Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nooo to zrovna :-D ty sis rozmyslela šatky? proč jsou nádherný
Odpovědět
Ahoj holky, chtěla jsem vás poprosit nemáte někdo písničky od skupiny holki? Sháním jednu písničku a nemůžu ji nikde najít. Budete mít na svatbě kapelu nebo dj?
Odpovědět
Profilova fotka
maiki: a co sháníš? my budeme mít kapelu :-)
Odpovědět
ve snu se vdávám :-) já právě co se týče hudby nemůžu nikoho sehnat (dobrýho) a když tak to jsou ceny šílený.
Odpovědět
Profilova fotka
pošlu ti odkaz na stažení ;-) a kolik jsi ochotná investovat?
Odpovědět
no ona mi právě nikde na internetu nejde stáhnout. Tak kolem 10 000,- max. V kolik vám začnou hrát?
Odpovědět
Jéééé ono to fakt tady jde. Děkuju moc jsi zlatá.
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné zasněžené ráno;-)
Odpovědět
Profilova fotka
maiki: není zač ;-) nám začnou hrát tak v 16:00 A dáme za ně asi kolem 15.000 ale to i proto, že platíme cestu. kde budete mít svatbu vy? mysicko: dobré ráno :-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ráno holky, Už mi začíná z toho sněhu hrabat... :-( Já se tak těšila na sluníčko... :-(
Odpovědět
glumbi: obřad budeme mít v Brandýse a hostinu v Čelákovicích. Já našla kapelu, která chtěla 20 000 až 25 000 a je z Čelákovic tak to mi příjde opravdu hodně. Nevíš o nějaké kapele nebo Dj? A kde máte vy svatbu?
Odpovědět
Profilova fotka
Dobre ranko baby, uz som tu dlho nebola. U nas tiez snezi, uz som z toho na prasky, ja uz chcem jar. My budeme mat tiez kapelu, beru okolo 16,000 Sk, neviem kolko je to ceskych, ale tajne dufam, ze to budeme mat lacnejsie, lebo priatel sa s nimi pozna. Tak som zvedava.
Odpovědět
Článek se načítá
Teda to jsou sumy za ty kapely...to je strašný. Nám budou hrát známí - normálně si berou 1200 za hodinu, nám udělaj cenu za 600. Hrát budou tak od 18:00 hod. Obřad máme později. A kolik jich je v tý kapele? My budeme mít teda jen duo, ale jsou fakt dobrý. Posledních 8 let hráli v cizině. Pokud někdo shání a bude mít hostinu v Ústecké kraji, můžu jen doporučit a dát kontakt do IP.
Odpovědět
Profilova fotka
bluejeansbaby v tej nasej kapele su traja + spevacka. tusim...
Odpovědět
Profilova fotka
my budeme mít taky kapelu, upřímně teď zrovna nevím za kolik, ale do 5000 snad;-) už je máme odzkoušené a paráda;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hojky holky :-) glumbi:no,zítra jedu ještě na šatky jednou(do třetice :-) )krásný jsou,ale jsou těžký,takže to jdu ještě všechno zvážit a uvážit ;-) my máme Dj a bude nám hrát od 15h do rána bílého za 3tis :-) Holky,už mám doma oznámeníčko :-) Tak jdu rozbalit krabičku a pak ho dám do alba :-) Je takové krapet praštěný,ale to se k nám hodí :-D A text vymyslel můj taťka :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak a je to v albu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
maiki: svatba bude v jindřichově hradci a kapela je z příbrami. hrají většinou ve 4-5. lera: šup, už aby to bylo, já jsem dneska odsouhlasila grafiku našeho oznámení...a do 5 dnů by mělo být doma :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lera to oznamenie je super, mne sa taketo oznamenia velmi pacia. pre nas by som chcela take, kde bude nasa fotka na pozadi a na nej bude text. budeme si to robit sami a znamy nam to vytlaci.
Odpovědět
Profilova fotka
lubi:děkuju :-) nám prostě padlo hned do oka a i cena celkem šla-za 43 oznámení jsme dali 910Kč.
Odpovědět
Profilova fotka
lera: to je božíííííííííííí :-D tatka je šikulka
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi:jééé,děkuju :-D no jo,musela jsem ho zaúkolovat,když doma od Vánoc ležel se zlomenou nohou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no to je jasný. budete ho posílat už ted? já si pořád říkám, jestli ještě není brzo :-|
Odpovědět
Profilova fotka
No my už to máme za 3měsíce a 7dní :-D takže my už pomalu začnem rozdávat a posílat.
Odpovědět
Profilova fotka
to je fakt...my máme ještě 4 měsíce...ale zase to máme o prázdninách...
Odpovědět
Profilova fotka
tak ja s mym pritelem mame svatbu 31.7. 2010 v Kutné Hoře..Míša
Odpovědět
Profilova fotka
maiklovka: vítej nevěsto :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lera: to je páradní oznámení;-) maiklovka: vítej mezi námo;-) no, my taky ty 4 měsíce, přesně to bude příští týden:-D letí to;-) tak my jsme oznámili datum a oznámení budeme dávat tak 6 týdnů předem...dělá se to u nás tak..tekže nic neměníme;-) koho tam chceme, tak ví, že si nemají plánovat dovču;-)
Odpovědět
Zdravím holky!My se bereme 24.7.už se nemůžu dočkat!!!S oznámením musíme čekat dokaď se nám nepotvrdí reyervace sálu na večerní část, což bude v dubnu :-| ale už je nachystané v počítači, vlastní výroba, tak snad se to pak všecko stihne...Taky se tak těšíte?:-)
Odpovědět
tak sa, baby, hlásim sem opäť aj ja, páč ma chytá nejaká panika: som si uvedomila, že vlastne nemáme nič, ešte len v pondelok nám potvrdia ten termín a keď vidím, že niektoré nevesty už majú nakúpené, oznamká prichystané, rezervované sály, tak začínam byť v strese :-D Vlastne - niečo už mám: vybraté šaty. Aspoň že to! janisska: tešíme tešíme aj u nás x-) Ale je to podobné ako s dovolenkou, človek o nej dlho sníva, chystá sa, počíta dni a potom je tak rýchlo po nej ;-) Tak dúfam, že si to aspoň poriadne užijeme!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?