Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No všimla jsem si, byla bych ráda. Ale ještě uvidíme. Už by se to mělo asi rozhodnout, protože bych chtěla zamluvit fotografa alespoň.
Odpovědět
To já ho domluvám teď :-D Snad to klapne,jinak já datum vybrala úplnou náhodou. Tento rok měla být svatba 24.října. Přítel řekl ať teda vyberu sama nějaké datum. Řekla jsem 24.července 2010 a ona to je sobota :-D
Odpovědět
Profilova fotka
A proč jste ji přesunuli, jetli to není tajné? A koho sis vybrala jako fotografa?
Odpovědět
kvůli zdravíčku a taky s penězma byl problém,nechtěla jsem to lámat s přítelem přes koleno. Teď už ale na to jdem úplně jinak, trošku prakticky :-D
Odpovědět
jinak slečnu Veroniku,uvidím jestli to klapne ale má moc krásné fotky
Odpovědět
Profilova fotka
Aha, tak to jo. Já jsem taky ráda, že tu svatbu plánujeme rok dopředu, apoň můžu něco ušetřit a počítat s tím. Slečnu Veroniku neznám, ale věřím, že má hezké fotky, když sis ji vybrala :)
Odpovědět
pošlu ti na ni odkaz,v době naší svatby už to bude paní Veronika :-D
Odpovědět
Profilova fotka
dobre :) Posli.
Odpovědět
Profilova fotka
Máš pravdu, zatím jsem jich proklikala jen pár, ale fotky má moc krásné. My jsme probírali fotografa včera, nejdřív jsem se bála vůbec zeptat, ale miláček byl kupodivu tak v pohodě, že byl ochotný si i prohlédnout fotky na internetu a pár potencionálních fotografů odsouhlasil, takže se chystám rozhodit sítě...
Odpovědět
Tak máme rezervaci a mám i souhlas :-D Před svatbou budeme mít schůzku. Jinak máme fakt super počet aut do kolony - 1 možná dvě,ženich bude u sálu vítat hosty,sál máme asi 200metrů od domu,protože nebude předávání kytice tak přijedu autem já až budou ostatní čekat na nevěstu,budu překvápko :-D Teda bude to asi mazec ale podrobnosti nám řekne paní z matriky
Odpovědět
Profilova fotka
no vidiš, Ty už t máš do detailu promyšlené :-)
Odpovědět
ani ne,ještě hodně věcí nemá žádný tvar
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
já ještě nevím vůbec nic :-N
Odpovědět
To chce vybrat datum,pak místo,barvu svatby,najednou tě napadnou šaty,pak boty,místo hostiny a k tomu se přidá otázka jaký dort a co dobrého na jídlo a takhle se ti rozběhne celý plán svatby. To pak nemyslíš na nic jiného. Dobré je si třeba psát jak by jsi svatbu chtěla mít,během toho roku změníš hodně věcí,třeba jmenovky atd. Ale nejdůležitější je mít ten půl rok před svatbou vše důkladně promyšlené,protože pak ti občas mozek přestane brát celou svatbu kvůli něčemu jinému. Ale zapisování je fakt užitečné ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj, budu se muset na to začit trošku soustředit. Jen mi to připadá všechno ještě za sto let :-D
Odpovědět
věř,že pak vše rychle utíká a člověk neví kam dřív skočit. Už neplánuju ale jdu za tím co chci,takže jsem tvrdá hlavně na sebe a přítele aby svatba byla taková jako je v našem společném snu
Odpovědět
Profilova fotka
jj, presne tak. a jakou jsi zvolila barvu svatby?
Odpovědět
my budeme mít barvu bílou zlatou a asi prvky smetanové
Odpovědět
http://www.beremese.cz/album/album.ph... tady jsou fotky od Verči x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já chci právě smetanovo zlatou taky :-) Šaty chci taky smetanové :-) Mimo termín máme asi i podobný vkus ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
to jsou právě ty fotky, které jsem viděla na jejích stránkách, cos mi poslala\, moc hezké :-)
Odpovědět
taky je chci smetanové,sice některé jazýčky říkají,že to je jak zaprané ale v bílé se necítím moc dobře =-) Jj tak alespoň si můžem navzájem radit ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
nee, ja bych vubec nerekla, ze jsou zaprane, prave naopak, mi pripadaji takove luxusnejsi ;-) Byla jsem uz parkrat radit pri vyberu kamaradkam. Muzu se zeptat, koli Ti je roku?
Odpovědět
Já jsem nevěsta junior :-D Mě bude teď 12.7. 18 :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak to jsi opravdu junior :-) ale mladá nevěsta je hezká nevěsta ;-)
Odpovědět
no aby jsem byla hezká tak musím vypracovat tělo a sundat nějaký ten touček :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no tak to máme další podobný plán :-D
Odpovědět
už se mi podařilo udělat ze zadku zadeček :-D Teď to ostatní
Odpovědět
Profilova fotka
Jak jsi to dokázala?? :-)
Odpovědět
no mám velmi tvrdou dietu,jen co ji poruším tak mám třeba i 4kg zpět,teď se to nějak seklo a nejde to dolů,v červenci to bude doktor řešit,mám blbé spalování
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?