Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
monmar: stuj si za svym stuj co stuj! budu ti drzet palce, hlavne musis mit na sve strane pritele... Jinak zas koukam, kolik jste toho napsali :-p to clovek aby mel cas jen na cteni :-D Holky mam dotaz, uz jste premyslely nad oznamenim, jak dlouho pred svatbou se to rozdava? Ja si ho totiz asi budu vyrabet sama a to bude na dlouho :-) Ale vubec nevim, kdy se to lidem dava, a uz se jim k tomu davaji i kolacky??? Diky
Odpovědět
hannahsyr: Moc děkuju. Musím si s ním o otm promluvit až přijdu z práce A oznámení si taky budu dělat, takový malý nástin mám z albu a dávají se myslím s koláčky asi 14 dní před svatbou
Odpovědět
hanna:oznámko asi budem dávat tak v dubnu-květnu, trošku dřív, protože je doba dovolených, tak ať se podle toho každý zařídí. pokud vím tak ,,oznamovací koláčky" se dávají jak kde, pokud se tato tradice někde udržuje, u nás nee, takže koláčky dávat nebudeme, ale někde se tato tradice zachovává.
Odpovědět
monmar: jo ty máš ty medvídky vlastně, no my budem mít asi našeho psíka a nějakou řeč o tom, že jeho páníčci se rozhodli, že si řeknou ano.... jo duben jsem taky myslela, aby to všichni věděli včas, protože u nás se to někteří dozvědí až tím oznámením... koláčky se mi právě taky dělat nechce... :-S
Odpovědět
Profilova fotka
tak a je to tady :-) ve fotoalbu jsem vyfocená v šatech :-) tak já se jdu pokusit vás dočíst :-D ...
Odpovědět
myska84: ááá tady si byl někdo zkoušet šatky... 8-) jak dlouho si tam byla? je to asi dost zdlouhavý tim oblékáním viď?
Odpovědět
myska: Teda ty druhý se mi líběj lencaca: to je pravda,že je lepší dřív kvůli dovoleným
Odpovědět
Profilova fotka
hannahsyr: jsem myslela, jak tam nejsme krátkou chvíli ty jo a hodina byla fuč 8-) . a nová kolekce šatů přijde po novém roce, takže nám paní hejsková dá vědět a asi si je ve finále půjčím....ale ty moje výrazy jsou hrozný :-D taky jsem si říkala že někdy v dubnu květnu bych dala oznámení
Odpovědět
Profilova fotka
monmar: ty jo z týhle várky bych si asi nevybrala, teda pokud by to byla nouzouvka tak asi jo, ale těším se na tu novou kolekci :-D, ale děkuju za pochvalu
Odpovědět
pro myska: já bych teda takhle na první pohled taky řekla ty druhé, ale celkově si myslím, že ani jedny nejsou ty pravé, myslím že ještě nějaké jinší by jí měly sednout více, určitě bych volila nějaký hodně pěkný výstřih a zdobeny korzet :-) ale je to jen můj pohled...
