Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lostris: no myslím že to nemůže vydržet ani jedna z nás :-) , no jo jsme baby zvědavý ;-)
Odpovědět
Ahoj holky, mám malinký problém! Nemáte některá z vás zájem o lístky na muzikál Děti ráje??Já je koupila příteli k Vánocům, ale teď jsem zjistila, že mě bohužel na ten den 3.4.2010 vychází ten křest a proto si nemůžu dovolit odjet do Prahy. Máme to cca 3,5 hodiny jízdy a nikdo ze známých nemá zájem. Jen se ptám, jinak mi asi propadnou, samozdřejmě dám slevu ;-) ( mě stály 549,- za jeden, nechám ho za 350,-), je to dobrej tip na dárek pro někoho. Bylo by to druhé řady! Ani nevíte jak mně to mrzí, děsně jsem se těšila, ale křest je důležitější, když už se rok připravuji. Achh jooo!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, děkuju vám mooc za podporu! jste zlaté! dneska jsem byla ve škole, tak mi ten den aspoň rychle utekl... petru: děkuju, hned jsem si na Tebe taky vzpomněla...
Odpovědět
lencaca -> já bych si lístečky vzala. Děti ráje máme s mamčou v plánu už od začátku roku.
Odpovědět
Profilova fotka
lostris, krása. Vybrala sis dobře. Jsou fakt krásné, budeš nááádherná nevěsta. ;-) ;-) mysickaaa, neboj, ono to chce čas, je to těžké vyrovnat se s něčím takovým. Oni tam s námi budou, sice ne fyzicky, ale budou tam s námi v myšlenkách. Máme na ně krásné vzpomínky a ty nám nikdo nevezme. Sice tady u toho brečím jak želva, ale vím, že s tím nic jiného nenaděláme. Nikdy na ně nezapomeneme, v srdíčku je budeme mít pořád.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak před chvilkou mi volali z PPL, dnes mezi 11-12hodinou nám přijede svatební oznámení :-D
Odpovědět
Profilova fotka
petrusew: Jsi strasne hodna, moc dekuju :-) Pak nam ukaz oznamko, at se inspirujeme :-) Ja se na tom taky chystam, co nevidet pracovat.
Odpovědět
Profilova fotka
petrusew: Jsem to ale ťula, uz ho vidim v Tvem albicku a je moc krasne! Ja je budu vyrabet sama, tak jsem zvedava, jak se mi to povede.
Odpovědět
Profilova fotka
petru: bude krásný, musíš ho pak vyfotit naživo ;-) holky mě mamka dala docela ránu, jsme se chlubili, že už máme prstýnky a ona se zeptala co s nima budem dělat až se rozvedem... :-D už se tomu jen směju, ale fakt mě unavuje její bojkotování svatby... lostris: sehnala jsem potahy na židle, půjčení za 20kč ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky...teda jak tak koukám tak doba oznámeních je v plném proudu :-) my ho budeme dělat až b březnu,no ono je to vlastně už příští týden :-) budeme mít fotooznámení,keré nám udělá náš fotograf,tak uvidíme jak se povede... petru : no jo souhlasím s glumbi,pak ho určitě budeme chtít vidět :-) glumbi : teda mamka má docela smysl pro humor,ale určitě to nemyslí tak vážně jako moje budoucí tchýně,když řekla že je zbytečné utrácet za svatbu,když se stejně za 2 roky rozvedem,až si Marťa zase najde jinou holku...babizna... ale ty potahy na židle,to je dobrá cena...můžu se zeptat kde jsi je sehnala???
Odpovědět
Profilova fotka
areviv, no jo, někteří lidi si snad vevidí do pusy. No ono nejde zase o to, jestli se rozvedete za dva roky, ale o to, jak se máte rádi, no a nemyslím si, že by v bývalém manželství tvého miláčka bylo vše v pořádku, dva roky po svatbě...no kdyby bylo doma vše tak jak má, tak se snad nerozvedl, ne? Tchýně je fakt potvora...na ni se opravdu hodí některé vtipy o tchýních...třeba: Třicet malých žabiček a jedna veeelká ropucha....tchýně věší záclony :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D :-D :-D petru : tak ten se povedl a sedí :-) no jeho první manželství bylo nucené,kvůli mimču a podle toho to taky vypadalo... teď je to jiný,přisel se svatbou sám,už skoro 2 roky spolu bydlíme,je to jiný než tenkrát..ale ji žere to,že když se vezmem budem chtít malý a ona už nebude mít jenom svého Martínka vnoučka jedinýho na světě.....úplně jsem ji nzačala nesnášet,fakt..
