Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
gabineka: nemáme to ani na úřadě ani v kostele :-) máme to na zahradě jedné vilky :-) (dožíval tam Karel Čapek)
Odpovědět
Profilova fotka
areviv-mne by sa to toež strašne páčilo na zámku ale hold kostol je kostol ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
gabineka : to je moc hezký nápad,jo jo pěkně jste to vymysleli :-) mavo : taky zahrádečka ? :-) my taky je to tam krásný... je To památka myslím UNESCO ( Zelená Hora)
Odpovědět
Profilova fotka
mavo-tak to bude určite krásne na záhrade mne sa strašne páčia svadby na americký sposob-i keď možno si niekto povie že je to hruza ale mne sa to strašne páči-je to niečo nové neobvyklé...takže si myslím že to budete mať nádherné..a máte nejaký záložný plán keby náhodou pršalo?
Odpovědět
Profilova fotka
gabineka : no já bych přítele do kostela nedostala ani za nic...a ani já nejsem pokřtěná nebo nějak zvlášť věřící,a radnice no to je zase ,no přítel se tam už jednou ženil,tak bych chtěla něco úplně jiného :-)
Odpovědět
Profilova fotka
areviv: je to památka UNESCO :-) a i když studuju cestovní ruch.... tak se dobrovolně a bez mučení přiznávám, že jsem tam nikdy nebyla :-( ale určo to napravíme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Máte to niektorá v kostole? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nmavo : to teda musíte napravit,fakt je to krásný,jak zámek tak muzeum uvnitř a pak i hřbitov nahoře je nádhernej a taky se říká že pod hřbitovem je chodba ve keré straší...kdysi tam vlezl nějaký chlápek a když vylezl měl úplně bílé vlasy hrůzou a brzy zemřel..... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
areviv: no tak to je fakt krásný... s tou chodbou :-/ :-D
Odpovědět
Profilova fotka
areviv-no ten moj tiež nechcel ani za svet povedal že tam v živote nevkročí tiež je neveriaci tak som mu povedala že dobre ale že brať sa bohužiaľ nebudeme..tak potom súhlasil :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mavo : jo chodba je haluz :-) ale fakt tam je...s přítelem jsme u ní byli,ale dovnitř ani náhodou :-) gabineka : tak to tě má moc moc rád :-)
Odpovědět
Profilova fotka
areviv-tak to by som do tej chodby tiež ani náhodou nevkročila ale je to fakt husté... a priateľ dúfam že ma má rád inak by som si ho nebrala keby nemal.. ;-) Ako ste spolu Vy dlho?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
gabineka: poslala jsem ti do IP tu bižu
Odpovědět
Profilova fotka
gabienka: takze to mate v kostele? Ja jsem verici a pritel trochu, ale nejsem zadna fanaticka, dlouho jsem do kostela ani nechodila, ale jsme oba pokrteni, ja byla i u prijimani a birmovani. chodim zpivat na svatby na urad a nejak je to pro me vsedni, takze kostel byl jasna volba. Chceme cirkevni obrad, ale na farske zahrade, zatim jsme to s knezem nerozebirali, na pouceni budem chodit az po Velikonocich. Ale delava tam i mse, tak uvidime, co na to bude rikat, doufam, ze nebude proti.
Odpovědět
Profilova fotka
gabineka my jsme spolu 2 roky :-) co vy jak dloho jste spolu? a koli plánujete hostů???
Odpovědět
Profilova fotka
areviv-v lete to budú tiež 2 roky :-) Hostí plánujeme takú menšiu svadbu-máme okolo 60 ľudí
Odpovědět
Profilova fotka
mavo-ďakujem za kontakt na bižu ;-) Ja by som skor chcela to čo zohnať nemožem tú druhú... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
lostris-ja tiež niesom žiadna fanatička a tak asi ako Ty ani neviem kedy som bola naposledy v kostole ale som veriaca..Priateľ je neveriaci takže máme nárok pouze na obrad bez omše ale to nevadí...pokiaľ budete chcieť s mší tak sa Tvoj priateľ bude musieť nechať pobirmovať a prijať prvé svate prijímanie ale není to problém je možné to spraviť i najednou ale musíte tam ísť driv aby mu to stihli spravit.Pokiaľ to budete chcieť len obyčajne s obradom tak nemusí robiť nič ale bola by to škoda si myslím.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky premýšlali ste už aké to bude po svadbe?Viem že to znie tak zvláštne veď sa v podstate nič nezmení ale odkedy sme my zasnubení tak mi príde že je to také lepšie tak viac hezky sa k sebe chováme také zlaté je to.Chcete hneď deti alebo kedy?
