Termín svatby 7.7.2012. Přidej se k nám.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevěsty, už se nás tu sešlo docela dost s tímhle krásným termínem, tak budu ráda,když se potkáme tady a budeme společně plánovat náš velký den :-)
Odpovědět
@kimi88 no, já teda nevím, ale pokud podáte žádost, tak by vám měli vyhovět, ale samozdřejmě nemusí :-| No, naštve to! Jaké máte teda rezervní datum?
Odpovědět
Profilova fotka
@krizecek To teda naštvalo hodně! Datum musíme ještě promyslet, ale vzhledem k tomu, že už máme zamluvené místo na hostinu, tak nejdřív zavolám tam, jaké mají volné termíny a k tomu to přizpůsobíme....Asi to bude 14.7. nebo 21.7. Když to vezmu z druhé strany, tak na datu stejně nesejde. Jde přeci o to, že to oba tak chceme. Ale trochu mě to přece mrzí....
Odpovědět
@kimi88 jasně:( No my naštěstí byli na matrice hned druhý den, co vypsali termíny na "našem" zámku i na matrice a hned jsme zažádali o mimořádný termín a vyhověli, ikdyž paní se taky moc nadšeně netvářila ]-( Tak snad vám vyjde nějáký jiný termín v tom červenci, chápu že zamrzí, hlavně když už máte místo na hostinu a tak
Odpovědět
Profilova fotka
@kimi88 to mě mrzí,že vám ten termín nevyšel, doufám,že nám ten termín vyjde.pokud ne,máme v záloze 14.7.
Odpovědět
Profilova fotka
kimi to me mrzi,ze to nevyslo:-(
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
holky mate uz vybranou pisnicku na prvni tanec?
Odpovědět
Profilova fotka
@m_m Can´t help falling in love, původně Elvis Presley, ale my ji budeme mít od Karla Zicha,což je můj velký vzor :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta Ta je krásná, na první tanec jak stvořená. :-) Také už jsem hledala zajímavé písničky pro obřad a tanec a narazila jsem na dlouho zapomenutou pohádkovou (http://youtu.be/dSVDMWMic1A ), kterou bych ráda někam zařadila, ale na první tanec se moc nehodí. Možná někam do obřadu... ještě uvidíme ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@eliska_z já ji miluju a Karel je můj hrdina, dělám o něm stránky a měla jsem tu čest se přátelit a nikdy na to nezapomenu. Chybí mi a už se vidím,jak budu během prvního tance brečet..
Odpovědět
Profilova fotka
tak holky už máme zarezervované místo - Pension Lony ... :) nadhéra hned jak jsem tam vjela tak jsem věděla že to je ono je to prostě krása :))
Odpovědět
Profilova fotka
@m_m mám zatím předvýběr: Marlet Roudette New Age, Whitney Houston - I will always love you, Beyonce Dangerously in love :)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@parradka gratulace, my čekáme do Nového roku
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta no to já jsem původně chtěla taky ale ono je to na tohle datum všechno pěkné už zadané já jsem měla štěstí že jsem byla první nevěsta ze 4 která tam svatbu chtěla....
Odpovědět
Profilova fotka
@parradka to máš dobrý,u nás to jinak nejde než si počkat
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den všem, také se připojuji s tímto krásným datumem. :-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ivetls vítám tě tu, kde bude svatba?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky , taktiež sa pripájam svatba 7.7. Vlastne by sme chceli len sa trochu obavame lebo kvoli tym dvom sviatkom sme už z veľa strán počuli že to bude problém. Źe matriky nebudu pracovat :(
Odpovědět
Profilova fotka
@cikita21 záleží kde to chcete. U nás na zámku v Lysicích by to snad neměl být problém,chytřejší budeme po Novém roce :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Svatba bude v zámeckém parku v Čechách pod Kosířem-Prostějov. Jen budu doufat, že bude pěkné počasí ;-) A jak jste na tom nevěsty ze šatama? Už máte? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ivetls to mi povídej,taky chystáme svatbu v zámecké zahradě,tak snad nebude pršet :-) šaty už mám, jen si je nechám na jaře ušít. co ty?