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
areviv bohužel myslí, svatba je podle ní zbytečná a stejně se nepovede a všichni se tam pohádají atd... dám ti kontakt do IP ;-)
Odpovědět
lostris: šatičky máš krásný, taky bych nevěděla jak se rozhodnout, ale ty poslední se asi hodí nejvíc, jsou moc pěkné a sluší! gůumbi+areviv: no koukám, že problémy jsou všude, ať už mamka nebo tchýně... mě mamka řekla, že ona na mým místě by se ještě nevdávala, ale myslela to spíš dobře, prý že máme cestovat :-) tak jsem jí řekla, že cestovat můžem i když budem svoji :-) no a tchýně je asi celkem ráda, že syn se konečně ožení, zase u ní mě štve to, že nám do všeho kecá, no asi jako každá tchýně... Takže holky nevěšte hlavu! rodiče, tchýně, rozhádaní příbuzný, bývalé manželky budou pořád, nic s nima neuděláme, ale můžeme jejich kecy hodit za hlavu a ignorovat je, zvlášť pokud si to chceme užít!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
areviv, tak to ti věřím, asi by mě to taky žralo. No, nutit někoho do svatby kvůli miminku je fakt ubohý!!! Ale tak nějak jsem to čekala. No, ono nemusíte být svoji, aby jste měli rodinu, ne? Fakt to má v hlavě popletené. Ať si má jednoho vnoučka...vaše děti budou mít lásku rodičů a nemyslím si, že by toužili po babičce, která je nebude mít ráda...něco podobnýho mám za sebou, tak vím o čem mluvím. No nemůžu říct, že by nás neměla babička ráda, ale vnoučata od jejího mladšího syna byla vždy přednější. A já i bratr jsme to cítily od začátku. Když jsme byli malí, tak nás tam nechtěli, až nebudeme mít pleny...pak jsme byli levná námezní síla na práci kolem dokola...vnoučata, která tam bydlí nic kolem nedělali, ale byli vždy nejlepší, bratranec má jedničky a ty... no, složité rodinné vztahy :-|
Odpovědět
Profilova fotka
zrovna došlo svatební oznámení, jdu rozbalovat krabici :-D
Odpovědět
Profilova fotka
petru: gratulujuuu pochlub se :-)
Odpovědět
Profilova fotka
petru : tak přesně takhle to bylo u nás a nechci aby to tak měli i i moje děti,bude nám stačit jedna babička a jeden dědeček(moji roriče) kteří budou svoje vnoučata milovat úplně moc.... teda honem ukaž jsem taky zvědavá :-)
Odpovědět
Profilova fotka
přesně tak budem si to užívat a budem šťastné a nějaké protivné mamky a tchýně a kdoví kdo ještě níám náš den a ani krásný život nepokazí :-) když oni bojkotují naši savtbu a vůbec naše štěstí,budeme bojkotovat my je .....
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi : děkuju za kontakt ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
areviv, super přístup!A teď nezbývá než se ho držet. Je fakt přesně jak mám v albu, opravdu se velice povedlo, pokusím se vyfotit a hodit do labíčka.
Odpovědět
Profilova fotka
Máte to v albíčku 8-) Tak jukněte.
Odpovědět
Profilova fotka
petru : to bude težší se toho držet.. ale oznámko máte krásný,opravdu se moc povedlo..krásný ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
areviv, děkuji. Jsem moc ráda, že jsme se s Martinem shodli, ono to není nic jednoduchýho 8-) Ale na tomhle jsem se dohodli během několika vteřin i na veršíku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
petruesw: je moc krásný :-) povedlo se vám
Odpovědět
Profilova fotka
petru : no tak to je super,jak hezky vám to vychází ;-) já jsem zvědavá jak to bude u nás,ikdyž veršík už máme taky vybraný a víceméně oznámko taky..tak to snad nebude tak hrozný :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojík holky! petru: krásný oznamko... my jsme se zatím asi taky shodli, objevili jsme ho minulý týden, ale pak se to už nedorešilo...a teď je to u ledu..není na to chuť ani nálada ani nic...
Odpovědět
Profilova fotka
mysicko, já ti to věřím. Víš, myslím si, že by dědečkové nechtěli, aby jsme se moc trápili, věřím tomu, že je jim líp a hlavně se na nás koukají a ví, jak nám chybí a proto se nemůžeme tak moc trápit, protože tím si moc nepomůžeme a nepomůžeme nikomu v našem okolí. Tvůj přítel tě teď bude potřebovat silnou. Je to moc důležité. I můj přítel mi byl v posledních dvou letech obrovskou oporou. Za tuto dobu jsem přišla o oba dědečky a kamarádku, a vím z vlastní zkušenosti, že opora toho druhého je moc důležitá. Není nic lepšíého než vědět, že při tobě někdo stojí a má tě moc a moc rád. Tohle mnoho vztahů prověří a mnoho vztahů stmelí. I moje babička je šťastná, že se budu vdávat, dědeček byl taky. Po jeho smrti se mi o něm zdálo a řekl mi, neboj se kočenko, všechno je v pořádku. Tento sen si budu dokonce života pamatovat, protože vím, že bude všechno v pořádku, že mě dědeček miluje a bude při mě stát ať je kdekoliv. Chce to hodně moc času, ale nemyslím si, že by dědeček chtěl, aby vaše svatba byla nějak ohrožena kvůli tomu, že vás opustil. Ale on vás neopustil. Fyzicky s vámy není, ale v myšlenkách je stále.
Odpovědět
Profilova fotka
petru : tak to co jsi napsala o dědečkovi je krásný.Taky jsem teď o toho svého měla obrovský strach protože byl v 83 letech na operaci se srdíčkem,ale zvládl to,ale už se uzdravuje.. Myslím že to co jsi napsala myšce určitě pomůže. myšičko : myslím,že perusew má pravdu,dědeček s vámi bude napořád v myšlenkách...
Odpovědět
Profilova fotka
holky, já vím! taky vím, že by nechtěl aby byla svatba ohrožena - to nebude...vím, že tam bude s námi, vím, že mu je líp...každou noc se mi o něm zdá...sice se moc nevyspím, ale jsem ráda, aspoň je ještě se mnou, tak si hlavně moc přeju, aby ty sny neskončily! Vím, že to miláčka hodně moc sebralo, to úplně všechny..jenže oni ti chlapi nepláčou, eda spoň ten můj ne, když je se mnou, protože se mě snaží apsoň takhle uklidňovat..my to spolu zvládáme..až bude po pohřbu, tak to snad půjde k lepšímu! moc děkuju!!!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?