Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
a v čem ta dieta spočívá? To musíš mít hodně pevnou vůli, tu já bohužel nemám :-(
Odpovědět
v operaci žaludku,měla jsem s ním problémy a to byl důvod proč jsem přibrala
Odpovědět
Profilova fotka
aha, tak to je jiné. Já nemám vůli a mám ráda jídlo a v tomhle je zase můj problém :-(
Odpovědět
taky se jídlu nebráním :-D Jde o to si na tom v klidu pochutnat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
presne tak x-) I na te svatbe bych chtela mit same delikatesy, ale to se uvidi dle rozpoctu...
Odpovědět
to já tam určo chci čokofontánu,ta tam musí být i kdyby to byla tajná svatba :-D
Odpovědět
Profilova fotka
V té restauraci, kde budeme mít svatbu ji naštěstí taky mají, taky bych ji tam chtěla. I když jsem byla na svatbě, kde ji měli a všichni byli od čokolády až za ušima :-D
Odpovědět
tak ať jsou,moje věc to nebude,taky jsem to zažila :-D Jinak my vaříme a pečem samostatně,máme jen pronajaté sály s kuchyňkou,teda budeme mít :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Aha, to já bych měla strach, že naše maminy budou posedlé a že všechno zbude atd. Radši to uděláme v restauraci, to je taky jedna z mála věcí, co už víme - místo hostiny :-)
Odpovědět
no my druhej den budeme mít společnej oběd jen rodina bez ostatních hostů takže myslím nic nezůstane :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jasne, pokud mas v rodine v tomto oporu, tak neni co resit. Bojim se, ze u nas by byl jen stres atd. Chceme si to celkove s pritelem udelat podle sveho a rodinu pozvat jen jako hosty - do niceho je nezapojovat.
Odpovědět
no u nás stresuje hlavně mamka,vše by chtěla jinak,což mě docela štve,nechci dopadnout jako ségra,která dělala vše podle ní a pak jí to vyčítala
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
prave, tomu se chci vyhnout, znam mamku dobre a vim, jak me dovede vystresovat ]-(
Odpovědět
no teď jsem jí "šlápla" na krk,že chci hlavně svoji hlavu
Odpovědět
Profilova fotka
nenech si do niceho mluvit, je to Vas den a to je nejdulezitejsi
Odpovědět
jj já už si nechala mluvit do hodně věcí a nikdy nic nedopadlo dobře
Odpovědět
Profilova fotka
no vidis to, musis se poucit ze svych predchozich zkusenosti a rozhodovat se sama, nebo samozrejme s nastavajicim :-)
Odpovědět
jinak začínám hledat písničky pro rodiče na děkovací CD tady pro tatínky -http://www.youtube.com/watch?v=asqBusfSzQ0&feature=related
Odpovědět
Profilova fotka
jsem v praci, tak si to bohuzel nemuzu pustit :-(
Odpovědět
tak jindy ;-) Udělej si už albuuuum :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No musím na tom albu začít pracovat, ale teď máme v práci fofry, takže tak tak stíhám odpovídat :-)
Odpovědět
čáááu Lostris ... kočko gratuluji a přípravám ZDAR!!! 8-)
Odpovědět
Ahoj holky, po dlohé době jsem tady nakoukla a nestačím číst :-) pěkně se to tady rozjíždí. Já se přidávám k Myšce a Zuzce - příští rok mě taky čekají troje státnice (leden, květen, červen) Hodně lidí mě od svatby hned po škole odrazuje, prý nebudu mít čas na přípravy atd... no a proto začínáme s přípravami už teď :-N :-D U nás zatím vyhrává datum 17. 7. 2010, je to den, kdy slavím svátek, tak ať nemá budoucí manžel na stáří problém s tím, že by zapomněl :-D
Odpovědět
Jsem kaputos,ještě ! 5 ! střihů 3 na halenku a 2 na šaty ]-( Pak se musím kouknout na matroše a potom už padnu za vlast
Odpovědět
jinak brzo začnu dělat jmenovky,budeme je zabodávat na ferrero rocher nebo jak se to jmenuje(hlavně,že vím o co jde :-N :-D )
Odpovědět
Profilova fotka
Martineska: Takže taky pedák, co? a Olomouc?;-) a stejné datum...... :-D
Odpovědět
vy jste v Olmu? Co takhle si dát rande,hm? :-D
Odpovědět
Ahoj ve spolek, tady se to hemží babama, tak jsem se tady zaregistroval já :D Taky plánujeme svatbu v červenci a už jsme to měli pěkně vymyšlený, ale moje slečna si to tady pročetla, jak to je děsný plánování a už to tak vypadá že se neožením.......holky, rozmluvte jí to :D díky :)
Odpovědět
boblenka a která to je? :-D Ten můj to už vzdal a radši pomáhá :-D
Odpovědět
Teda holky, vy jste toho dneska ale naplkaly :-D Já jsem celý den šprtala, ve čtvrtek mám zkoušku :-( No už aby to bylo za mnou, z toho dvouměcíčního neustálýho sezení nad učením mě bolí neskutečně záda. Nejhorší je, že si ani pořádně nedpočinu, neboť hned v pondělí nastupuji na praxi. :-| Taky uvažuji, že už se co nevidět pustím aspoň do těch jmenovek, už mám celkem představu, jak by to mělo vypadat.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?