Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky :-) Natalka: vítej
Odpovědět
Profilova fotka
natalka:hojky nová nevěsto :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, vitam nove clenky. Jak se mate po prodlouzenem vikendiku? Ja mam dalsi vecicky na vyzdobu, co se mi povedlo sehnat od jedne moc prijemne slecny tady v bazarku.
Odpovědět
Profilova fotka
holčenky zdravím :-) a vítám všechny nové nevěsty...po dlouhé době se na vás jdu podívat.U nás to se svatbou vypadá špatně..všechno se zastavilo,nic se neřeší,neshání a vlastně se ani neví jestli se příští rok opravdu uskuteční... :-(
Odpovědět
Ahoj Areviv: to je mi líto, ale neboj, to se určitě zase rozběhne. ještě je dosti času na všechno, ne?? u nás se zase řeší, momentálně ty snubní prsteny, vybrané jsou tři páry a my nevíme který to nakonec budou! Ale víc jak svatba se u nás řeší něco jiného a to je naše podnikání. To je priorita číslo 1, zatím! A svatba se začně řešit po Novém roce naostro!!Tea doufám :-N
Odpovědět
areviv: a jejda, co se stalo, ze si nejsi jista, jestli vubec svatba bude? Nejake problemy nebo jde ciste jen o finance? Nechci vyzvidat, ale byla by to skoda, kdyz uz se na to tesis a ted by to najednou nevyslo, ne? :-|
Odpovědět
Profilova fotka
red.miky : no jo škoda by to byla..."naštěstí " jde jen o finance...doma jsme o svatbě nebo zásnubách úplně přestali mluvit...ale když jsme to ještě probírali,tak jsme se domlouvali,že nejpozději v prosinci to oznámíme rodičům...a teď to tak opravdu nevypadá..ani na prstýnek to nevypadá a na svatbu v červenci už vůbec.... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
lencaca : teda máte toho na řešení až moc :-) , ale tak snad to všechno v pohodě zvládnete ;-) ono pořádně plánovat svatbu si myslím půl roku dopředu je dost,ne?? :-N
Odpovědět
Jasný, to času až dost. Švagrová se vdávala v červnu, oznámili to rodičům v únoru, že čekají miminko a tak se naplánovala svatba. Za 4 měsíce to stihli naplánovat a svatba byla krásná, velká a dokonalá! Ono se dá stihnout všechno, jen se musíš pak obrnit nervama, protože je to zátah!!Švagrová měla jeden menší problém a to byly šaty, ty vybírala později a těhotná měla omezený výběr
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je fajn :-) že se to dá i takhle stihnout,nojo s těma šatama věřím,přece jen se rychle měnila,co se postavy týče.No a s těma nervama nevím,raději bych to hezky v klidu..potřebovala bych těm svým dát trošku voraz :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holkyyyyyyyyyy, i když mě drahý v pondělí naštval tak mám domluvený zkoušení šatů na sobotuuu :-) jupííí
Odpovědět
Profilova fotka
mavo: huráá :-) tak doufám že nám sem dáš potom fotešky :-) ... a k tomu že tě naštval??oni to mají snad v genech tohle to...
Odpovědět
Článek se načítá
mavo: tak foťáček s sebou, ať vidíme který ti sluší a hlavně Inspirace!!!
Odpovědět
Profilova fotka
jo a jeste jsem Vam chtela taky rict, ze jsme vybrali prstynky, tak ted poctive po cele rodine shanime zlomky zlata, abychom to mohli dat jako protihodnotu :-) Jsou krasne ......... Ale jeste je na ne casu dost :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lostris: a ukážeš nám prstýnky?
Odpovědět
Profilova fotka
foťák si vezmu... možná pak skočíme ještě do druhýho salonu, tam se objednávat nemusí ať to mám z krku... pak ještě jeden s kamarádkou ale ten někdy později... teď jde se mnou mamka :) taky jen na inspiraci pak si je objednám od těch číňánků :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jsou od Retofy :-) Ale ten obrazek z jejich stranek nejde stahnout :-( Dam si aspon do alba muj zasnubni - konecne jsem ho na netu vycmuchala :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lostris: ten je parádní :-) čekám s čím se vytasí za měsíc ten můj :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojík holky, zdravím vás;-) tak jsme s miláčkem oslavili naše pětileté výročí, vše v okeji;-) paráda;-) a už mi taky chybí;-/ no a jinak dneska s nej kamarádkou probíhala mega diskuse na téma svatba;-D paráda, bavilo mě to:-) A jak jste tady mluvili o salonu maggie, a jak tam má glumbi a mobi vybrané šatky, tak i já jsme se do jedněch totálně zamilovala;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky mysicka: do jakých? ještě je jeden salon u ostravy :-) holky tak můj snubák je objednanej...jak jsme měli minulej tejden hádku, tam jsme se pak začali nějak bavit o svatbě a já jsem mu řekla, že nevím, jestli si ho chci vzít, když je na mě hnusnej a že nevím jestli on mě si chce vzít a na to odvětil. že si mě chce vzít, proč by asi jinak objednával prstýnek... lostris: a nevíš aspon typ? retofy mají krásný prstýnky
Odpovědět
Profilova fotka
mavo: diky :-) mysickaa: dej nam odkaz na satky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi: edith;-) Jinak máte odkaz v ip;-) jo, u Ostravy?;-) a glumbi, ty si je budeš nechat šít od číňanů podle fotky?
Odpovědět
Profilova fotka
mysickaaa: ty jsou moc hezký :-) takový jednoduchý a přitom božský :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mavo: díky;-) právě, jednoduché a přitom něčím zajímavé;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mysicka. jsou moc krásný. asi si je nechám šít u čínanů, sháněla jsem originály z ameriky a nemůžu je sehnat, takže to budou čínani, popř půjčení, pokud ušití dopadne špatně.
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi: díky;-) a můžu se ještě zeptat, nebyl problém, když sis šatky zkoušela a nic sis nezamluvila?
Odpovědět
Profilova fotka
ne nebyl...šla bych tam znova, ještě bych se chtěla ujistit, ale je mi to blbý...i když pochybuju , že si mě bude pamatovat, ale co když jo :-| jsou tam příjemní ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
teda bylas tam někdy před létem, ne? to si tě podle mě pamatovat nebudou;-)
Odpovědět
Profilova fotka
byla jsem tam v červnu, přijela mi do prahy svědkně, tak jsme tam zašly....no já nevím, musela bych to naplánovat, abych tam nešla sama :-D spíš jsem přemýšlela, že zajedu do olomouce, máme jet na víkend do jeseníků, tam bych si tam sjela
Odpovědět
Profilova fotka
to sjeď;-) do belly nebo kam?;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?