Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
petrusew:jo jo,takhle jsem to myslela ;-) Já kdybych to měla s rodinou na pytel,tak bychom odfrčeli na Bora Bora a tam se vzali.Svědkové by nám byli místní domorodci a hosté by byli rybičky a chobotničky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lera1 : no neví,ale prý by byla nejraději kdyby jsme se vzali jen my dva a rodiče a pak všem jen řekli,že už jsme se vzali.... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
lero, jo jo. to je nádherná představa, ale u nás to bude veselé a budeme mít i překvapení....koně ;-) miluju zvířata a když nám to bylo nabídnuto.....sice je to 500 za hodinu, ale budou dva a instruktorka, kterou tam mají. Zatím o tom nikdo neví, a já se na to fakt těším. Družičky budou nadšené a ostatní mládež taky. :-D Moje drahá budoucí tchýně je moc hodná, moc nám do ničeho nemluví. Jen nám řekla to co jsme si mysleli, že jedna babička a teta budou chtít jít brzo domů...no ať jdou, budeme se bavit i bez nich ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
petrusew : znají se znají.....jenže ona je tchýně pitomá...prostě nemůže překousnout,že se jí syn žení podruhé..nejraději by se zahrabala 100m pod zem...a taky když se jí známá ptala jestli je teda Marťa zasnoubený,tak řekla že ne,že ona o tom nic neví.... ;-( ;-( ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
areviv:holka zlatá,všude je něco!Nám zase oznámil můj budoucí tchán,že na svatbu nepůjde,protože se prostě nesnese se svou bývalo ženou(Tomáškovou maminkou)!Já byla nejdřív tak nasr....!!!!!Přece jde na svatbu kvůli svému synovi!!!Prostě tohle já nikdy nepochopim tuhle sobeckost!!!!!Ale,pak jsem si řekla....holka klíííd,místo mu prostě držet budem a žádný přemlouvání:Je dospělej a sám musí vědět,co je pro něj duležitý!Jestli vlastní syn,nebo věčná a nesmyslná válka s exmanželkou!Tomáška jsem se ptala,říkal,že mu to bude hodně líto,ale že se svět nezboří a že si náš den nenecháme nikým a ničím zkazit!!!Mám to ale statečnýho a rozumnýho chlapa!!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
areviv:tady vidíš,že ne vždy záleží rodičům na štěstí svých dětí.Přítel si Tě bere,protože Tě miluje a Ty miluješ jeho!To by pro ní mělo být podstatný!A néé,kolik sousedek bude vyvracet oči v sloup,protože se její syn už po druhé žení!!!
Odpovědět
Profilova fotka
areviv: vy děláte oznámení, vaše to je svatba... já bych pozvala koho já chci a komu se to nelíbí tak ať tam nechodí.. Stůj si za tím.. a jestli příbuzní jít chtějí tak ať jdou, přece vám do toho tchýně nebude kecat, to by vám potom kecala do všeho... tohle je první krůček. a co Martin na to? Zeptej se ho koho tam chce a nechce a udělejte si to podle sebe. Rodina jste vy dva a vy dva se máte rozhodnout kdo tam bude a kdo ne.
Odpovědět
Profilova fotka
lera1: no jo asi jí na tom fakt nezáleží.... mavo : no ono to není tak jednoduchý,protože peníze co jsme měli na svatbu padli na byt,takže nám to teď platí naši a ona že nedá ani korunu,taže je ani pozvat nemůžem ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
mavo:přesně!!!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
areviv: tak já to nechápu..... tchýně říká, že vám na svatbu nedá ani korunu? No jestli to je takhle, tak to si kor můžete pozvat koho chcete, ne?
Odpovědět
Profilova fotka
mavo : nemůžeme,protože máme tím,že jsme koupili byt hodně omezenej rozpočet...zatím nám to skoro všechno platí moji rodiče...
