Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mysickaaa : tak přesně tak to mám taky..já teda tím že mám práci v kanceláři musím si malinko posilovat svoje milované pozadí,aby nedosšlo k nárůstu nechtěné hmoty,ale jinak jsem spokojená :-) a ty chodíš na praxi do školy??
Odpovědět
Profilova fotka
mavo:taky tak ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
teda vy se máte;-) ale to se nadzvedne;-)
Odpovědět
Profilova fotka
myvo : budem se na tebe těšít,zatí se měj hezky páčko .-)
Odpovědět
Profilova fotka
a já tu budu trčet ještě 5 hodin :-( ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
mysickaaa:no přesně! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lera1;-) no, ještě že to jde;-) holky, já bych měla psát přípravy..ten net je takový zloděj času...
Odpovědět
Profilova fotka
To teda je.Teď jsem umyla nádobí a šup šup sem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
že;-) mazec;-) asi se s noťasem odstehuju od stolu;-)
Odpovědět
Profilova fotka
nezdá se vám holky že se to dneska strašně vleče :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Já si jdu dovařit oběd-pohanka+šmakoun+sýr ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mě práce teprve čeká!Co vlastně děláte?Já učim na Zuš obor tanec.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
lera1 : to musí být hezká práce.... já dělám nabídky a zžakázky na plastová okna...
Odpovědět
lera: Já jdu taky do práce...na odpolko od 2 do 10 a o víkendu mám noční od 18 do 6 takže taky nic moc
Odpovědět
Profilova fotka
lera1: dobrou chuť;-) to je krásná práce;-) to se pak hubne;-) já studuju, učitesltví pro SŠ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kuk jsem tu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
asi vás dočítat nebudu :-), já pracuju u jedný nebankovní společnosti :-N, ehm....
Odpovědět
Profilova fotka
mysickaaa:děkuju :-) jako práce je to krásná,ale někdy dost na budku-děti no x-) Teď v pondělí máme vystoupení,tak to zas budou v neděli nervy :-S
Odpovědět
Profilova fotka
myska84: kuk;-) lera1: to znám, já mám 3 neteře;-) a jedna taky baletí;-)
Odpovědět
Profilova fotka
těším se, až budou 4 hodiny :-D jdu s rodičema na šaty taky jsem chtěla chodit do baletu, ale nevzali mě, prej jsem měla moc širokou pánev, bylo mi to řečeno v 6 letech...to se dá už poznat?
Odpovědět
Profilova fotka
myska84: to si to zkoušení hezky užij;-)
Odpovědět
Profilova fotka
myska84:Já mysli,že chodit do baletu může každej,pánev nepánev!Já bych Tě vzala ;-) páni,tak to máš dneska velkej den!Tak ať vybereš šaty svých snů ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky a jak to máte se svatebním obědem?Já nejim maso,ale omáčku s knedlíkem zmáknu,Přítel nemá rád svíčkovou.Co se ještě tak tradičně jí?Krom kdedlíčkový polívky? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lera: je ty jsi hodná :-) , mě se totiž vždycky líbily totiž takový ty sukýnky, jak je jen pospat? :-)... a pyškotky jdu se jen mrknout pro inspiraci, já furt váhám, jestli půjčit nebo ušít a nevím :-( mysicka: no to si užiju, foťák mám sebou abych se pak mohla ukázat i vám :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jejda, Vy toho vždycky napíšete a člověk Vás pak nestíhá dočítat :-) Já pracuju jako etnografka :-) lera: My budeme mit klasiku - svičkova, knedličkova polevka a chtela bych i predkrm, s tim si nechame poradit v restauraci.
Odpovědět
Profilova fotka
lostris: já se moc stydím, co to je etnografka? jako já nevím, ale kdykoli pošlu mail, komukoli, tak nikomu nikdy nedojde :-( a dneska jsem měla jít do školy na konzultaci a nevím jestli se mnou učitel počítá nebo ne ;-( a nemám na něho telefon abych mu zavolala
Odpovědět
Profilova fotka
myska84:my jsme jim říkali baleríny :-) No jo,piškoty a špičky,žádná sranda na nich :-. to se těšíme na fotky ;-) lostris:no jo,je to klasika.Tak se oba přemůžem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
myska: to foť a ukazuj, těšíme se;-) my svíčkovou teda rozhodně mít nebudeme;-) já ji nemám ráda, ale stejně co tak vím, že ji v té hospodě neradi vaří na takové akce..že bývá většinou zpoždění s obědem..a pořád to přihřívat, to pak není ono;-) To my si dáme nevím co..asi nějaké opékané brambůrku s masíčkem;-) jednou jsme tam měli 3 druhy masa - jako vepřové a hovězí a kuřecí, od každého kousek a na tom osmažená slaninka, paráda;-) hihi;-)
Odpovědět
Profilova fotka
myska84:ani já netuším :-N
Odpovědět
Profilova fotka
lera: fakt? ty jo to je dobrý :-D zjišťuju, že jsem čím dál víc pozadu, kromě termínu a restaurace nemáme vůbec ale vůbec nic....
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?