Odpovědět
Profilova fotka
hannahsyr: když se na to koukám znovu, tak z toho nemám moc dobrý pocit :-D a nebyly tam takový který by fakt padly do oka.... ale jinak to byl fajn pocit
Odpovědět
Tak sem vás konečně dočetla a nemám slov... Teda vlastně, je fakt mazec jak jsou některý lidi sobecký, kdyby mě dělala rodina takový problémy, tak bych jela na svatbu někam do Řecka, byla by to rovnou i svatební cesta a bez stresů. Proč si to nechat kazit? Jo a chtěla sem se zeptat jestli někdo odebíráte časopis Tvoje svatba a jestli už dorazilo nový číslo, já stále marně čekám :-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
bosi: já dneska čtení vzdávám, bolí mě oči ]-(. a ten časopis bych odebírala, ale nikde jsem v našem zapadákově o něj nezakopla ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
bosina: odebírám a nepřišel mi ještě :-|
Odpovědět
Profilova fotka
holku jdu spát :-) tak dobrou noc a zítra :-)
Odpovědět
myska: Já ho mám předplacenej, ale jinak sem ho taky ještě nikde neviděla. Dobrou noc 8-) mysicka: Takže je problém na jejich straně, tak to je povzbudivý :-)
Odpovědět
myska:šaty to jsou krásný, ale pokud můžu něco říct...? :-N souhlasím s hannah, hezký jsou ty druhý, ale postavově mě na tobě seděly spíš ty třetí. v těch druhých nemáš žádný pas, a ty jsi krááásně štíhlá, takže bych se nebála se trochu odvázat.č.2 mi připadají spíš jak pro těhotné. Zkus si počkat na novou kolekci, nebo zajdi ještě jinam. Je to ale čistě jen můj náázor, a navíc fotky zkreslují. Každopádně jsi moc hezká holka, a jako nevěsta jistě budeš nádherná ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
bosina:já si ho kupuju u nás v Semilský trafice ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a holky,než půjdu spát,tak máme rande s p.Jurákem z lionstudia 24.10. ve 14hod na Čerňáku,počítá s našim termínem,takže foto a kameru na 99% máme :-) Teď jsme byli s přítelem posedět v hospůdce a hnedle máme dalšího člena naší svatební posádky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
dobrý ráno holky :-) lencaca: jsem ráda za každou kritiku a já sama sobě se nelíbím ani v jedněch :-), takže si počkám na novou kolekci a uvidíme, při nejhorším na sebe navlíknu bílý tepláky s krajkami a bude to :-D....
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré raníčko;-) lera1: super, blahopřeju;-) jen tak dál a svatba skoro zařízená;-) myska: abych pravdu řekla;-) ty jsi hezká, štíhlá, takže Ti sluší všechno, i ty tepláky by byly super;-) Ale fakt si počkej na novou kolekci, nebo i zajdi někam jinam;-) Musíš toho využít, že jsi tak hezká, takže nevaž se, odvaž se;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mysicka: mě furt leží v hlavě ty šaty jak se mi líbí a vím že o tom pořád píšu, ale fakt nevím jestli si je mám nechat ušít nebo ne :-|. a když jsem to včera probírala s kamarádkou, tak mi říkala, že by zase byla blbost tam dávat pruh zelený barvy, že by tam chtělo dát výšivku do zelenkava, jak to má ta slečna na fotce....
Odpovědět
Profilova fotka
myska: zelenkavá výšivka by asi byla hezčí;-) zkus ještě povyzkoušet různé typy šatiček;-) Já už jsem své vysněné změnila asi 4x;-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ránko holky a pěkný začátek víkendu přeju :) myska: šatky jsou pěkný všechny, ale ani jedny na tobě nejsou BOMBA že by mi padla čelist...
Odpovědět
Profilova fotka
mavo: ahojky, naprosto souhlasím - nezní to divně, když se dokážu zkritizovat? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mysko: nene, naopak je to super, že nemáš růžový brýle a nemyslíš si, že ti sluší všechno :-D i když holky jsou spíš sebekritický ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mavo: mamka mi rozmlouvá zelenkavou barvu :-| ale má smůlu, protože jsem pro ni rozhodnutá :-D koukala jsem do tvýho alba, máš tam hezký šaty ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
myska: přesně tak, je to jen dobře;-) přece chceme mýt ty nejhezčí;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mysko: díky... akorát příteli se moc nelíbí.... nechce vzadu ty "cancoury" :-( aby to za mnou vlálo.. a taky nechci žádnýk terý budou mít obruč, aby se pak ke mě mohl mačkat :-D se zelenkavou budou hezký.... třeba jen nějaká stužka do zelena, nebo nějaké vyšívání.... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mavo: mě napadla krajka, ale jak tu udělat to nevím...teda musím říct, že jak jsem si včera zkoušela ty šaty s obručí....nevím nevím jak se pak po obřadu narvu do targy :-D mysicka: a hlavně budeme!!! :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?