Odpovědět
Profilova fotka
areviv: zeptej se rodičů kolik vám na to dají a podle toho si pozvěte "tolik" lidí... a když to bude na víc než na 25lidí, pozvěte i ty další příbuzný... a uvidíš, že až si budete říkat o "svatební dar", tak jim strč do oznámka ještě kartičku, že nechcete dary, ale penízky a uvidíš, že se vám to vrátí... (ty penízky)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
areviv, tak to máme skoro stejné. Naši platí fakt hodně. Chtějí, abych si to fakt užila a aby to byla moje vysněná svatba, proto si do toho nenechám moc mluvit. Přítelovi rodiče budou platit jejich půlku hostů a naši tu druhou půlku, protože nás je o půlku víc :-) Neboj, ono to nějak dopadne. I kdyby tam měli být jenom vaši, tak tam budou ti, co vám to přejí a mají vás rádi a to si myslím je hooodně důležité.
Odpovědět
Ahoj holky areviv -> nestačím se divit, jak některý lidi dokážou být nepřející. Chápu, že asi není nadšená z toho, že musí platit svatbu podruhý a tak tohle bojkotuje, ale přijde mi hodně nefér, že ti to chce takovým způsobem pokazit :-( Já bych svatbu v takovým případě udělala hezky někde u moře ve dvou. Sice se to nepodobá ani mé vysněné svatbě, ale zase by to proběhlo hezky v klídečku a tak to má být. My jsme byli v pátek podepsat konečně smouvu se svatebí agenturou. Zatím spokojenost nade vše. Slečna majitelka nám vyšla ve všem absolutně vstříc, snad to tak bude i nadále. Dneska jdu zkoušet svatební botky. Už mám jedny převybrané, ale nebyly v mé velikosti, tak je museli objednat. Doufám, že budou sedět, protože jsou opravdu úžasné! I miláčkovi se líbili :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mavo : no zase nemůžu po našich chtít aby platili úplně všechno i jejich stranu hostů...to by bylo nefér..kdyby přítelovo rodiče zaplatili alespoň svoji půlku hostů bylo by to oki... no jde to do pryč všechno...
Odpovědět
Profilova fotka
zuzilunka: no jo je to baba hnusná,co nadělám...ale zase se vzít u moře bych nemohla kvůli našim,když se na to tak těší.... teda ty botky ti celkem závidím,doufám že taky nějký krásný na moji nožku seženu...
Odpovědět
Profilova fotka
areviv: ale vždyť to od tvých rodičů můžete brát fakt jako půjčku? Na svatbě vám pak každý bude strkat peníze, tak to můžete pak vašim vrátit... za tu rodinu Martina, ne? Jestli je tam tak moc chceš mít, vždycky se dá najít nějaký řešení, jen nestrkej hlavu do písku..
Odpovědět
Holky, mám botičky! Jupíííííííí. Sedly mi jako ulité. Fakt paráda. Jsem ráda, že mám další úkol splňen. Ve čvrtek jdu mrknout na spodní prádýlko pod šaty, tak snad mi něco sedne. Mám celkem problém s výběrem velikostí :-| Počítám, že když, tak to bude zase na objednávku.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojík holky! tady se toho děje.. areviv: to mě tak mrzí...škoda že jsou problém ty peníze, jinak byste si fakt mohli přece pozvat koho chcete..že ty tchýně nedají pokoj! zuzi: to je super;-) jen tak dál;-) my jsme včera koupili oblek;-) šli jsme se jen tak mrknout, nepočítali jsme, že něco bude, a ono jo - takže další starost z krku - ještě se zkracují kalhoty a zítra bude snad doma, jsem v nervu, bo doufám, že jsme dobře vybrali a bude se líbit - hlavně že se v něm miláček cítí dobře;-)
Odpovědět
My jsme kupovali oblek minulý týden, ale ten si bere miláček na svatbu bráchy (za 3 týdny), takže ho má na svou pak zakázanej :-D Hlavně taky přemýšlíme jestli zvolíme klasický oblek, nebo žaket. Koukala jsem teď na youtube na etiketu se Špačkem a tam na velkou svatbu připouští jedině žaket, tak nás to nahlodalo. Asi vyrazíme koncem týdne mkrnoutdo nějakýho svatebního salónu a vyzkoušíme, co bule lépe sedět.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, areviv: nic se nejí tak horký jak se to uvaří, tchýně mají tendence do všeho kecat. Doufám že u vás ještě všechno dobře dopadne. zuzi: paráda že máš botky. Mě dneska přišly šatky pro Lucku a jsou úžasný, objednávala jsem je tady u jedné paní na beremku.
