Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
zuzi: díky moc :-) Jinak co se týče rady na diplomku, tak nejtežší je začít, k tomu se musíte donutit. Jak začnete a budete mít třeba 5 stran, tak pak už to půjde dobře... Pak přijde krize pár stran před koncem, ale chce to se překonat a a donutit se ;-) to je vlastní zkušenost 8-) když to tak vezmu tak dva měsíce jsem sbírala materiály a pak za měsíc to napsala, ale psala jsem fakt každý den po práci a úplně jsem to nenáviděla.... :-x A nejlepší je, když jsem po roce od své diplomky psala diplomku jedné své známé, jelikož nestíhala ze zdravotních důvodů, tak nejenže mě to bavilo, ale napsané jsem to měla za 2 týdny...
Odpovědět
Profilova fotka
tak ja plodila tech 10 stran 3 hodiny a to jsem jenom hledala a kopirovala a vubec jsem se nepohla ani zadny napad neprisel
Odpovědět
Profilova fotka
nejhorší je, že nevím pořdně, co mám kdy a jak citovat...a tak no:-/
Odpovědět
Profilova fotka
holky tam sme byli v tom diplomatu. Museli sme hned na 16h co otevřeli, protože pak přítel musel do práce... a bylo tam pěkně narváno!!! Neměla bych na ty lidi náladu, ještě že sme vybrali rychle snubáky a běželi sme pryč... chjooo.. člověk tu atmosféru ani pořádně nenasaje.. :-/
Odpovědět
Profilova fotka
krásnou sobotu;-) A my jsme byli včera plesati;-) mavo: tak to mě mrzí, že tam bylo tolik lidí..to je jasné, atmosféra je v čudu:-( a co snubáčky - je to tam levnější?;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mysicka: no byli sme tam hlavně kvůli snubákům.. jsem ráda, že sme se shodli... a vybrali... ale byli sme raději jen u dvou... jinak bysme tam vybírali ještě dneska.. normálně by stáli 13,5 tis. a my je máme za 10,6 tis. takže spokojenost.. když sme tam vešli, tak sem říkala, že prstýnky budou asi nejdražší položka a že počítám tak 10-12 tis. i se slevou, tak sme se krásně vešli :-) mám podobné v albu jaký budeme mít..
Odpovědět
Profilova fotka
byli jsme tam dneska a plnit se to zacalo az po obede a to uz jsme byli nastesti na odchodu
Odpovědět
Profilova fotka
krásný večer všem, včera jsme byli na Běleckém mlýně. Měli jsme domluvenou schůzku s paní majitelkou. Je to fakt supr ženská, jsme stejná krevní skupina, takže jsme si skvěle rozuměli. Dokonce si sebou můžeme vzít i našeho pesana. Může s námi spát i v pokoji, takže nadšení veliké, protože jsme přemýšleli, kam ji dáme a tak si ji můžeme vzít sebou. Vybrali jsme si barvu hostiny - pistáciovou zelenou, výzdobu jsme se domluvili, že nechám na nich, umí to tam fakt moc hezky nazdobit. Pás uprostřed, kamínky a liánu břečťanu doprostřed. Miláček chce něco jednoduchýho a vzhledem k tomu, že si představuju na auto srdíčka z břečťanu, tak se to nabýzí samo. A bylo to tam jako v pohádce, zasněžené, .... prostě romantika. dneska jsme s miláčkem spolu šest let :-) Dostala jsem nový telefonek :-D suprové pouzdro od Piera Gardena...prý si to zasloužím, v březnu narozeniny, tak to prý spojl, aby to stálo za to. :-D
Odpovědět
ahoj holky, tak jsem dnes byla vybrat šaty a asi jsem vybrala, ale pojedeme tam ještě jednou s mamkou za měsíc a padne rozhodující slovo 8-) ale hlavně, salon, úplná krása, samé krásné šaty, pokud je to někdo zblízka od Hradce Králové a ještě nemá šaty, tak doporučuji! Dám sem pak nějaké fotky, i když ty co jsem vybrala se budou muset trošku upravit a budou v bílé, né v krémové.... mám radost...... petrusew: tak to je fajn, že už to máte dohodnuté :-) a to byla radost z dárečků viď :-) mavo: no prý ten veletrh už je tak známý, že tam jezdí hrozně lidí...ale dobře že jste pořídili, my se teď rozhodujem, že si je necháme udělat na zakázku, vychází to o polovinu levněji... všem krásný večer a neděli! 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
hanny: a v jakém salonu si byla?Já mám šatičky v Hradce Kr.ze salonu Bella :-)
Odpovědět
lera: salon Jeannette, fakt uzasny, vsechny saty krasny a vsechny jsou na figurinach, takze me uplne prechazel zrak a hlavne vsechny krasne snehove bile...coz se o Adine v Pze rict nedalo (tam jsem byla na podzim...)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak my byli na veletrhu včera odpolko a byla to teda taky síla, celkem mraky lidí. Taky jsme si asi vybrali snubáky, já si nabrala spoustu katalogů tak mám co prohlížet. ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Mi máme prstýnky vybrané a zamluvené už od prosince :-D Budeme je mít na zakázku od tátovi známe zlatnice. Jsou moc hezké, jednoduché a hlavně jsme se na nich shodli, jen budou asi matné, místo lesklých. Ale na tom se domluvíme na zkoušce.
