Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
vosi: Gratulaceeeeeeeeee lencaca: to nevím jestli rozváží, musím tam zkusit zavolat, měla jsem je v plzni na školení :-D vzhledem k tomu, že normální cukroví na svatbě moc nechci, tak je mi i jedno jestli budou dražší, ale jsou výborný :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lencaca:bude nas 63,takže jsme počítali na osobu 5zákusků a 5koláčků a pak to samé do výslužky.Já myslim,že to bohatě stačí,protože tam bude i ta čokofontána a pak ještě náš dort...takže nemám strach,že by měli hosté málo sladkého :-) vosi:taky moc gratuluju!!! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lencaca, nooo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
prooooč? :-D
Odpovědět
Petrusew: No tak trochu začínám pochybovat o šatech ;-( A na konci března jim mají dojít z nové kolekce, tak nevím jestli se nemám zajet podívat. Nevíš jestli by byl problém si je vyměnit? mám zamluvený i zaplacenou záloho, ale nevím, nevím... Jsem děsná, ty moje mi připadají takový obyčejný, nic moc, ale je to možná jen pocit! :-( Mamka se ségrama říkalay, že jsou moc hezký, stejně pojedu na zkoušku, bo si myslím, že jsem přibrala ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Hojky holky :-) lencaca:já myslím,že by problém vymněnit Ti je za jiné být neměl-mám teda šaty z jiného salonu,ale teď už tam jedu v sobotu po třetí(taky mě užírají pochybnosti =-) )no a mě řekli,že pokud mám zaplacenou zálohu(platila jsem nevratnou 4000tis)tak můžu šaty změnit(při druhé zkoušce mě paní napsala jedny aktuální a druhé,kdybych si to náhodou před svatbou rozmyslela a chtěla ty druhé)no a te'd jsem na pochybách úplně,tak jsem tam volala a žádnej problém,mám přijet zkoušet dál.
Odpovědět
Profilova fotka
holky zlaté, vy jste dobré expertky..;-) ale hlavně ať jste spokojené a nic vás neužírá a cítíte se nádherně;-)!!!
Odpovědět
Profilova fotka
mysickaaa: :-D no jo,stejně nakonec skončíme u těch původních :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lera: myslíš u těch smetanových?;-) nebo s výstřihem?;-) třeba právě budou ještě i jiné v kategorii favoritek;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mysickaaa:no já jsem si projížděla všechny a najenou až na jedny se mě líbí všechny :-D Pomoooooc :-o prostě pojedu,vyzkouši a VYBERU!!! :-) A pak už žádný užírání! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
přesně;-) vzykoušíš a bude Ti to v ten okamžik jasné, to poznáš;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jasně!Do třetice a pak bude jasno ;-) Dneska by nám mělo přijít oznamko...juchůůů :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
super;-) to pak dej foto;-)
Odpovědět
Holky, tak jsem zase tady. Škola mi teď dává docela zabrat. Začíná toho být nějak MOOOOC :-o Ať už je to za mnou. Dneska píšu diplomku, ale zítra si udělám radost. Vyrazím se svou dospělou družičkou na veletrh Nevěsta 2010, tak si hnedka spravím náladu :-D V sobotu jsme byli na svatbě přítelova bráchy. Obřad měli v kostele, měli to jako mši, takže 1,5h v kostele kde byly 4°C byl opravdu zážitek :-S Ale jinak jsme dobře zapařili. I s naší svatbou se to trošku hýbe, na duben mám domluvenou zkoušku účesu, tak jsme zvědavá, co vymyslíme. Taky jsem se rozhodla, že budeme mít čokofontáku, bude to takové příjemné zpestření. Navíc ja osobně čokoládu MILUJU! Majitel restaurce je velice ochotný, všechno připraví. Fontánku jsem včera koupila na aukru, měla by přijít v úterý, tak se těším, až ji vyzkoušíme.
Odpovědět
Profilova fotka
holky, mám jedno nesvatební téma.... neznáte někdo nějakýho odhadce? Ten odhad nám nevyšel tak jak bysme chtěli, tak potřebujeme sehnat nějaký jiný... mám seznam odhadců se kterýma banka dělá, ale já nikoho neznám :-(
Odpovědět
Profilova fotka
lencaca, jednou můžeš vyměnit z jakého koliv důvodu, když přibereš,můžeš změnit kolikrát chceš - když ti bude kolísat váha. Nemyslím si, že by měl být problém. Já je taky vyměnila a bylo to bez problémů. Doporučuju si tam ale zavolat a napsat si na lísteček čísla šatů, které si budeš chtít vyzkoušet. Já byla spokojená a vybrané jsou mnohem lepší než ty původní, co jsem si vybrala a rezervovala.
Odpovědět
Profilova fotka
Mavo: já znám, písnu ti od IP kontakt ;-) holky byla jsem dneska v ikeii a fakt lituju, že jesm si neudělala členskou kartičku...za svícny bych platila místo 99,- a 69,- jen 59,- a 29,- ]-( takže pokud tam chcete něco kupovat doporučuju se zaregistrovat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi: jako fakt?;-) za ty na té stopce?;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jooo a já je jako trukba koupila za plnou cenu a až pak mi ta pokladní řekla ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
tak to nasere:-/
Odpovědět
Profilova fotka
to jo, ale zase mám všechno co jsem chtěla...na každým stole bude 5 kytek a 5x3 svíčky na zhruba 25 lidí(cca 12 a 12 na každej straně) myslíte že to bude dobrý?
Odpovědět
Profilova fotka
to myslím, že bude vážně stačit;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jen bzude docela sranda dovézt všechnu tu výzdobu z prahy na jih čech :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to máš recht..to bude vzrůšo;-) ale ono to u svatby ani jinak nejde...:-D
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi:my to budem mít taky kus cesty-my ze severu Čech na jih Moravy :-) Už jen kolik ty svatební šaty zaberou místa v autě :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lera: no, ty jsi taky expertka, ale zase to u Markétky budete mít luxusní;-)
Odpovědět
Profilova fotka
já pojedu s družičkou sama přítelovo autem, ale dát tam šaty a veškerou výzdobu.... :-| nevím, nevím asi to budu vozit postupně :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mysickaaa:no jéje,u Markétky to bude zaručeně pohádková svatba ;-) Už jsme spolu řešily výzdobu a moc mě pomohla s Dj-místo Dj za 7tis budem mít za 3tis. :-) No a ty jejich pokojíčky v penzionu-krááásnýýý :-D glumbi:no my s přítelem pojedem jednim autem(ještě náš "malý a zcela skladný"hafan :-D a v druhém naši,tak jim tam taky dáme kus nákladu :-) A už máme na poště oznamka,takže zítra pro ně jdem a pak ho šoupnu do alba :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lera: přitel pojede se hafanem a se svýma věcma se svědkem, takže já mám celééé auto :-D ale i tak, jak jsem dneska vezla ty skleničky, tak to bude zajímavé :-)
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi:takže prostoru budeš mít habaděj ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?