Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
já čekám už od poledne, že se mnou chce šéf kvůli něčemu mluvit... asi další úkoly a tak, ale pořád nic... něco jedná, nebo je zašitej u sebe... :-/ a já chci jít ve 4 domu... :-/
Odpovědět
Profilova fotka
my nastesti koncime uz v pul, ale fakt mam dnes totalni nechut :-( Odpoledne bych mela jit cvicit, kamoska mi onemocne, co spolu jezdime, ano ale musim se dokopat i sama 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
já měla jít včera taky s kamarádkou... na heat jak sme byli poprvé minulý týden... ale taky nemohla, tak sem byla sama a bylo to horší podruhý než minulý týden poprvý... byla sem úplně mrtvá, pěkně blbě se mi dýchalo.. a všechno mě bolelo... zítra máme schůzku s fotografkou tak cvičit nemůžu, ve čtvrtek s chlápkem kvůli domečku, přiveze nám rozpočet a domluvíme se co a jak, tak to taky cvičit nemůžu, nebude na to čas... tak chci jít dneska doma, ale sem taaaaaaaaaak líííííííííííínááááááááááááááááá
Odpovědět
Profilova fotka
areviv: do kolika jsi v práci ty?
Odpovědět
Profilova fotka
ja porad resim ty kosicky na cukrovi - zdaji se mi male 6x8x10cm, nevite nektera o nejakych trochu vetsich? Hledam na netu, ale nic :-(
Odpovědět
Profilova fotka
lostris: já našla akorát 6x9... na malý koláčky to stačí, .. jen tak pár... jestli toho chceš dávat víc, tak bych se asi poohlídla po krabičce...
Odpovědět
Profilova fotka
mavo, diky moc, koukn na to. ja delam blbosti, tak brouzdam po netu, nevic jeste hledam "ctvercove obalky" a zatim taky bez uspechu :-(
Odpovědět
Profilova fotka
lostris: taky se ti kouknu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Mavo, ty jsi proste hvezda!! Dekujiii!
Odpovědět
Profilova fotka
i barevný vypadaj pěkně, viď? akorát nevím, jestli ti rozměr 16x16 bude stačit... a zkusila bych tam zavolat nebo poslat mail... na netu sem toho moc nevyčetla
Odpovědět
Profilova fotka
lostris: teď jsem četla ještě v diskuzi, že je mají v Praze na národní třídě... v Grandpapír... že tolik obálek nikdy neviděly :-D tak když mi řekneš jaký přesně chceš, můžu ti je koupit a poslat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem zase na skok tady;-) mám tu fofry:-D jezdí se na lopatách o sto šest;-) já jdu s družičkama a družbama ve čtvrtek na šatky a oblečky, tak snad vše dopadne..to domlouvání nějak vázne, každému so tohodí nějak jinak, tak snad to klapne..pěkně mě to rozhodilo, jak si všeci vymýšlí a dělají ze mě vola, že to blbě plánuju..já to mám naplánované chytře - děti mají prázdniny, všecky doma, jindy je to nemožné, bo furt mají nějaké kroužky...a teď si vymýšlí, že chtějí jet lyžovat, apod...přitom víc jak týden ví termín a hodinu...na nasrání akorát...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
:-) jeee, mavo, to jsi strasne moc hodna. Pritel tam pristi tyden jede, tak ho tam poslu a kdyz nic neporidi, coz je docela mozne - jak znam chlapi, tak bych se na Tebe obratila, byla bys vazne moc moc hodna :-) Taky jsem to v te diskuzi cetla a divala se i na jejich webovky, ale tam jsem nic nenasla, jsou nejake prapodivne - ty stranky.
Odpovědět
Profilova fotka
mysickaa. Ach jo, snad se dohodnete a dobre to dopadne :-|
Odpovědět
Profilova fotka
mysicka: neboj, dobře to dopadne a seš nejlepší a ne blbá ;-) :-*
Odpovědět
Profilova fotka
lostris: na stránky jsem taky koukala a nic moc nevykoukala... ale osobně to je nejlepší :-) tak kdyžtak neváhej, ráda pomůžu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jejda holky, mne se dnes nechce do cvica! ale pojedu, musim :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lostris: já už jsem si říkala, že asi nepůjdeš když si ještě tady :-D já byla jen dole u nás v té mini tělocvičně... na šlapátku a bříško jsem si dala :-) mám dost :-) teď k véče jen dušenou brokolici se sýrem... mńam :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky, já jdu cvičit v pátek. Strašně mě bolí kyčel, tak lítám po doktorech, protože je to čím dál horší :-S nemůžu spát, sex stojí za prd, pajdám a nejhorší na tom je, že se to nelepší. Byla jsem na neurologii, tam mě poslal na ortopedii, tak tam jdu v pondělí, sem fakt zvědavá, co mi řekne....ale cvičit půjdu už teď v pátek a uvidím, jak mi to sedne.