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné ráno holky :-)
Odpovědět
Pěkné pondělí! Je tu nějak mrtvo... 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
hezké dopoledne všem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko holky :-) tak včera se mi zhroutil svět....z plánovaných 60 lidí to vypadá,že tam bude ne 25.... ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( přítelovi rodiče řekli,že z jejich rodiny se nikdo už podruhé zvát nebude,že se to nedělá,že se pozvou jen babičkya konec...no a dál jsem se dozvěděla,že v náš termín je můj strejda s tetou a bratrancama na dovolené,takže taky nepřijdou.... to nedám,hrozně jsem chtěla velkou svatbu abych byla princezna a teď to vypadá na pidi svatbu jen s babičkama..... ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
areviv:já si teda myslim,že je úplně jedno,jestli to je první nebo druhá svatba!Takže se na ni klidně může pozvat znova rodina z přítelovi strany!Sakra to je přece vaše rozhodnutí,koho na svatbu chcete pozvat,ne?A dělá nebo nedělá!To jsou nějaký stanovený pravidla?Rozhodujete vy dva a ne tchýně.Ta vám může říct akorát svůj názor.No,dovolená,to už je pech,to už se těžko mění.
Odpovědět
Profilova fotka
lera1 : no bohužel s tím rozhodnutím už nehnu ;-( ;-( ;-( , že prý ze sebe nebudou dělat šašky že se zase Marťa žení..když už všichni byli na první svatbě...no jo a s tou dovolenou je to fakt blbý...upřímně se mi do toho už ani nechce,veškeré moje představy jsou v háji...nebude nic z to co jsem chtěla...a zábava??žádná,protože babičky už jsou starý....já se na to ......... ;-( ;-( ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
areviv:ale nech toho!Uvidíš,že to nakonec bude krásná svatba!Budete tam mít i nějaký kamarády?A nebo se tady na to vykvajzněte a vemte se někde u moře ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lera1 : kamarády s tím jsme počítali až tak nějak na večer,ale jestli přijdou se neví.... ;-( ;-( ach jo..teda takhle jsem si to opravdu nepředstavovala...
Odpovědět
Profilova fotka
areviv:no tak ať přijdou hned po obědě a slaví s váma....nevěš hlavu,nějak to určitě vymyslíte!!!A přece tam nebudete mít jen rodiče a babičky...
Odpovědět
Profilova fotka
lera no právě že skoro jo...ještě tam bude můj a přítelův brácha s přítelkyněma, moje teta se strejdou a 2 malý bratranci a pak ještě mamky brácha s manželkou...a jedna moje kamarádka................ the end ;-( ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
bych neřekla jak rychle může člověka přejít chuť na plánování a organizování svatby...mělo to být skvělý,báječný a nej...no a zatím to fakt vypadá na ani nemyslet raději.... ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
areviv:no vždyť to je krásný!A princezna budeš i kdyby jsi byla na svatbě jen Ty a přítel!A nebo si místo těch příbuzných co se nebudou zvát pozvi víc přátel i na oběd! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lera1 : no a nejhorší je,že přítelovo manmka řekla,že tam stejně moc dlouho nebudou,kdyžt am nebou nikoho znát tak že pojeddou brzy domů.... ;-( ;-( nějak se mi to všechno hroutí...no to nevím jak bysme udělali,ptože pozvat někoho na oběd a někoho až večer..nevím jak by to vzali,oni jsou ti naši kamarádi poslední dobou nějaký divný... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
areviv:a tak nechcete se opravdu sbalit a vzít se někde v cizině?Dost párů to tak dělá.
Odpovědět
Profilova fotka
Leni,to ne..to oprvdu není moje představy hezký svatby...no ikdyž ani to co nás čeká tou představou není...ale aspoň se jí to trošku blíží...
Odpovědět
Profilova fotka
areviv:areviv:víš,když já nechápu tu Tvoji tchýni.Na jednu stranu vám "zakáže"zvát si příbuzný a na druhou vám řekne,že tam dlouho nebude,když tam nikoho nebude znát.Ona asi taky sama neví co chce,vi'd?
Odpovědět
Profilova fotka
areviv, to je fakt blbý. Já bych se asi fakt sbalila a utekla někam do ciziny a vdala se někde na pláži, při svítání nebo při západu slunce a spojila to rovnou se svatební cestou. Mě to teda přijde strašně romantický..... a vaši se vzájemně neznají?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?