Odpovědět
Profilova fotka
zuzilinka: já jsem o ničem jiným pro přítele ani nepřemýšlela, mě se žakety hrozně líbí, tak snad mu bude sedět :-) jdeme zkoušet asi až v březnu... to je to poslední co nemáme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
areviv:tak to ti nezavidim :-S nastesti moje budouci tchyne je v pohode,ale moje mamka mi do vseho kaca a porad vsechno planuje 8-( a to dokonce i svatebni cestu kdyz mi to dneska oznamila tak jsem vyrostla o metr ]-( .Jinak holky chtela sem se zeptat jestli si bryndak na hostinu delate samy nebo vam to nabizi v restauraci kde budete mit hostinu? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
nikuse: tak svatbní cesta je teda síla;-) My jsme oznámili, že jedeme a musí to ti rodiče zkousnout, že se vydáváme autem do Francie;-) jinak co se týká bryndáku, tak si říkám, že nemusím mít všecko a že se mi líbí ubrusová varianta;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no ja jsem taky čuměla =-) ,my prave nemame cas tohle leto hned po svatbe tak jsme se rozhodli ze si ji udelame pristi a me by se libila kuba,Thajsko a nebo nejaky ostrovy no a ta se hend do me pustila ze mi najde super cestu a ze to i zaridi ze budeme prekvapeni :-| ,tak se bojim ze budeme asi opravdu prekvapeni :-. .me by se taky libila ubrusova varianta a nebo mi zbylo dost satenove latky jeste z polstarku ze by se to zaposilo,nechalo ciste bile a jako bryndak by to taky nemuselo byt spatny ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno holky, mi svatební cestu nějak neplánujem ani nehrotíme. Uvidíme, kolik dostaneme penízků a co si za ně pořídíme a pak se uvidí. Třeba nám i na ni vyjde :-) Mamka měla taky tendenci, ale zase jen tak lehce...vysvětlila jsem co by jsme chtěli a co ne a nakonec si to stejně udělám po svém. Bryndák neřeším, ubrusová varianta je lepší...zakreje toho víc :-)
Odpovědět
Profilova fotka
taky přeju krásné ráno;-) zase krásně chumelí - velikánské vločky;-) a to jedu do školy;-) jj, ubrusová varianta je fajn;-) nikus: nevím, jak ten satén budemoc fungovat jako bryndák, jestli to není moc hladké;-) to tak možná dodělat kapsičku, aby to mělo kam zapadat;-) my si právě na svatebku už přes rok šetříme;-) bude to taková odměna za všechno;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko holky... u nás zatím žádný posun nikam...tak nějak zařizujem poslední věcičky,ale tak moc nadšená z toho všeho teď opravdu nejsem...potřebovala bych zase nějakou dobrou zprávu...taky mě napadlo jestli je to správný,ta svatba a všechno okolo..já nevím mě to prostě jen přijde hrozně nespravedlivý.Přítel už krásnou velkou svatbu měl,no ikdyž si ji neužil,jelikož k ní byl "donucen" a v deset musel domů kvůli těhotné manželce.Ale já neměla ještě nic..chjo..je to naprd.... nikuse : my budem taky volit bryndákovou variantu,přijde mi to takový legračnější :-) no a co se týká svatební cesty to se ještě uvidí,protože potřebujem nutně autíko :-)
Odpovědět
Profilova fotka
my potřebujeme novou sedačku :-N tak doufáme, že se nám sejdou penízky aspoň na ni ;-) Svatební cestu si můžeme udělat kdekoliv, třeba po krásách naší vlasti, důležité bude, že budeme spolu a hlavně, nevíme jak na tom budeme....přítel momentálně práci má, ale jen na půl roku, tak se uvidí,co bude.... :-( Snad to vyjde na delší dobu, u nás je na jedno volné místo asi devadesát lidí a to ještě nepropustili moc lidí z OP...
Odpovědět
Profilova fotka
no jo ono s prací je to hrozný,teď...přítel je živnostník,má s klukama firmu na výrobu kuchyní,dělají podlahy a takový věci a teď taky nadává,že se zakázkama to jde do háje a i peníze jsou katastrofa...no a nám ve firmě taky šahají na výplaty...a pak má člověk na něco našetřit... úplně tě chápu petrusew
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?