Termín svatby 7.7.2012. Přidej se k nám.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevěsty, už se nás tu sešlo docela dost s tímhle krásným termínem, tak budu ráda,když se potkáme tady a budeme společně plánovat náš velký den :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No a i když počasí řešit budeme, tak s ním nic nenaděláme. Holky, proč se zbytečně stresujeme věcmi, které stejně nezměníme?
Odpovědět
Profilova fotka
Není proč se stresovat, ať to dopadne jak chce, stejně si to užijeme,ne?
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta Přesně tak :) Stresu kolem je dost i bez počasí :)
Odpovědět
Počasí je dneska na nic, je tu pěkná zima, tak doufám, že se oteplí zas :-)
Odpovědět
@janastanda U nás je od rána 28 stupňů ve stínu, ufff...u vás je zima, kde bydlíte???
Odpovědět
Tak jsem si říkala, že nakonec bude v sobotu možná přecejen hezky, ale teď jsem četla zprávy, že se mají vrátit bouřky a celý pátek má "vydatně pršet" . Ach jo, to jsem zvědavá, jak to nakonec všechno dopadne, proč nejde pěkné počasí objednat :)! Máme mít všechno venku, od obřadu, přes hostinu, takže jestli bude lejt i v sobotu, tak fakt nevím, co budeme dělat.. :-(
Odpovědět
V Mostě :-) Ale už je zas teplo... Pohodička, takže řípravy vrcholí.. Svatební šaty mám doma.. Nebudu se vdávat v bílém, ale mám krásné světle žluté šaty :-) Kameramana máme, fotografa taky. Ten můj mužskej pořád dělal, jak nic nechce, jak ho nic nezajímá, že je to zbytečné a teď se může přetrhnout, protože všechno schání na poslední chvíli... Ale daří se mu :-) Myslí si, že se budu vdávat v kostýmku, ale jsem ještě mladá a vypadám v tom děsně a ani to nechci :-D Takže společenské šaty to jistí. A připadám si v tom strašně krásnáááááá :-D A co vy, holky? Napište jak se připravujete :-)
Odpovědět
@amaalka Tak to jsme dvě :-) To je prostě hrozný, no... Ale vsadím se, že nám Pán Bůh pošle pěkné počasí, má nás rád :-)
Odpovědět
Takže předpověď ze stránek ČHMÚ: Předpověď na sobotu (00-24): Polojasno až oblačno, místy, zejména na Moravě a ve Slezsku přeháňky nebo bouřky. Na západě Čech srážky jen ojediněle. Ráno ojediněle mlhy. Nejnižší noční teploty 19 až 15 °C, na západě místy až 13 °C. Nejvyšší denní teploty 24 až 28 °C, na východě místy až 31°C. Slabý severozápadní až severní vítr 1 až 4 m/s, v bouřkách přechodně zesílí. Upozornění: Zejména v noci na sobotu se na Moravě a ve Slezsku mohou v bouřkách lokálně vyskytovat přívalové srážky, kroupy a silné nárazy větru.
Odpovědět
Profilova fotka
@luckyro já se nějak nestresuju, prostě klídek :-)
Odpovědět
Všem vám milá děvčata přeji na zítra jen to nej nej, ať vám (nám) všem vyjde ten velký den podle představ, ať je krásné počasí, prostě ať vše klapne na jedničku, a ze všech se stanou šťastné vdané paní :)
Odpovědět
Profilova fotka
tak co holky jak vám to všem vyšlo?:) u nás naprostá spokojenost, vše nám vyšlo od počasí, hostinu, zábavu atd. až do konce :)) ted uz jen svatebni cesta a zase zpet do normalu..
Odpovědět
Článek se načítá
nám to vyšlo naprosto skvěle. Svatba byla dokonalá- nic bychom neměnili. Parádně jsme si to užili a sešlost rozpustili v neděli odpoledne. Ani by mě nenapadlo, že se nic nepokazí.
Odpovědět
Profilova fotka
Bylo to naprosto dokonalé, vše vyšlo podle představ, i nad očekávání :-) maximální spokojenost a na moment,kdy mě manžel viděl poprvé, jen tak nezapomenu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, my jsme s manželem ještě trochu rozčarovaní - kameraman pořezal ženicha, oběd vařila pomocná kuchařka a byla to tragéda (hlavní chod), haproval tam proud a na wc byli jeden čas svíčky, ale kapela a naši kamarádi tu naši pochmuřelou náladu totálně zlepšili a večerní zábavu jsme si max.užili. Na vše zmíněné brzy zapomeneme a jednou se tomu budeme smát, ale co nám navždy zůstane vryté do mysli a do paměti, jsou rodiče ženicha, kteří nás jako jediní během celého dne neuklidnili a ba naopak tchýně dávala neustále najevo svoji nespokojenost, nebavili se, tchán si se svým synem nedal ani jednoho panáka..Jsme smutní z toho, že to podle ní nebylo dokonalé, ale to jen proto, že se nemůže pochlubit úžasnou svatbou, kterou by ona zařizovala. Mrzí nás to, že se takto zachovali, nevím, jestli jim dochází, jak se chovali a že to nejde vrátit zpět, ale my jsme spokojeni a to jen díky našim úžasným kamarádům a suprové kapele..
