Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
u nás na Prostějovsku je to katastrofa....teď ještě to OP, no ještě že já mám aspoň něco jistého...snad to bude v pohodě. Takhle to přece nemůže jít donekonečna....
Odpovědět
Profilova fotka
do nekonečna snad ne,ale jen aby jsem tu dobu co to potrvá ve zdraví přežili..je to fakt mazec...
Odpovědět
Profilova fotka
to jo, to máš pravdu. Musím se pochlubit, máme objednané svatební oznámení :-D Huráááááá! No někdo mi říkal, že těm, které chci pozvat na svatbu bych měla předat oznamko tři měsíce předem, tak to tak akorát stihneme :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno přeji všem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky....po dlouhé době se zase hlásím :-) včera jsme vybrali a objednali prstýnky, ale večer jsme se tak pohádali, že přemýšlím, jestli by nebylo nejlepší svatbu zrušit.... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Dobre rano :-) tak frcim do prace a potom musim nakoupit veci na menu pro hosty ;-) .Chtela jsem se zeptat jestli si ho nekdo delate sam?
Odpovědět
Profilova fotka
Hoj holky :-) glumbi:neblázni!To byla jen přeháňka a zase bude vše ok!U nás se to včera taky přehnalo-kvůli večeři.Jsem udělala mexickej salát a zapoměla jsem,že drahý nerat pálivý :-N Tak jsem mu řekla,že mu to alespoň vypálí bacily v krku,nooo,ale kdepak,prostě jsem to prý udělala naschvál!tak to mě našťouchlo!Já se s tim morduju,místo abych mu namazala chleba máslem....no ale nakonec to snedl,ještě se olizoval a že prý to vlastně skoro nepálilo a že ho zase můžu milostpánovi udělat!!!Vrrrrr ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
u nás to začalo tím, že jsem byla na jednání a on s kámošem v hospodě, než jsem zkončila tak jsem měla spoustu nepřijatých hovorů a sms, "tak fajn já jedu metrem". tak jsem mu pak volala nejdřiv mi to típal a pak že je na zastávce. tak jsem pro něj jela, samozřejmě byl u známých. stála jsem dole jak trubka, že jedem domů(pes byl sám doma) a on že ne, že mám jít na chvíli nahoru v pul 10 večer ]-( když jsme odcházeli, tak z něj vylezlo, že chce ještě jet za kámošem do další hospody. já jak kráva jsem ho tam vezla, že ho jen pozdraví....tak to zdravení trvalo do 1 v noci...pak už jsem nasraná řekla, že jedu domů...a milostpán mi po cestě vyčetl, že jsem chtěla domů atd...a doma to pokračovalo, mám gyn problémy a sex mě bolí a dost krvácím, ale on to nechce pochopit a myslí si, že jen nechci spát s ním...dopadlo to tak, že mi řekl, že jsem namyšlená a myslím jen na sebe a že si zítra najde jiný byt...
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi:no jo,jestli v tom byl i trochu alkohol,pak stačí málo a hádka je na světě.Člověk pak ve vzteku něco plácne a druhej den ho to mrzí.Oni do něj mohli porejpat i chlapi v hospodě a že tohle uměj chlapi parádně!No a ráno jak?Už jste spolu mluvili?
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko :-) glumbi : to mě moc mrzí,že jstese takhle nepohodli,ale tak snad se z toho vyspal a dneska to bude dobrý,nebyl třeba trošku napitej??Tohle se stává,když jsou hošani napitý a vůbec neví co povídají.. uvidíš,že to určitě dobře dopadne...
Odpovědět
Profilova fotka
byl ožralej jak zákon káže, to je to nejhorší, vím že na něj nemsím mluvit když pil, ale včera jsem to fakt nevydržela... jo už jsme se viděli, řekl mi akorát dobré ráno a šel zase spát... strašně ho miluju, ale to všechno co mi řekl včera už bylo fakt trošku moc...
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi, možná by bylo dobré si s ním promluvit, až bude střízlivý. Já bych taky nevydržela být ticho....
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Hezký den, nevěsty;-) glumbi: to mě moooc mrzí, vím, že Ti tohle nepomůže, ale...napití chlapi si nevidí do huby...mrzí mě, že říkal takové věci, které Tě tak moc zasáhly:-( Uvidíš, jak to bude dneska pokračovat..třeba Tě překvapí!
Odpovědět
Profilova fotka
nejvíc mě mrzí to, že ve víně je pravda...akorát mi řekl to, co by za střízliva neřekl...on prostě nedokáže pochopit, že to ženskou může bolet...a to je základní kámen urazu, myslí si, že s ním nechci spát. uvidíme jak to dopadne, ted leží a já ho budit nepůjdu...
