Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lera: jee, to máš krásný plán! závidím, ale jen v dobrém! ;-) tak Markétku pozdravuj;-) a užij si líčení;-) a hezké placení;-) petru: to je super;-)
Odpovědět
Ahoj holky, tak jsem si konečně byla vyzkoušet nějaký šatky, zkusila jsem 6 kousků ve 2 salonech a nakonec se mi zalíbily ty, které jsou jako poslední v albu. Mám tam fotky jen 4 šatů, ostatní byly moc velký, tak je zkusim zmenšit a dodat. Fotky jsou v albu: Co už doma máme, tak jukněte jestli chcete. :-) Mile mě i překvapila cena 3500kč, což si myslim, že je slušný. A co je u vás nového? Vůbec sem nechodim a ani dočítat se mi vás nechce :-N Tak se mějte hezky, zatim páčko
Odpovědět
ahojky všem, konečně pátek... bosina: no ty poslední jsou nejlepší, ostatní ti nějak nesedly...a cena je libová, mě budou stát 5 tis.... 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
lera: tak to budeš mít dneska mooooooc pěkný den =o) tak si to holky pořádně užijte :-) (mimochodem taky sem si myslela že sem někde jinde mezi cizíma :-D )
Odpovědět
Profilova fotka
jo... holky... včera mi mamka přinesla od známé cenu za dort... 9.000,-kč s marcipánem a nebo 7,5 s bílou čokoládou! :-D mazec... úplně za ten samý co mám v albu... vevnitř by bylo ovoce
Odpovědět
mavo: tak to je pěkná pálka, ty brďo... Ja počítám že se vejdeme do 3 tis. i s malýma dortama pro rodiče... tak doufám, že mě taky nevyvedou z míry s cenou...
Odpovědět
Profilova fotka
hani: já jsem sháněla před dvěma lety pro "švagrovou" svatební dort... a přesně takový jaký chtěla, 3. patrový by mě stál cca 5.000,-kč .... ona pak řekla, že to je hodně... že jí nějaká známá udělá ten co chce za 1.500,-kč... a když sem ho pak viděla tak byl pěkně ošklivý, i ona z něj byla zklamaná... takže sem s tím docela počítala... ale pálka to je :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, mavo, ten co máš v albu je krááásnej, ale ta cena :-| ale zase je to snad jen jednou za život :-D bosi: ty poslední ti moc sluší ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi: no ta cena je dělaná přesně podle tohohle.. takhle by měl vypadat, akorát vevnitř by bylo ovoce... i se zdobením, s podstavcem... ty malý kostičky jsou přesně takhle spočítáný, podle toho obrázku... vychází to asi na 65 kousků
Odpovědět
Profilova fotka
bude krásnej a určit moc dobrej. u nás řeší dort ženich, pro mě bude překvapení ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je šikovnej :-) my sme vybírali společně a shodli se že chceme ovocnej :-) lehkej letní :-)
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem jen řekla, že marcipánovej a v barvách svatby... :-) ovocnej bude skvělej, obzvlast pokud bude horko :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ahojte děvčata, svatební dort, to je docela perlička. Strejda měl na svatbě třípatrový dort, nevypadal nic moc a vůůůůbec nebyl dobrý. Babiččina kamarádka - "teta" má známou a ta peče svatební dortíčky, tak nám to domluví, protože ty co mám v albu se cenově pohybují cca 5000 - 7000! Což je docela pálka. Budeme dělat i dva děkovací dortíčky rodičům. Pro rodiče nevěsty a pro rodiče ženicha. U nás se to tak dělá, ale nevím, jak je to jinde. A jak to máte s cukrovím?