Odpovědět
Nám akorát "trošku" nevyšlo počasí :-D . Za celý den u nás pršelo cca 30 minut, z toho 20 minut na našem obřadu.. Sotva oddávající spustil, začalo lejt jak z konve, a sotva nám popřál poslední gratulant, tak přestalo a od té chvíle až do noci už ani kapka. Skoro jsem brečela, když jsem viděla, jak jsou všichni durch a jak všem dámám splihly jejich vyfoukané hlavy (nade mnou a ženichem naštěstí držel můj táta deštník).. Ale pak hostina, odpolední focení a večerní raut už vyšly na jedničku s hvězdičkou, takže nálada šla znovu nahoru. A celý den jsem držela svoje emoce na uzdě, i když některé okamžiky byly opravdu dojemné - nechtěla jsem si slzami zničit make-up, takže jsem se silou vůle ovládala :). Výsledkem toho bylo pak to, že včera večer, tedy až skoro celý den po svatbě, to najednou ze mě všechno vylítlo a já bulela asi půl hodiny jak malá, ale bylo mi přitom zároveň dobře, protože mě úžasně utěšoval můj MANŽEL :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky - teda mladé paní!! My měli celý svatební den jako vymodlený :-) Jednou nám hlásili bouřky, pak celý den déšť, ale ani jedno z toho se nevyplnilo a svítilo nám krásně sluníčko - i když teda chvilkama bylo šííílený vedro, takže jsme focení venku moc nedali, ale i tak těch pár fotek je naprosto úžasných. Zábava skvělá, všem se všechno líbilo a my se celou dobu jen a jen usmívali :-) Sice pár zmatků bylo, ale ty snad ani nestojí za řeč, protože to byly v tu chvíli opravdu jen maličkosti a malichernosti. Jediný co mě snad trošku naštvalo byl náš společný tanec - všichni okolo nás udělali kolečko a pořád si tam něco povídali, až jsem tam na někoho musela udělat gesto, ať už je ticho, ale nepomohlo nic - tak jsem se na to po chvilce vyprdla a prostě si to jen užívala :-) Byl to opravdu nejkrásnější den, jaký jsem si jen mohla přát :-)
Odpovědět
@lenickae tak to je smutné. Podstatné je, že nakonec to dobře dopadlo. Moje tchýně také zaperlila. Při představení na obědě pravila, že můj manžel je těžce vydupané dítě, kdy si ho před manželem musela prosadit. Dále mi pravila, že si na první svatbě taky myslela, že je to napořad a pak se ještě 2x vdala. No co dodat.
Odpovědět
@bride_lucie tak při našem společném tanci jsme si zas povídali my.
Odpovědět
a co plánujete po svatbě?
Odpovědět
@handulilinka Upřímně řečeno ještě se mi úplně nechce si připustit, že už je načase se od té svatby oprostit - pořád si to prožívám v duchu znovu, celý ten báječný den, i s jeho všemi "nedostatky" - bylo to tak krásné, a tak strašně rychle to uteklo! Teď se ještě moc těším na fotky, které by měly být do konce týdne, a pak už nezbude než se vrhnout po hlavě do všedních manželských dní a starostí.. :). Ještě se tedy vlastně můžu těšit na svatební cestu - v říjnu, na které bychom si rádi pořídili miminko :). Máte to některá stejně, že i teď stále tak nějak "dožíváte" tu svatbu a je vám z toho trochu smutno? Nebo jsem sama taková bláznivka :) ?
Odpovědět
@amaalka takhle bych to napsala i já. Ještě jsem pořád plná emocí, prohlížím si pár fotek a těším se, až je budeme mít doma všechny. Uteklo to velice rychle. Na svatební cestu jedeme až koncem srpna a miminko už plánujeme teď. Jsem ráda, že jsme se vzali, i kdyby se nic jiného nezměnilo, tak za ten den to stojí
Odpovědět
@handulilinka Cítím to stejně, za ten den to rozhodně stojí, i kdyby vše ostatní jinak zůstalo stejné. Nicméně alespoň zatím mám pocit, že se něco ve mě tou svatbou změnilo (i když je to možná iracionální). Před svatbou jsem si pořád říkala, jestli ten můj chlap je ten pravej, jestli dělám dobře a tak podobně.. A teď mám pocit, že jsem zamilovaná víc než kdy dřív, a to samé má prý i můj manžel, jsem fakt šťastná a říkám si, jak je možné, že jsem kdy o něm mohla pochybovat :).
