Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mysickaaaa:to zní dobře,já si tam nechám udělat sýrovej špíz a je to ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mám hlad :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tady asi někdo neobědval, že? :-D jsme ráda, že jsem inspirovala;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mysicka: ne, výplata přišla až dneska :-D takže nákupy bych mohla udělat dneska.... ale tu knedlíčkovou polívku chci taky :-D na hostinu
Odpovědět
Profilova fotka
myska: pracuju ve vyzkumu lidove kultury Ja se prejedla na obed a hrozne jsem dnes hresila :-(
Odpovědět
Profilova fotka
lostris: a co jsi měla do školy? holky mizím do školy, ale učitel tam asi už nebude....změním mailovou adresu, tohle se stalo už po několikátý!!!! ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
myska: ted tomu nerozumin, jak myslis, co jsem mela do skoly? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak už jsem tu zase :-) zakázka hotová,tak mám volno :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky,kdy si půjdete vybírat šaty když to máme až v červenci?a nemáte nějaký typ kam si je jít vybrat ty co bydlíte v Praze?
Odpovědět
Profilova fotka
prtinka:já určitě v listopadu,čekám na novou kolekci.Já jsem od Liberecka a do půjčovny jedu až do Hradce Králového,ale když tam maj ty co chci,tak těch xx kiláků nebude takovej problém :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky musim jít,ač bych rači kecala :-( pa :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lera1 : tak hezký zybtek dne ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
já už bych měla jí dneska domůůůů lítají mi písmenka :-(
Odpovědět
Profilova fotka
holky, taky se loučím..musím se holt věnovat povinnostem;-( ale večer jdu do divadla na taneční večer :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Taky se loucim, o viku sem vetsinou nechodim, jsem rada, ze si odpocinu od PC. Mejte se krasne a pa prosti tyden :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Všem hezký víkend a uvidíme se v pondělí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
prtinka: Praha? Adina, Andělské svatební studio.... a vlastně komkoliv jinam :)
Odpovědět
Profilova fotka
jsem zpět a přítel kouká na Hrdiny tak mám noťas jen pro sebe :-D já studuju, na denním management cestovního ruchu a chodím na denní do práce :-D na zkrácený hlavní, dělám asistentku (což zahrnuje = kuchařka, uklízečka, administrativa, účetnictví, zahraničení, .... víc mě toho nenapadá :-D jo a vlastně ještě jako ukáčko, sestavuju věšáky, police... :-D a dělám i IT :D protože máme v práci server a ten náš technik je trochu neschopnej :-D tak to dělám za něj)
Odpovědět
Profilova fotka
a svatební oběd nebude, takže ani polívka ani svíčková
Odpovědět
Profilova fotka
mavo : teda to máš širokou pracovní náplň :-) vy nebudete mít svatební oběd??jak to??
Odpovědět
Děvčátka moje...chce se mi plakat. Psala jsem si s mým budoucím švagrem...marečkovým mladším bráchou a řekl mi, což jsem vůbec nečekala, že zas děláme s Márou problém, že chcem svadbu 4 měsíce po prvním bráchoj, že bychom to měli udělat najednou, že nemáme rozum. je mi z toho smutno. Nevím co mám dělat...nejraděj bych tu svatbu úplně zrušila, ale zas chceme miminko, takže to zrušit nechci, ale nevím jestli se mám teda přizpůsobit a udělat to dohromady nebo si stát za svým a udělat dusno doma..... Já tchýni chápu,že je to moc takhle za sebou,ale zas máme na to peníze....řekla včera, že bude píst na jednu svatbu a ani se to nesní a bdue svatba druhá..fakt nevím co dělat
Odpovědět
to monmar: ahoj neznam uplne okolnosti, ale myslim si, ze jste se vybrali termin, ktery se vam libi. Ma to byt den jen tvuj a tveho pritele a ta rodina by mela chapat, ze je to pro vas dulezite a nedelat problemy. Tak hold bude napecino vice.. urcite se to vsechno da vymyslet tak, aby to obema stranam vyhovovalo a vy meli svatbicku v den, ktery si prejete. Stuj si za svym a uvidis, ze jak nebude zbyti rodinka nejaky kompromis urcite najde:) Hodne stesticka
Odpovědět
Profilova fotka
monmar, jestli jim jde o peníze tak stejně nevím, proč by byli naštvaní, protože když to budou dělat v jeden den tak to bude dvojnásobně peněz.. a když jindy tak to budou peníze jindy... a jestli vám na to přispívat nebudou, tak tchýni řekni, že po nich nic nechcete jen aby přišla a to jí pak může být úplně jedno
Odpovědět
Profilova fotka
areviv: nene, slavnostní oběd nebude... protože přítel chce aby přijeli kamarádi z Hradce z výšky.... a mě přijedou 4 kamarádi z moravy... a nevím, co by kde dělali, když by se šlo po obřadu na oběd (a oběd po 125 lidí se nám platit nechce) a až potom k večeru na zahradní party..... chceme obřad, pak udělat fotky a pak se úúúúúplně všichni přesunou na tu zahradní party
Odpovědět
mavo: Dvojnásobek ne, protože z přítelovi strany je to 50 lidí...od nás 13 a od druhý nevěsty 10, takže to dvojnásob nebude. Ona je spíš taková,že vše musí být podle ní a když ne, tak je zle. Byla jsem ráda,že se naše vztahy konečně uklidnili (byla naštvaná,že se její syn odstěhoval ke mě a nestavěl si vlastní barák jak chtěla ona) no a najednou zas prej my děláme problém...však já po ní nic nechci jen aby přišla...jenže v tom je asi problém,protože ona chce vše organizovat
Odpovědět
Profilova fotka
monmar tak to ti fakt neporadím... a jak se k tomu staví přítel? Já jsem fakt ráda, že s tchýní nic řešit nemusím a moje mamka je úžasná... :(
Odpovědět
No tak ten bohužel chtěl hned od začátku společnou svatbua,le pak jsem mu to vymluvila
Odpovědět
monmar: tak to ti vůbec nezávidím, a asi moc neporadím. svatební den má být jen váš a ne že byste se o něho dělili ještě s někým jiným. Ty máš být hvězda dne a mě osobně by vadilo dělit se o to. Tchýni, bratrovi a všem kdo jsou proti bych řekla ať si hledí svýho, že oni to neplatí, že se akorát přijdou zadarmo najíst a pobavit. Nevím v čem mají problém. a co se týče cukroví, tak ať nepeče, dnes ti upeče spousta lidí a ani to není zas tak drahé, dá se to!!U nás tedy jo, jedna paní ve vesnici udělá jeden nádhernej dort, rolády(4ks),7druhů cukroví za 3000,-. a to si myslím je dost pěkná cena, vím to pekla nám na padesátiny
Odpovědět
Moc děkuji děvčata za podporu, teď to fakt potřebuju, jsem na sesypání. Nebýt v práci,tak tu brečím jak želva. Musím to doma probrat s přítelem, ale je blbý,že on byl ze začátku pro to, aby to bylo najednou a já ho přemluvila. Snad se mě zastane. Já bych to si i přežila mýt to solečně, ale moji rodiče by to těžko nesli a hlavně nechci skákat jak tchýně píská jen pro to abych to s ní neměla špatný
Odpovědět
Profilova fotka
vy jste toho teda zase napsaly :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?