,mašličky jsou supr-žádný propíchnutý host nehrozí :-D a koukala jsem na Tvé šatečky a moooc krásný-ne každému by slušely,ale na Tobě se mě moc líbí ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Lera: ktery ty saty jsi teda vybrala? Diky - uz jsem ty maslicky zamluvila a zitra si vyzvednu zbytek - predstav si ze maji na rubu samolepky - takze do prostred se da myrta a prilepi se to a je :)S myma satama nakonec jsem si vybrala a sijou mi to kombo co mam v albumu - uz se tesim (a zaroven bojim :))) a to uvidim hotovy - nevi jak projde to plize se snerovanim na zadech :)
Odpovědět
Profilova fotka
Leni no ty jak jsem na fotce s mamčou-s tim růžovim vyšívánim ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky leničko ty šatičky ti moc sluší, ale té tyrkysové je škoda ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Leni - me se vic libili ty puvodni - ale nejdulezitejsi je co se libi tobe - a hlavne jak se v tom citis!! ;-) Kdepak je tadyten uzasnej salonn - kde jsi nasla vsechny krasny saty? Mohla bys mi rict kolik bylo pujcovny a jakou velikost meli (mluvim o tech puvodnich sateckach)
Odpovědět
Profilova fotka
lera: Leni, jsi nádherná nevěsta a sluší ti všechno :-) takže je skvělý, že si konečně našla ty, ve kterých se cítíš božsky =o) jinak my sme včera už doručili jedny z posledních oznámek... nevím, jestli je to brzo, nebo pozdě... ale beru to tak, že když to máme u těch svátků, že by si každý bral dovolenou na ten zbytek týdne, tak sme jim to radši dali už včera. Zítra zbývá poslední várka =o)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko ;-) Holky moc děkuju,ani na moment jsem nezaváhala a prostě pokaždý,když si na šaty vzpomenu,zalije mě krásnej blaženej pocit :-) lenanz:salon Bella(HK-obě paní v salonu naprosto perfektní),původní šaty-Dupion-nová kolekce2010,pujčovné 14500Kč.Oni jsou krásný,ale těžký a v létě při parnu se v nich člověk "uvaří".Myslim,že to jsou spíš šaty na obřad a pak šup do nějakých pohodlných a to já nechci,chci si je pěkně užít ;-) a navíc...z pohledu zepředu,jak jsou navrstvený v nich člověk připomíná cibuli a ač je to teď asi in,tak já se klonim ke klasice ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Lera krasne saty si si nakoniec vybrala, aj ta ruzova vysivka sa mi na nich paci. Takze budes mat nakoniec vyzdobu do ruzova?
Odpovědět
Profilova fotka
lubi:děkuju moc :-) No jo,nakonec bude výzdoba bílo-světle zůžová,ale protože už pár věcí v té tyrkysové mám a dohromady barevně to jde,tak to nakonec bude barevnější ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lera: super, mám radost, žes je poznala;-) sluší Ti;-) ohromně;-) já jsem taky na ty své pokukovala a už bych skoro odešla s jinýma a nakonec ty úplně poslední byly ty pravé:-D mám ua Tebe velikou radost;-) a já mám botičky;-) nádherné, jako pro princeznu;-) teda ještě s emusím naučit na podpatcích chodit;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lera, oboje ti moc sluší. Mít tak tvouji postavičku... :-( ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lera:holky moc vám všem děkuju,jste zlatý ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hurá zase chumelíííííííííííí! 8-( Aaaaaaaaaaaa!To budemem mít chumelenici ještě v den svatby,ne?A na obřad pojedem na saních a sobech!Muim se zeptat Markétky,jestli mají ve Vracově soby :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lera: Leni, hezky si to vystihla :-D a na vánoce bude paržak :-D (pařák :-D )
Odpovědět
Profilova fotka
mavo:přesně!Budem sedět všichni po stromečkem v plavkách :-D Ale příští víkend má bejt 18stupňů.Teď jde o to,jestli to není jen zbožné přání rosniček a nebo reklamní trhák na léky proti chřipce :-D
Odpovědět
ahoj holky, dlouho jsem tu nebyla, tak Vás všechny zdravím! Zima si dává na čas, což měl zatím nevadilo, včera jsme se vrátili z Krkonoš a krásný sníh, bezva se lyžovalo :-) lera: tak koukám, že si nakonec vybrala jiné šaty, moc pěkné, sluší ti, oni i ty původní byly krásné, ale když se v těchto cítíš lépe, tak je super, že si našla ty pravé... Nám teď začnou ve středu opravovat byt (konečně se vyřídila reklamace), a až to bude hotové, jedu taky znovu do salonu dát poslední slovo ve výběru šatů, a hlavně až bude z krku byt, tak se naplno vrhneme do svatby, dokonce i přítel včera poznamenal, že se pak konečně můžeme věnovat přípravám na svatbu :-) Už jsem si nakoupila nějakou výzdobu, tak až bude čas, dám do alba :-) Mějte se a krásné pondělí!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojík holky;-) a máme prstýnky;-) jupííí;-) za měsíc budou doma;-) přesně jaké jsme chtěli plus i něco navíc;-) a já mám radost z včerejší koupi botiček a přítulovy kravaty;-) lera: tož to nevím, jestli mají ve Vracově soby, ale třeba husky by Ti nestačil?;-) hannah: to je super, že už konečně začnou opravovat! hlavně ať je to rychlé!
Odpovědět
Profilova fotka
mysickaaa:no tak super!!!!Hlavně,že jste spokojeny!!!A botičky nám náhodou i s prstýnkama neukážeš? :-D Vždyť víšmjak jsme všichni zvědavý :-D Já jsem dneska vyfotila svůj podvazek na "modelce" ;-) joo,husky dobrý,ale náš Kubrik by mohl žárlit a mohla by se strhnout mela :-) hannah:Jojo,my máme po rekonstrukci,byly to nervy,ale stálo to za to!Tak taky držim palečky! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lera: jj, botky vyfotím a prstýnky nevím, jestli najdu;-) a pak aspoň botky hodím do alba;-) budu muset mít hodiny chůze s knížkou na hlavě, na ty podpatky nejsem zvyklá, ale jsou pohodlné;-) já podvazek dostanu od kamáradky;-) máš ho v albu? mrknu;-) no, tak zapřáhněte vašeho pesana;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?