Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nazdárek holčiny! :-) Jsem moc ráda, že se tady takhle krásně rozmnožujeme... :-D Treisi: Je mi líto, že máš takové zdravotní problémy, ale Ty to zvládneš, jsi silná holka! ;-) Jinak moje rodina se už začíná dohadovat, co se bude vařit, co se nebude vařit, jak co proběhne.... Plánují, jako by ta svatba měla být za týden :-D Máme menší změnu, už k Vám vlastně nepatřím - stanovili jsme nové, závazné datum: 19. 6. 2010 (sobota) na zahradě Hájovny v Podbořanech, kde také bude probíhat hostina a mohou přespat hosté... ;-) Budeme si sami vařit, pouze zaplatíme obsluhu. Mám velikou, ochotnou a moc šikovnou rodinu 8-) Už mám doma kytici na auto, bryndák, něco málo z výzdoby na stůl a pomalu stahuji písničky. Příští týden se jedeme nafotit do Krásného Dvora, třeba z toho použijeme nějaké fotečky na oznámení. Mám už i představu o šatech, něco málo dám do alba a uvidím v salonu, jak mi které padnou x-)
Odpovědět
Ahojík, tak jsem zase tady. Jak je teď zkouškový, tak nevím, kde mi hlava stojí. :-( Už aby bylo po. Zítra nás čeká seznamování rodičků, tak jsem zvědavá jak to dopadne. Tyhla "akcičky" moc nemusím... Ale tak jsme spolu už skoro 8 let, svatba "na krku", tak jsme si řekli, že už by to bylo vhodné... Navíc je třeba domluvit financování svatby, aby se mohly platit zálohy apod.
Odpovědět
Irenko doufám,že za náma budeš ale občas chodit ;-) tak se les nekonal,furt leje 8-(
Odpovědět
jo a asi budem muset změnit termín,ten víkend asi bude myslivecká zábava která je na sále každej rok :-|
Odpovědět
treisi: Já mám taky 2 koťátka, jedno mouratý a druhý bílo-černý, ale už jim je 20 dní. :-D Lidičky, kolik tak počítáte peněz na květinovou výzdobu? Já vůbec nemám představu... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Treisi: Já u Vás zůstanu, nikam se nechystám... ;-) Kam byste chtěly jet na svatební cestu? My jsme takový akční páreček, takže žádné leháro u moře... Chtěli bychom na víkend do Mariánských Lázní - relaxace, masáže, romantické procházky po promenádách. A zbytek týdne by byl cestovní :-) - Koněpruské jeskyně, Macocha, nějaký ten hrad a zámek, ZOO, botanická zahrada... ;-) Zkrátka spousta fotek z různých míst naší země! :-D Taky jsme se shodli na tom, že ani pořádně neznáme naši zemičku, natož jezdit daleko... x-)
Odpovědět
Profilova fotka
bosina: květinová výzdoba? Hodlám mít živé květiny pouze do ručky, oběma maminkám, svědkyni a ženichovi na klopu, toť vše. Takže tak 2500,-. Zbytek si ozdobím umělými sama. Už mám doma i kytku na auto, je umělá a z dálky to nikdo ani nepozná:-)
Odpovědět
Tak seznamovani rodicu dneska probehlo ok, obavala jsem se toho zbytecne :-) My jsme zatim uvazovali co se tyce svatebni cesty o USA, ze bychom si tam pujcili auticko a trochu to tam projezdili. Nebo nejakou romantiku, treba Santorini. I kdyz to je prcek ostrov a my taky jen tak necinne lezet u more nevydrzime dele nez jedno odpoledne.