Odpovědět
Profilova fotka
stejně je na prd, že to prostě nedokážou pochopit..ješitní chlapi...hlavně aby byli oni spokojení....jasně, nechej ho spát...ach jo...
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi:tak ho nasměruj na internet,tam se o těhlech gyn.problémech určitě píše...
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi : myslím,že to co včera řekl,nemyslel vážně..jen byl prostě naštvanej,že si nemůže dělat co chce,a tak si pustil papulu našpacír a ublížil tobě ikdyž by to jinak nikdy neudělal...nech ho vyspat a uvidíš,ale myslím že bude hodnej a když si to bude pamatovat,tak ho to bude moc mrzet.A když si to pamatovat nebude tak si s ním o tom určitě promluv..nemůžeš to zase jen tak přejít... budu držet pěsti..
Odpovědět
Profilova fotka
přesně jak psala areviv, nemůžeš to nechat zase přejít jen tak. budeme na tebe všichni myslet, neboj, bude zase dobře.
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi : tak TFUJ TFUJ TFUJ ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky já ho jednou zabiju a pak mi bude krásně ve vězení....samozřejmě si skoro nic nepamatuje...pamatuje si jen to, že jsem byla naštvaná v hospodě...ale všechno jsem mu řekla a byl zase jako milus....zase ho to strašně mrzí atd atd...opětovně se mi potvrdilo pravidlo, když pije tak být zticha.... děkuju vám...fakt jsem mu chtěla ráno balit.
Odpovědět
Profilova fotka
glumi, možná by ho to dost překvapilo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi : to by ho moc mrzelo...oni prostě chlapi takový jsou..já to taky znám u nás je to stejný jako u nás...á taky jsem proto raději zticha..jiank nás to toitž pak mrzí oba...no a třeba se jednou v tom vězení sejdem :-D
Odpovědět
ahoj holky, tak po tom, co jsem tu dnes četla a co mi tak nějak běhá poslední dobou v hlavě, tak normálně všichni chlapy jsou si hrozně v chování podobní, většinou reagují velmi podobně na různé věci a občas dost nepochopitelně pro nás ženy, ale když si zapamatujete některé jejich reakce, tak se pak už dá jejich chování předvídat... 8-)
Odpovědět
Jo a s tím vězením jsem na tom velmi podobně... že bychom i my ženy si byly tak podobné :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hannahsyr : no řekla bych že na tom něco bude a nemůžu jinak než s tebou souhlasit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no, tak já to mám doma trošku jinak. Martin je taková tichá voda. Když se napije, tak taky hodně mluví, ale nikdy neřekne nic co by ho pak mrzelo - hlavně co by mrzelo mě. Je fakt, že to se mnou nemá jednoduché, jezdím po doktorech, jsem často v nemocnici...ale vždycky stojí na mé straně a vždycky mi pomáhá. Jakkoliv to má se mnou těžké, nikdy by ho nenapadlo, že mi něco vyčte. Myslím, že chlapi mají hodně podobné myšlenkové pochody. Někdy mám taky pocit, že bych ho uškrtila :-D Takže by měli otevřít vězení pro nás, budoucí manželky nebo manželky a dát nám soudkyni taky manželku, aby jsme si v té base neposeděli moc dlouho :-D
Odpovědět
petrusew: jo jo to by bylo fajnový :-D
Odpovědět
Profilova fotka
že, taky si myslím :-D
Odpovědět
Ahoj dámy, dlouho jsem tu nebyla a nestačím vás dočítat. U nás nic moc nového. Snad jen, že jsme s tchýní volaly paní na pečení, koukala jsem na její stránky a musím říct, že cukroví má nádherné, a známá která vdává svou dceru 2 týdny před námi, od ní má také cukroví a říkala že chuťově bombastický. Bohužel, má úplně plno. Po chvilce domlouvání nakonec polevila a upeče aspoň na hostinu, na výslužky musíme někam jinam. Tak aspoň tak :-( Jo a dneska jsem rozesla pár e-mailů fotografům, tak čekám s jakou nabídkou se mi ozvou, jsem z toho jaksi nervózní. Když jsem dneska tomu mýmu chlapovi řekla, že fotograf pod 7000,- nebere, tak se chudák celej orosil :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lencaca: fotky jsou na celý život tak jsem to podala tomu mému a pak už nic nenamítal :-) a pokud ho máte na celý den tak to je dobrá cena ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?