Odpovědět
Ahojte všeci,nám příbuzná bude dělat dort otevřenou velkou knihu se psaním a jinak dortíky nevim.A cokroví nám bude dělat sousedka co hodně peče na svatby a babičky.Jinak za šaty dám 4 400..myslim si že ta cena ještě jde.Měla jsem původně vybrané dvoje ale rozhodla jsem se pro šaty bez ramínek a s krátkou vlečkou.Že na obřad a na focení si ji nechám rozpuštěnou a na tancování si ji připnu na knoflíček.Už se holky strašně moc těšim.Co vy?? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
s cukrovím vůbec netuším. vyšlužky jako takové dělat nebudeme, jen pár krabiček pro známé kteří nebudou na svatbě. na oslavě bych chtěla minidezerty, ale ještě jsem nenašla nikoho, kdo by nám je za rozumnou cenu udělal a z prahy se mi nechtějí vézt
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojík holky;-) my si cukroví pečeme sami;-) a dorty jedna známá;-) takže snad vše klapne;-) mavo: jee, ovocný dort;-) dala bych si říct, ale přítula to moc nemusí..tak to bude asi pokryté marcipanem, aby dort vydržel na stole a neroztekl se..to sice nemám ráda já, ale já to oželím;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mysickaaa, jo jo, my ženy dokážeme ustoupit, ale chlap...to je oříšek ;-) budulinci, taky se těším, to víš, chci to mít jako z pohádky :-D , ale to asi každá ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
petru: no, ale mně to nevadí;-) on ty dorty stejně moc nejí;-) mamča měla spíš strach, aby to ovoce nezačalo v tom horku kvasit či co....
Odpovědět
Ahoj dámy, tak máme za sebou první sezení s panem farářem a mám z toho cellkem dobrý pocit ;-) Jak už jsem tu psala, obepsala jsem pár fotografů a nakonec to vyhrál jeden se kterým si teď meiluju. Napsala jsem mu, že bysme se rádi sešly osobně a viděly trochu víc. Odepsal, co to znamená trochu víc, ať mu to přiblížím. Já na to, že na webovkách má fotky krásné, ale bohužel jen ze tří svateb a to mi zatím bohužel nestačí. Navíc počítač zkresluje a já si na to potřebuji sáhnout a vidět to zblízka. Tak nevím co mi napíše, si musí myslet, že jsu totální kráva, co si vymýšlí. Jenže já chci něco, co nemá jen tak někdo. Mám ráda focení momentek a ne nějaké strojené pozy. Tak já nevím, ale pokud za něco platím tolik peněz, tak prostě chci aby to mělo úroveň. Pak něco zaplatím, a budu do konce života brečet na škaredýma fotkama! :-D No nemám pravdu?? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
s tema fotkama mas pravdu.ja jsem se taky s mym fotografem a kameramanem domluvila a ukaze mi vic v atelieru,ale on toho mel i dost na webu :-) .ale je to lepsi,otky mas na cely zivot a pak svym vnoucatum ukazovat nejaky hruzy :-|
Odpovědět
Profilova fotka
lenca: určitě;-) přece nemůžeš kupovat zajíce v pytli;-)!!!! mám velikou radost, asi jsme konečně objevili to pravé a jedinečné oznámení;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kupovane nebo si ho vyrabis? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
kupované..bohužel nemám čas na výrobu...v květnu a červnu státnicuju..sice bych radši patlala oznámení...ale nic se nedá dělat :-| ale konečně jsme objevili něco, co není prostě jen papír;-)
Odpovědět
Profilova fotka
to ja mam ted docela volno v praci tak jsem se do vseho pustila :-) .A to sis nasla pres net?
Odpovědět
Profilova fotka
to je fajn;-) v albíčku máš fakt krásné oznamko;-) no, inspirace tady na beremku a pak se dopátralo;-)
Odpovědět
no nám to bude natáčet jeden známí od nás z vesnice který hodně točí svatby a oslavy. :-) Takž eto máme taky bez starostí..
Odpovědět
Profilova fotka
mysickaaa: ty jo moc pekny!!! :-) libi se mi
Odpovědět
Profilova fotka
nikuse: díky;-) taky mi to padlo do očena a přítulovi taky..zatím to vypadá, že se tohle zrealizuje;-) uvidíme;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to mas dobry,ze ti to nejak schvali nebo okritizuje.Ten muj mi vzdy rekne ze se mu to libi a pak za mesic prijde s napadem jak jsme to mohli udelat 8-( nekdy je to napalici a nekdy jsem zase radsi,ze mi do toho nekeca.Nekdy jsou jeho napady nerealny a nebo nesmyslny :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky =o) tak my sme dneska pořídili 300g papír, jako plátno, takové sme si představovali.. svědkyně přítula nám to v práci vytiskne a svědkyně nám je pak doma na řezačce nařeže... takže oznámení máme za 360Kč! :-D parááááda... a to máme 110 pozvánek na párty a 74 oznámení :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?