Odpovědět
Profilova fotka
Inak keby ste chceli snubné prstienky možem dať kontakt sú nové na českom trhu kvalitou odpovedajú nemeckým a oveľa lepšie ako tie všetky čo sú v podstate opozerané na českom ale i slovenskom trhu.Fakt krásne cenovo v pohode vyberie si myslím každá.Možem dať info :-)
Odpovědět
Profilova fotka
gabienka: u nas to tak neni - pan farar klidne udela celou msi i tak, ale my chceme jen "zdavky" - obrad, bude asi horko a bylo by to nadlouho, budeme mit na svatbe hodne malych deti. My jsme zacali ted chodit do kostela, vzdycky v nedeli, milacek si to preje, aby pry pak nebyl na svatbe jak blbec a vedel, co ma delat. Muj drahy chce deti co nejdriv, uvidime, jak se bude darit, ja tomu nechavam volny prubeh ;-) Jinak budeme mit komplet 60 hostu a jsme spolu uz 4 roky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ste tu?
Odpovědět
Profilova fotka
ano, ale pomalu budu mizet, rovnou z prace jdu cvicit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lostris-tak to je pekné držím palečky a aký dátum budete mať?My máme 24.tak dúfam že nebude pršať.. A hostí máte toľko ako my.Tak ten tvoj drahý je zlatý my musíme na mši jet vždy s mojim dohľadom lebo sám by si nepovedal...tak to je fakt zlatý.A s tou omšou to máte super u nás je to striktné :-(
Odpovědět
Profilova fotka
gabienka: u nas je mlady pan farar, zda se v pohode. Jsem rada, ze se toho drahy tak chytil, bala jsem se toho, ale zatim (musim to zaklepat), je uplne zlaty, co se priúrav tyce. Vsecko konzultujeme a nakupujeme spolu vyzdobu. Jinak my mame svtbu taky 24. 7. :-) Pocasi doufam vyjde, odpoledni oslava totiz bude na zahrade ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lostris-Tak to si zži cvičenie ;-) Keď budeš mať zajtra čas a chuť tak rada popísmenkujem papa :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jasne, ja se tady obcas behem dne pohybuju :-) Diky a mej se, papa ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
gabineka : no upřímně o tom jaké to bzude po svatbě jsem přemýšlela hodně,myslím,že se mé místo v přítelovo rodině díky tomu malinko zlepší,protože jeho "úžasná" maminka pořád preferuje jeho bývalou manželku... :-( jinak děti no i když přítel už jedno má tak budem mít tak nějak po svatbě,HA už jsem vysadila,tak uvidíme jak se zadaří :-) hostů budem mít taky 60... :-) oblíbené číslo,že?? :-)
Odpovědět
Ahoj dívky, vítám gabiku :-D ¨My máme také svatbu v kostele, jak už jsem tu několikrát psala, už rok se připravuji ke křtu, bude na velikonoce. Obřad bude v kostele, beze mše. Se mší je to sice krásné ale bohužel moc dlouhé. Věřící jsme oba dva, takže někde jinde ani náhodou. U nás jde taky obřad se mší i když je jeden nevěřící. Hostů budeme mít 80 na oběd, a cca 100 večer. Takže celkem dost
Odpovědět
Profilova fotka
lencaca : teda to bude lidiček :-) no jo kamarádka měla taky svatbu v kostele a bylo to opravdu nádherný..takový víc opravdový než na radnici... ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?