Odpovědět
Profilova fotka
petrusew: radeji i nezahravej, at Ti nozku poradne prohlidnou... Aby sis ji tim cvicem nejak jeste nezhorsila :-( Jinak ja si dala do tela a ted je mne paradne. Jdu na Ordinacku x-)
Odpovědět
Profilova fotka
lostris, ono je to na těch stolech, jinak bych si netroufla a je fakt že nechci být kulhající nevěsta...chodím jak postřelená srna :-| mi řekl chlap :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojík holky, to je zase počasíčko;-) děkuju za podporu, doufám, že to vše klapne!;-)
Odpovědět
Ahoj holky, po dlouhé době jsem zase tady. Mám toho teď ve škole, snažím se pravidelně chodit cvičit - sama, neb kámošky vždycky odříkávají a mě už to prostě přestalo bavit. Zatím se držím. Snažím se aspoň 2-3x týdně něco dělat. mavo -> taky jsem byla minulý týden prvně na HEAT a dobrý :-) Co se týče svatby tak jsme byli v pondělí kouknout na moje botky, ale bohužel ty vybraný nebylyl na živo už tak pěkný a ty co se nám líbily zase neměli v mém čísle :-( No paní říkala, že se poptá dodavatele a dá vědět, tak doufám. Taky jsem na ebay vybrala šatičky pro naše družičky, jen je teď musím nechat proměřit, abych vybrala tu správnou velikost a budu doufat, že sednou, protože jsou opravdu krásný (oproti tomu, co jsem viděla u nás v salónech) a hlavně by měly všechny úplně stejný. Jinak se snažím vybrat nějaký účes, abych mohla co nevidět vyrazit na zkoušku. A už z toho začínám být bezradná, protože absolutně nevím co vybrat. To bude kadeřnice jistě nadšená, když jí tam přijdu s 50 obrázky, ze kterých nevím, který chci :-D Nejhorší je, že ani nevím, jestli chci rozpuštěný nebo nějaký drdol, korunku, kytičku nebo bez apod. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky :-) tak já jsem teď počítala,na kolik nás vyjdou oznámení s pozvánkama a vychází to na 3tis =-) ....tak mě tak napadlo,jestli si je s maminčinou pomocí nevyrobim sama :-N Jak to máte vy?
Odpovědět
My si oznámení s přítulou děláme sami. Sice nemám přesně spočítané na kolik nás to vyjde, ale určitě levněji. Navíc si můžeme vždycky bez problému další přidělat. A zatím mělo obrovský úspěch a lidi nechtějí věřit, že je to ruční práce ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
zuzlinka:no jo,koukala jsem-máte moc krásný oznámení!Tak já začnu přemýšlet taky nad výrobou :-)
Odpovědět
Já měla vybraný i jedno na netu, ale když jsem zjistila, že by nás to vyšlo asi na 5tis. + hlavně kdybychom chtěla pak příp. pár kousků přidělat, tak bychom platili ten paušální poplatek, který vycházel na 450kč + částku za ks. Což je docela síla. Pořád je to jen kus papíru.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte..přeju krásný den :-) no my si budeme oznámko objednávat... asi nejspíš...ještě uvidíme..
Odpovědět
Profilova fotka
zuzilinka : no to je teda pálka za dodělání...ufff to by se mi teda nechtělo dávat navíc takových peněz...450,- za jedno oznámko...brrr..
Odpovědět
Profilova fotka
my jestli si nic nevybereme na svatebním veletrhu, tak nám bude oznámko dělat jedna holčina tady z beremka :-) akorát bysme to pak dali asi jen do tisku... a někde jsem četla, že si ho holky tady taky dělají sami.... a dají to pak vyvolat jako fotku, což je vyjde tak na 10,-kč za jedno, což je rozhodně míň než 22,-kč za jedno, nebo kolik se to pohybuje...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?