Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
Jo a na prstýnky si určitě budeme nechávat vyrýt datum svatby. Možná, že k tomu i něco přidáme, ale to uvidíme.
Odpovědět
Profilova fotka
mavo , mysickaaa : to je hezký,ten prosinec je nějakej kouzelnej :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holčenky mějte se tu zatím hezky páčko zítra :-)
Odpovědět
Profilova fotka
areviv: paaaaaaaa;-) bosi: ahojík;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky...konečně dneska doma...asi zabiju našeho rozkošnýho pejska, ten zmetek mi roztrhal povlak na polštář :-D
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi: ahoj;-) jéja;-D ale ty ho nezabiješ;-)
Odpovědět
No, my bychom si tam urcite chteli neco nechat vyryt. Urcite jmeno toho druheho a pokud se to tam vejde, tak i datum. Uvidime taky podle ceny a jestli by tam tolik veci najednou nevypadalo blbe.
Odpovědět
Profilova fotka
dala jsem do alba zajímavý styl prstýnků;-)
Odpovědět
glumbi: tak s tim pejskem to je sranda. Cloveka to sice hodne nastve, ale kdyz ony jsou ty potvurky takove roztomile, ze? ;-) Mne se zase nedavno nase Abby vycurala do obou backor, potvora jedna. Urcite to udelala schvalne, protoze jsme prisli s pritelem pozdeji domu. Podezrivam ji z toho, ze se ji libi, kdyz udela neco mne a ze mam z ni pak nervy. Ona pak hodi ty svoje oci (ktere na me ale moc neplati) a mysli si, ze je vse ok. x-)
Odpovědět
mysickaaa: Tak mne se teda tyhle prstynky libi, jsou podle me hodne originalni. Jeste jsem takove nevidela. Urcite by me ale zajimalo, jak vypadaji na prste, protoze kolikrat jsou veci, ktere vypadaji hezky na fotce, ale realita je ponekud jina nebo presne naopak. Ale opravdu zajimave... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jsem doma :-)
Odpovědět
Profilova fotka
právě...vidět je na živo;-)¨taky se mi líbí, že je to něco jiného;-) a to matné zlato nebo co to je...;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
co se týká vyrytí na prstýnek tak to chci taky datum svatby a jméno :-), a přítele musím zpracovat :-D zatím se daří
Odpovědět
Profilova fotka
ty jsou od rýdla ne? taky si připadáte jako služky?mě přijde že pořád jenom uklízím a peru ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi: jo a ve chvíli kdy si tak připadám, tak všechno nechám tak jak je...a funguje to :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj, rýdl... já bych to sezení u počítače za tu služku vyměnila;-D všeho moc škodí;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mysicka: ty jsou ale hezký ;-)...
Odpovědět
Profilova fotka
uvidíme...zatím asi tak jediné, co nám trošku padly do oka;-)
Odpovědět
Profilova fotka
a kdy se tak kupujou?
Odpovědět
Profilova fotka
to asi záleží na vás;-) třeba se někdy natrefí na akci a slevu;-D
Odpovědět
Profilova fotka
myska? kdy chcete, ale abyste je měli tak aspon měsíc a půl před svatbou hotové, kdyby na nich byl kaz, nebo něco špatně, aby se stihly předělat.
Odpovědět
glumbi: Já si taky tak připadám, nejsi sama :-| čeká na mě strašně moc prádla na žehlení, ale pořád to odkládám...
Odpovědět
Profilova fotka
bosi: to mě taky a to prádlo na mě kouká celou dobu co sedím u pc :-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-D proto já jsem ho přestěhovala do děckýho pokoje
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi: tak kdybych ho přestěhovala do koupelny, tak ho tam vidím každou chvíli, do ložnice se nevejde a kuchyň není ještě hotová :-D a na půdce by se to zase rychle zašpinilo :-D ale jinak dobrej nápad :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ne bylo na lodžii a tam je zima a neschne, tak je v děcáku ;-) obdivuju vás, že už máte dárky. já většinou vyrazím na jeden den a všechno nakoupím najednou
Odpovědět
koukám holky, že nejsem kdo má doma koš na žehlení. To si furt říkám, že jak vyperu, usuším a hned to musím vyžehlit!!!!A myslíte, že to někdy udělám??? :-N NE!!Až se ta hromada nakupí do takových rozměrů(většinou mooooc velkých), tak se přemůžu vemu žehličku, vyzbrojím se na to nervama a jdu na to!!!Když já to tak nemám ráda(to žehlení)!! Holky, byla jsem dneska v obchodě, kde prodávají dekorace, chtěla jsem si koupit něco ve fialkové, nebo stříbrné, ale zklamaly mě! Asi frčí oranžová a zelená, toho tam měly hafol. Ve fialkové měly jen květy orchideí a ty byly strašně moc velký a nehezký. Tak jsem se ptala po kamínkách a ukázala mi korále, že se dají taky naaranžovat na stůl, jenže měly dírku, teda spíš díru :-D na navlíkání a to se mi nelíbilo. Absolutně nevybavení, takže jsem byla zklamaná, asi si to objednám přes net, i když tam mě štve že to nemůžu vidět naživo a šáhnout si na to, ale zas je tam toho hodně
Odpovědět
Profilova fotka
;-) no a já se taky rozčiluju ne s prádlem nýbrž s osmisměrkou pro své studenty...
Odpovědět
Profilova fotka
mysicka: štastná to žena
Odpovědět
Profilova fotka
no...glumbi: možná bych i měnila;-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?