Odpovědět
My chceme na svatebku po ČR a nějaký ten víkend v lázních. Jinak u nás seznamování necháváme až na poslední chvilku, rodiče o sobě vědí ale ze strany jeho rodičů je to chladné a oba myslíme, že bude lepší když počkáme
Odpovědět
Takže termín pevný nemáme :-( Musíme zajít na obecní úřad a poptat se jak to je s tím sálem. Jinak taky si vaříme a obsluhu už máme zajištěnou. Už mám i představu účesu a šaty budu kupovat až začátkem roku, protože mám v plánu ještě hubnout ;-)
Odpovědět
Tak my jsme se zase dneska už definitivně rozhodli, že svatba bude bílo-červená. A pomalu můžu objednávat dekorace. Už mám na ebay vyhlídnutou knihu hostů a další drobnosti :-D Přítel už ze mě šílí :-D
Odpovědět
Zuzko a ty umíš nakupovat přes ebay? Já je,že by jsem Tě občas využila :-D Já hledám jaký tvar má mít potah na židle,musím jich udělat přes 50 takže už na nich brzo začnu pracovat
Odpovědět
Článek se načítá
My chceme dekoraci hostiny nechat na svatební agentuře právě z důvodů těch potahů. Samotné se mi do toho nechce (přece jen 50 potahů je docela síla) a agentura je má na skladě všech různých velikostí a k nim mašle různých barev. Navíc nám budou zřejmě chystat i obřad (židle + potahy, slavobránu + květinová výzdoba), takže to udělají při jednom. Obřad totiž budeme mít na nádvoří zámku a hostinu v restauraci, která na to nádvoří vede, takže pak uděláme jen pár kroků a bude se baštit :-) Jj, přes ebay umím nakupovat, ale pay-pal má zařízené jen přítel, takže placení je na něm 8-)
Odpovědět
Takže kdyby něco můžu se obrátit na Tebe? :-D No já nevím jestli seženu látku,nechci si je půjčovat a protože jse krejčová tak to pro mě není problémy,ale nevím jestli je budu dělat v bílé barvě. Asi je uděláám do zlaté nebo krémové
Odpovědět
Jj, klidně můžeš- ;-) Jééé, tak to máš super když jsi z oboru. Co vím, tak všude chtějí za jeden povlak 80-100Kč. :-S
Odpovědět
děkuju,tak sál je prý volnej,musíme ho zarezervovat co nejřív
Odpovědět
My ještě nevíme kam na svatební cestu, ale určitě to bude někam k moři. Válet se u moře, v klidu se procházet po městě. Přemýšlela jsem nad Španělskem, ale to je ještě hóóóódně daleko, takže to neřešíme. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dorbé ráno :-)
Odpovědět
Profilova fotka
fuj! dobré
Odpovědět
:-D Dobré ráno i Tobě,dnes tady budu skoro celej den ale musím se učit na ten zítřek |-|
Odpovědět
Profilova fotka
Treisi: Nějak jsem nestačila dočíst, copak tě čeká zítra? Nějaká zkouška?
Odpovědět
lostris tu máš vysvětlení ať to nemusím psát tak jsem ti to našla;-) treisi • 17. červen 2009 v 17:15 Která pravidla porušuje: | Zruš jsem na dámské krejčí ale mám kvůli nemoci individuál a úča na to totálně kašle,měla jsem napsané prověrky a ona mi je roztrhala,že není možný aby jsem je měla dobře,že si to v úterý napíšu znovu
Odpovědět
jinak jsem zjistila,že jsem se zamilovala do šatů bez dlouhé vlečky a hromady krajek,prostě jen hladké šaty bez vlečky a do vlečky max. bolerko a nebo jen krátké bolerko se 3/4 rukávem. Nějak mě přešlo řešit jestli tam bude o kamínek víc nebo míň
Odpovědět
Profilova fotka
treisi: Co je to za ježibabu? To je hrůza :-( No budu Ti moc držet pěsti, ať to dobře dopadne!
Odpovědět
Profilova fotka
Co se týče šatů a zařizování, ja ještě neřeším vůbec nic, abych pravdu řekla. Přijde mi, že je to za hrozně dlouhou dobu a že mám ještě strašně moc času :-D
Odpovědět
děkuju,je to mrcha(omlouvám se za to slovo ale je to tak) vůbec jí nevadí,že dvě holky,které jsou její oblíbené studentky mají pořád taháky nebo jim řekne co bude za otázky a oni si je vypracujou dřív a pak mají za 1,chci je vidět příští rok u závěrek
Odpovědět
Profilova fotka
treisi: Neboj se, na každého dojde. Taky jsme měli na střední takovou spolužačku, všechno pořád opisovala a každému učiteli jen lezla do zadku. Pak u maturity totálně vyhořela, protože tam už se opisovat nedalo.
Odpovědět
ani nevím kdy máš svatbu :-N
Odpovědět
Profilova fotka
no zatím datum ještě není přesně stanovené, ale bojuju za 24. 7. 2010
Odpovědět
hodně bojuj protože to mám svatbu i já :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?