Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mavo : mě taky nikdo nic tak zvláštního nepíše :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ja driv "napadniky" mivala, ale ted uz dlouho ne, ani mi to neva :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jj mě to taky nevadí,ale asi bych je taky odpálkovala jako mavo,kdyby nějaký byli :-)
Odpovědět
Profilova fotka
presne tak :-) Tak jsem zhresila na obed a pekne jsem se vytrestala, nebylo to vubec dobre, ale moje chyba, ze ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
lostris : jak pak to??
Odpovědět
Profilova fotka
Nechala jsem se po dlouho dobe od kolegynek prekecat na smazak s varenyma bramborama a byl studeny a hnusny :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Tak holky a je to tady...držte mi o víkendu palce ať to dobře dopadne a ať mají všichni z naší svatbičky radost a ne opak....moc se bojím,ale s přítelem to zvládnem ... v pondělí vám to povím...zatím se mějte hezky,užijte si víkend a po neděli páčko.... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
areviv: hodně štěstíčka, určitě budou mít všichni radost;-) dneska jsem měla neteřinky a synovce na prázdninách;-) stavěli jsme sněhuláky a tak;-) byli mokří až za ušima;-) a co ohledně svatby? zítra jdeme na faru za naším druhým knězem;-)
Odpovědět
Profilova fotka
areviv: moc drzim pesticky, urcite to dobre dopadne ;-)
Odpovědět
Ahoj holky! Tak ten pán včera při příjezdu do nemocnice zemřel, byl už starý a asi to srdíčko neuneslo. Je mi to líto!
Odpovědět
Profilova fotka
Lenca: Leni, to je hrozný... :-( je mi to líto.... nic si z toho nedělej.... a půjdeme spolu na tu první pomoc, ju? ;-)
Odpovědět
mavo: jo půjdem protože ta bezmoc je hrozná ;-( Jdu to zapít :-(
Odpovědět
Článek se načítá
lostris: Jsou to košíčky na svatební koláčky, který se dávaj se svatebním oznámením. Musela jsem obědnat 7 balení po 50ks, takže je budu moct rozprodat, protože mi 1 balení bude bohatě stačit. Proto jsem se i ptala jestli by se dali za 100kč prodat. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
krásné sobotní ranko všem;-) lencaca: člověka to mooc zamrzí..myslím na Tebe! bosina: my takové košíčky nepoužíváme, takže ti nepomůžu... a jinak mi dneska zase přijede přítula, tak se mooc těším;-) Bude to nadupaný program;-) Na faru a donemocnice za babičkou, doufám, že stihneme i prochajdu a večer v posteli u nějakého pěkného filmu;-) Ten jsme spolu neviděli ani nepamatuju;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte holky, včera jsme měli ten pohřeb. Bylo to hrozné. Prášek na nervy mi vůůůbec nezabral :-( Ale už je to za námi. Řešili jsme včera cukroví, vdolečky a dort....péct budeme čtrnáct dní :-D Jsem teda zvědavá :-) Chlap jel dneska na lyže, tak doufám, že se zase nezmrzačí :-) Minule to bylo devět měsíců doma, protože si přetrhal jakýsi křížový vazy....musel na plastiku, já myslela, že se z něj opupínkuju!ale jeli jen do Kladek, tak snad se nic nestane. Já se mám léčit, ať jsem v pohodě. Protože pořád kašlu a asi mám i teplotku...ale péče, kterou poskytuje miláček je supr :-D Chodí venčit naši fenečku - a to není drobeček ;-) Tak mu dává zapbrat, protože si s ním dělá venku co chce :-D se vždycky strašně směju
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, už jsem tu dlouho nebyla. Přípravy pokračují a nepokračují, pořád si říkám, že je dost času tak doufám, že pak nezjistím, že mi už žádný nezbyl :-) Zase mám jeden problém s představou přítelovi rodiny o svatbě ach jo. Někdy si říkám, že jsme jim to radši neřekli 2 týdny předem a mohli jsme mít všechno jen podle svých představ. Tentokrát je problém v tom jak půjdeme k "oltáři". Nevím jaký je názor většiny, ale já co jsem byla za posledních pár let na asi 3 svatbách, které byly stejně jako ta naše civilní, tak nevěsta s ženichem šli spolu a za nimi ostatní. Ani jsem nepřemýšlela, že by to bylo jinak, protože s otcem nemáme dobrý vztah a ani náhodou nestojím o to aby mě někam vedl. Tak jsem byla ráda, že se to tak už dneska nedělá a mám po problému. Jenže přítelova mamka nám řekla, že se to u nich dělá tak, že nevěstu vede otec a ženicha matka a že si to nenechá vzít. (Přitom svatba je u nás) Mám s ní hodně dobrý vzah a nechci být protivná, ale co si myslíte o tom když si budu stát na tom jak to chci já? Myslím si, že nám do toho nemá nikdo právo zasahovat ne????... :-( Docela mi to kazí náladu i když je to třeba kravina.