Odpovědět
ahojky budoucí nevěsty,jen k tomu datu co tady většina máte,tak to bylo taky hned první co jsem chtěla,řekla sem příteli,že ten rok máme 7let výročí,tak zvolíme si 7.7,ať se to pamatuje :-) bohužel na dvou zámcích mně řekli,že po státním svátku neoddávají a to samé mně řekli i na radnici,takže sem odešla s prázdnou ze 3míst,což mě mrzelo,jenže můj přítel mně od samého začátku říkal,že na datu vůbec nesejde,že i tak to bude náš hezký den,což má pravdu,takže nakonec nám padlo datum 18.8,což byla asi ažposlední varianta,neboť předešlé data byla také nevyhovující,tím myslím,že vždy když sem jim na matrice řekla např.:14.7, 4.8 a 30.6 tak tam pokaždé měli nějakou akci,takže nakonec jsme se dobrali k datu ke konci srpna a ono to datum se mně po čase zalíbilo a navíc to je přesně 6dní před narozeninami přítele :-) takže vám ostatním držím pěsti,ať vám ty vaše data klapnou na matrikách ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lucysek moc díky :-) já jsem se u nás na matrice ptala už dřív,jestli je nějaká šance,že se oddávat bude a prý ano,termíny se sice budou schvalovat před Vánoci a rezervace bude možná od Nového roku,tak se těším a snad to vyjde. Taky bychom měli ten den výročí,ale když to nevyjde,tak máme v záloze 14.7.Máš pravdu,o datum nejde, jde o nás dva a ten den bude krásný, ať to bude kdykoliv :-)
Odpovědět
@stastnanevesta přesně tak a pak sem si rěkla,na to jak bylo letos krásné září,teplé a barevné,miluji když se stromy zabarvují do barevného podzimu,že ty fotky můžou vypadat nádherně,ale tak už mám srpen,už nic měnit nebudu a basta :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já už mám taky šatičky :-) :-) koupené z tudma. ;-) Jen doufám, že mi budou do svatby o.k protože jsem tak trochu zhubla,( nééé že bych nebyla ráda) tak jestli to tak půjde dál, tak si je budu muset nechat přešít. ;-) ale pořád je tam rezerva. A jaké máš vybrané? styl princezna? nebo jednoduché?
Odpovědět
Profilova fotka
@ivetls a máš fotku?já mám takové jak pro Popelku,mrkni do mého fotoblogu :-) byla to láska na první pohled :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta no chceli sme to mat na zamocku Loučen tak snad sa nam podari vybavit termin na matrike :)
Odpovědět
Profilova fotka
jooooo!!!!!!!!!tak tomu říkám náhoda, máme úplně stejné šatičky včetně vlečky :-) :-) :-) :-) akorát, že já je mám celé saténové. Ty máš na nich ještě tyl nebo něco takového, že? Jsou krásné, a dějají super postavu. Střih je naprosto stejný. To je náhoda stejné datum, stajné šaty, svatba venku Hmm ;-) asi stejný vkus. Fotku mám jen tu co měla v inzerátu ta paní co mi je prodala. :-( A co prstýnky???
Odpovědět
Profilova fotka
@ivetls pošli mi fotku, napíšu ti do Ip :-) jsem fakt zvědavá ;-) ano, je tam tyl a já se do nich zamilovala,fakt ;-) prstýnky máme vybrané taky, budou tradiční irské,oba Irsko milujeme a objednáme si je po Novém roce ;-) jak to máte vy?
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta Prstýnky máme v plánu koupit asi ještě letos, ale uvidíme jak to stihneme. A nejspíž chirurbickou ocel. Fotečky jsem poslala na mail . Tak mrkni :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?