Odpovědět
Profilova fotka
@amaalka @handulilinka Jo holky, já si musím pořád prohlížet fotky, abych vůbec uvěřila tomu, že jsem se vdávala, protože ten den utekl tak šíleně rychle!! A taky si samozřejmě sem tam v hlavě přehraju ten krásný okamžik obřadu :-) No, ale jinak v pondělí zase zpátky do práce a musím se začít soustředit na něco nového. Chtěla bych nám naplánovat v září nebo v říjnu romantický víkend v Benátkách, tak jsem zvědavá, co z toho bude :-)
Odpovědět
tak já jsem se bohužel ze svatebního štěstí neopíjela dlouho. Dnes jsem se dozvěděla, že zemřel můj děda- 5dní po svatbě. Budu to mít před očima celý život, jak si vzpomenu na svatbu, tak si vzpomenu i na dědu. Naštěstí zemřel až po svatbě. Bylo to pro něj vysvobození, byl už dost nemocný a 2roky jen ležel. No ale stejně.....
Odpovědět
I my jsme si svatbu užili...až na to neskutečné horko, před námi byly velké svatby o 120 a 80 lidech a vzduch v obřadní síni byl úplně vydýchaný, i když se paní matrikářka snažila dělat průvan, tak se nehl ani lísteček na kytce...všem tekly čůrky potu po zádech:-) Při obřadu se oddávající zarazil na manželově příjmení a mě to připadalo vtipný, takže jsem tam málem vyprskla smíchy...fotograf nestihl polibek, tak jsme museli ještě jednou a když jsme se do toho pustili, tak se svatebčani smáli, že už to stačilo:-D Jinak tady byla jedna drobná přeháňka a jinak krásně slunečno...focení bylo super, leželi jsme v trávě, skákali, seděli na stavidle rybníka atd. Na to že jsem se původně chtěla navečer převléct ze šatů, tak jsem je pak nechtěla sundat a vydržela v nich až do rána. Manžel mi šeptal do ucha, že vypadám jako princezna:-D Bylo to super, vdávala bych se zas (samozřejmě za toho samého chlapa:-))
Odpovědět
Profilova fotka
@amaalka máme to podobně,taky mám pocit,že se něco změnilo, jsme zamilovaní víc než dřív,uteklo to strašně,ale je to úžasný pocit být vdaná, okolí mi pořád říká,že jen zářím :-) svatba byl splněný sen,pořád jsme v té euforiii. Na miminko je čas, potřebujeme rekonstruovat a tak, není zmeškáno :-) Jsem moc ráda,že jsme na přípravy měli víc jak 2roky,vše vyšlo skvěle,všichni to chválili,jak obřad,tak hostinu a průběh večera. Mám radost. Lépe to ani dopadnout nemohlo :-) Pořád si zvykám na nové jméno, hlavně na oslovení, ostatní mi nedělá problém :-)
Odpovědět
holky už jste si zvykly na nové příjmení a nový stav? Mě to dělá dost probém, pořád se podepisuji rodným příjmením a pak si to teprve uvědomím. Ale vždy řeknu manžel- to jsem si nějak uvědomila. No prostě mi to ještě úplně nedošlo.
Odpovědět
@handulilinka Ježiš nový jméno no to je něco...hned v pondělí jsme byli pro oddací list a pak zažádat o občanky...musela jsem se pekelně soustředit, abych se podepsala nově, takže když mi paní ukázala podpis na obrazovce, začala jsem se smát, protože to vypadá jako z první třídy...a paní na mě:,,to si zvyknete"...fakt podpis, jako bych byla dement:-D To samé na pojišťovně, při změně trvelého bydliště atd...když vidím někde napsáno Martina Klonová, tak si říkám, kdo to sakra je?:-D Včera jsme přišli k babičce a ona mi říká: ,,ahoj paní" a já si říkala, ježiš co blbneš babi:-)
Odpovědět
Tak konečně jsem se dostala k tomu, abych sem hodila alespoň pár fotek - nějak to po svatbě bylo vše hektické :). Je tu od vás tolik krásných alb, mít na to čas, tak si celé dny nějaké prohlížím :)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?