Odpovědět
Profilova fotka
aliw- royhodne si do toho kecat nenechaj. doleyite je to, abz si sa tz citila dobre, ked sa to vsetko bude diat. Takze ak by ti bol navrh buducej svokry proti srsti, tak sa nedaj. Ta moja tiey chcela pozvat cele pribuzenstvo, lebo to sa musi a patri. No dakujem pekne. Netvarila som sa nadsene a pozuvame ludi, ktori su blizky mne a snubencovi.
Odpovědět
Profilova fotka
Hezky sobotni den! aliw: Ja chodim zpivat na svatby a z devadesatipeti procent chodi nevesta s zenichem spolecne, i my tak urcite pujdeme. Nenech si do toho kecat, proste bezte spolu ahotovo. Ja tatku nemam a nemel by me kdo vest, ale i tak, stejne bychom sli s zenichem spolecne, takze nejsi jedina, ktera to chce takhle. bosina: A muzes mi prosim do IP poslat rozmery tech kosicku a treba fotku mailem, jestli by to slo? My budeme delat male vysluzky sousedum a vzdalenejsim pribuznym, kteri nepujdou na svatbu, takze o koupi kosicku vazne uvazuju. Delala jsem k obedu spagety a jsem nejaka prezrana, za chvilku vyrazim na masaz, muj drahy sli s brachou bruslit, no snad se nepropadnou =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hoj holky :-) Tak jsme byli s miláčkem včera na plese a trsala jsem jak o život :-D Mám toho v práci málo :-D
Odpovědět
Ahoj holky, já byla včera večer na akci, a užilajsem si se vším všudy. Chvíli jsem byla nešťastná, ale pak potkáte milion tisíc známých který jsem sto let neviděla a musíte si se všema dát po panáčku :-N Ráno jsem byla ale v pohodě jak rybička, po obídku ale přišla krize ;-) Jo jinak co se týče toho pochodu nevěsty a ženicha, tak já určitě půjdu s tatínkem a Lukyn s maminkou. Jinak jsem to ani neviděla a to už jsem byla na pár svatbách. A věřím že by to rodiče hodně mrzelo, hlavně taťku. Ale je to samozdřejmě každého věc jak se rozhodne, každopádně by se mělo respektovat vaše rozhodnutí, je to přeci vaše svatba, ne???
