Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jéé, to jsem nechtěla!!! já tam nebyla..jen co jsem tady četla diskusi - někdo hodně moc spokojený, někdo zase vůbec, asi záleží,jak se tam vyspí..ale vůbec jsem Tě nechtěla rozhodit! nebyla jsem tam, jen doslech!
Odpovědět
no tak jsem trošku uklidněná, tak doufám, že se slečny pěkně vyspí a buddou mít hezké sny, ať mají na mě hezkou náladičku
Odpovědět
Ah ja som trocha v strese kvoli programu, nebude to totiz cez agenturu, a netusim ako to ma ist postupne - napr. viem ze ten redovy tanec je po polnoci ale kto to ma uvadzat ci starejsi, kedy sa presne ma hadzat kyticou kedy je cepcenie, mam stresy z tych casovych naslednosti, ci to mam dat na stoarsti druzickam..? Som z toho nervozna trocha...
Odpovědět
Mysickaaa: nevíš kolik je tak to půjčovné těch šatů v Belle?,Koukala jsem na stránky a není tam ceník. Jen tak pro zvědavost, ať vím jestli má cenu tam jezdit. Zas nějak drahý šaty nechci, nebo spíš nemůžu chtít :-N ciernavila: eboj všecko klapne, jaký si to uděláte, takový to budete mít. Až budu chtít házet kytičkou, tak budu házet. Přesnej čas ale netuším =-)
Odpovědět
Profilova fotka
lencaca: bella je drahá jak hrom - tak 10 000 za loňskou kolekci a za 2010 ještě víc:-(
Odpovědět
hm, tak to asi neklapne, to by mi rozhodně neprošlo. škoda, šaty to jsou nádherný :-( :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ale ty peníze jsou vážně neskutečné...! já jsem byla v belle jinde a ten přístup mě třeba zklamal a ve finalé ty šatky nebyly moc udržované:-/
Odpovědět
Profilova fotka
lencaca:já byla jen v Belle(v Hradci K.)a byla jsem nadšená přístupem i šatama-mám od nich ty moje vysněnky-je to nová kolekce-takže pujčení 12-15tis(já mám za 14,5tis)a lonská bude levnější-zkus to a uvidíš ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no ale minimálně deset to bude:-/ já neříkám, že všude je to stejné, jen říkám zkušenost s bellou ve vm...
Odpovědět
Ahoj holky, poradil by mi někdo ohledně družiček? Myslím tím velkých družiček... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mysickaaa:no jasně,co salon to jinej přístup ;-) Já měla naštěstí štěstí :-) neha:já bych ráda,ale drůžičky mít asi nebudu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak se nám to sobotí :-))) neha: Co bys chtela vedet? Ja velke druzicky planuju, chci aspon zcasti tradicni svatbu.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
dobré ranko holky, no sobotí, čas letí jak střelený... já budu mít malé družičky, tak asi taky neporadím;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak poslední zkouška za mnou... teď už budu číst jen časopisy a dělat po večerech vývazky :-D a od května se zase učit... pffff! :-/
Odpovědět
Profilova fotka
mavo: gratulace, jsi sikulka. Ja bych ese vratila do skoly hned, nekdy se mi hrozne styska... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
lostris: mě tedy vůbec.. ani po těch lidech moc ne.. koho chci tak toho uvidím jinak to tam bylo nic moc... teď máme mít jakože 3 měsíce praxi v kuse takže do školy chodit nebudem... pak v červnu absolutorium a od září musím ještě na rok na bakaláře :-/
Odpovědět
Profilova fotka
mavo: tak tady taky ještě gratulace;-) ak zrovna teď s nejnejnej kamarádkou řešíme svatební noviny a slíbila mi, že mi udělá prezentaci na svatbě a já jsem tak šťastná, bo ona je na to hvězdaaaaa;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to bude mooooooc krásný :-) Kája chtěl taky nějakou prezentaci s našima fotkama a tak.. :-) byli sme známý na 50 a tam to měla od mala... jak poznala manžela... co děti... a takový vtipný průpovídky k tomu že sme se všichni hihňali :-D
Odpovědět
Profilova fotka
právě, to si myslím, že bude úplně super;-) a ona je na tohle fakt úžasná expertka, její prezentace nemají chybu;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ha a máme domluvenou schůzku s fotografkou;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mysicka: my čekáme až se vrátí ze svatebky, taky počítám, že příští týden nebo přespříští bysme se s ní sešli... těším se, podle mailů je to moc fajn ženská :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Lencaco, já byla v caxe a byla jsem spokojená. Velký výběr šatů, ochotný personál. Nevadilo že jsem si nechala zkoušet nakonec dvoje šaty s podprsenkou nebo bez. Já jsem tam byla velice spokojená. Neváhala jsem a šaty jsem si tam hned zamluvila. Mají různé velikosti a jako jeden z mála salonů i velké velikosti,což jsem velice ocenila. Opravdu jsem byla nadšená a spokojená. Já můžu Caxu jen a jen doporučit.
Odpovědět
Profilova fotka
mavo: my na únor;-) dneska volala, jsem čučela;-) podle tel si taky myslím, že fajn ženská;-) a mám jen super ohlasy;-) konečně se něco hýbe;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holkiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, už mám hotových 100 vývazků :-) paráda... a jsou pěkný :-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ranko holky;-) mavo: ty jsi teda hvězda;-) já je asi koupím, bo s tou pitomou školou..nestíhám;-/ a dneska jdeme plesat, tak si musím dát bacha a su zvědavá, jak odolám všem známým, abych pila;-) já mám totiž strach, že by se mi pak vše vykouřilo z hlavy;-) teda ne že bytam toho bylo nějak moc:-D
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ráno přeju :-) mavo:jsi šikulka!Já je taky budu muset koupit,bo sice nemám pitomou školu,ale pitomý ruce-prostě vývazky v mém podání by jistě vyhrály soutěž"Hádej,co je to",protože by se nenašlo člověka,který by hádal vývazek :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky, vývazky jsou jednoduchý.... stačí to udělat podle návodu co je tady na beremku a je to hned... včera sme jich s mamkou za 2 hodiny udělali 60... já je dělala a špendlila, mamka je pak místo špendlíku sešila aby pořádně držely :-) očko, očko, zašpendlit, druhou stužkou jen očko a je to :-D
Odpovědět
Ahoj holky, tak mám uvařeno a můžu na chvíli juknout za váma. Já vývazky budu nejspíš taky kupovat bo jsem lempl na druhou. Nemám cit v rukách na takovou prácičku, nemyslím si že by to bylo nějak drahý, mám pocit že něco kolem 4,- za malý, a 7,- za velký, tak to se dá! My se po obědě chystáme na oslavu 65 narozenin a vůbec ale vůbec se mi nechce 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
já vím, že jsou jednoduché, ale ten čas:-D asi si je koupím a budu se věnovat novinám a ostatnímu..;-) uvidíme;-) neříkám, že mě výroba neláká:-D
Odpovědět
Profilova fotka
lencaca: tak sand to uteče..víš jak to je..když se Ti někam nechce, tak tam bude dobře;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?