Odpovědět
Profilova fotka
To ja vcera vypila jen nejak Hoegareny, ale i tak jsem to dnes citila, holt uz to neni jak v 18ti, kdyz jsem po kalbe do rana byla schopna vstat treba v osm a normalne fungovat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
čaute holky tak pozerám že ste pekne pařili včera ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
gabienka: No jo, je to obcas potreba :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, zdravím po dlouhej době. nějak nestíhám, takže jsem ráda, že už máme tolik věcí zařízených...co u nás nového? určitě jste to tu psaly ale nechce se mi vás dočítat...jsem trošku líná :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj glumbi, dlouho jsi tady nebyla. Ani nevim, co se tad nejak vyrazneho stalo - u mě nic :-N
Odpovědět
aliw: já to teda taky ještě neviděla,že nevěsta a ženich jdou spolu a chápu přítelovu mamku, že si to nechce nechat ujít. ale jestli s ní máš dobré vztahy, tak si s ní o tom promluv jak to u vás je a bud tě pochopí, nebo to udělejte tak, že přítele jeho mamka odvede, pak jdou světci, tvoji rodiče,(nebo naopak) a pak můžes kráčet uličkou sama. je to sice nic moc vůči tvým rodičum, ale jestli s tátou nemáš dobré vztahy, tak předpokládám, že ani on nestojí o to, aby tě vedl před oltář..
Odpovědět
Profilova fotka
Čaute holky.Chcela by som sa spýtať aký máte názor na to že kebyže sa pohádate s sestrou budúceho manžela a nejde o nejakú blbosť,že ju nepozvem na svadbu?Je to blbé ja viem,ale keď Vás niekto urazí a ponižuje za niečo za čo nemožete a vy neznášate ani prítomnosť tej osoby v jednej miestnosti s Vami...čo by ste mi doporučili?
Odpovědět
ahoj holky!! gabineka: zkus ještě chvíli počkat, třeba se situace vyjasní. Do svatby ještě času a vše si vyříkáte. Je to přeci jenom sestra manžela, tak by asi bylo blbý kdyby na svatbě nebyla. Pokud jsou ovšem vaše vztahy na ,,bodu mrazu", zkus si o tom promluvit s přítelem, ať jí to vysvětlí, ať se do tebe nenaváží, nebo prostě na svatbu nepůjde. To bych se ale bála aby ještě neudělala větší ,,peklo" v rodině(pomluvy atd). To bys měla zkažený svatební den. Musí se jí vysvětlit, že prostě buď bude na svatbě v klidu a bude držet hubu, nebo nikam nepůjde. A hotovo. Aby pak nepoštvala proti tobě tchýni.
Odpovědět
Profilova fotka
lencaca-Ďakujem ale je to horšie-praveže to už stihla poštvat tchýni proti mne ale tchýne je psychicky labilná pretože jej manžel si našiel přítelkyni pred 2 rokmi a ona sa z toho v podstate psychicky zrútila a teraz kope kolem seba a jediná jej opora je přítelova sestra ktorá má détě a na to dítě je tchýne upnutá a dělá všetko co si jeho sestra rozkáže a zamíni najradšej by som ani tchýni nepozvala...no ale to je vylúčené ja viem možno si povieš že som hrozná ale keby si vedela čo za peklo robia tie 2 tak to by si s prominutím čumela s otvorenou pusou protože co dělá za kousky jeho máma tak to nerobí ani 15-ti letá puberťačka...Ja jediná si to nenechám líbit a preto ma má tchýně tak strašne rada...poraď.. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Gab, ja som sa pohadala s bratom nastavajuceho, lebo nesuhlasim s tym, ako sa sprava k rodicom, k svojej zene, k synovi, ako zije... teda ja som len povedala slusne 2 vety, ze by som to robila inak, a ze sa cudujem, ako to robi on a on pre zmenu zase nadava na to, ako zijeme my, ze sme si rovnocenni partneri s nastavajucim, ze si pomahame a sme na seba mili.... a bol z toho riadny horor teda :-/ ale casom to opadlo, to bolo rok pred svadbou asi, nebavili sme sa, ignorovali sme sa, so svokrou sme si to vydiskutovali, preco som povedala a ako som to myslela, a teraz uz sa zdravime, nerozpravame, ale zdravime. No na svadbu samozrejme pozvani budu, urcite sa budu drzat bokom, a mozno ani nepridu (ja myslim, ze nepridu)... drzim palce, nech sa to vyriesi a mate klud!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?