Menu Forum

Termín svatby 7.9.2013 :)

30. srp 2013  • 
fotoportrét
fotoportrét
curdibilka
9
Registrovala se 28. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 659 příspěvků. Má 6 přátel. Region Nový Jičín.
fotoportrét
fotoportrét
curdibilka
9
Registrovala se 28. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 659 příspěvků. Má 6 přátel. Region Nový Jičín.
 Podělme se o to, kdo co už má, jak jsme na tom s přípravami, našimi přáními i otázkami. emoticon Všechny vítány. emoticon
2. srp 2012 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
1 2 3 ... 18
fotoportrét
fotoportrét
veroniquecz
39
Registrovala se 19. července 2011 na beremese.cz. Přidala 145 příspěvků. Má 25 přátel. Brno, Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
veroniquecz
39
Registrovala se 19. července 2011 na beremese.cz. Přidala 145 příspěvků. Má 25 přátel. Brno, Region Brno.
 Přidávám se a hlásím vybrané místo, termín, a barvu svatby emoticon)
3. srp 2012 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
curdibilka
9
fotoportrét
fotoportrét
curdibilka
9
 @veroniquecz Veru, tak to jste rychlíci, my zatím víme, kde bude obřad, hostinu řešíme a asi už mám vybraného i fotografa. emoticon
3. srp 2012 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
evelina_vm
8
Registrovala se 24. října 2011 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 5 příspěvků. Má 13 přátel. Region Ostrava.
fotoportrét
fotoportrét
evelina_vm
8
Registrovala se 24. října 2011 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 5 příspěvků. Má 13 přátel. Region Ostrava.
 Ahojky, tak já se taky hlásímemoticon...Zatím máme zařízené místo, fotografy a napůl matrikuemoticon O barvách už mám taky nějakou představu, ale uvidíme...emoticon
7. srp 2012 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
curdibilka
9
fotoportrét
fotoportrét
curdibilka
9
 @evelina_vm Dobrý, já pořád váhám mezi dvěma fotografy (příteli je to jedno, oba se mu líbí). První je levnější a dá se objednat i líčení i účes a přijedou domů - na celý den to vyjde i s jednou zkouškou u účesu a líčení na 9200Kč, druhý má taky super fotky, je dražší a nespolupracuje s žádnou kosmetičkou ani holičkou...uvidím ještě. Co myslíte vy? Kdo se vám víc líbí http://www.michaelabernatikova.cz/ nebo http://rhfoto.cz/. Osobně mě víc oslovují fotky od Radima Horáka, asi to vyhraje on...
7. srp 2012 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kineka (25 r.)
91
Registrovala se 9. července 2012 na beremese.cz. Přidala 158 příspěvků a 4 alba. Má 30 přátel. Region Šumperk.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
kineka (25 r.)
91
Registrovala se 9. července 2012 na beremese.cz. Přidala 158 příspěvků a 4 alba. Má 30 přátel. Region Šumperk.
  • Neví, kdy bude svatba
 Ahoj holky, přidávám se k vám emoticon Zatím máme PROMYŠLENÉ místo, samozřejmě termín, typ prstýnků, rytinku na nich, nad barvami svatby pořád přemýšlíme, ale já už mám naprostou představu o tom, jaké chci šaty, účes, líčení atd., no jo, nevěsta... emoticon Fotografy zrovna teď obrážím, zjistila jsem, že to je jedna z věcí, která se prostě bude muset zarezervovat mezi prvníma... emoticon
8. srp 2012 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kineka (25 r.)
91
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
kineka (25 r.)
91
  • Neví, kdy bude svatba
 curdibilka: rozhodně ber z těchto dvou rhfoto, podstatně lepší emoticon
8. srp 2012 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
curdibilka
9
fotoportrét
fotoportrét
curdibilka
9
 @kineka Děkuji, už jsem se dneska rozhodla pro Radima, i vzhledem k tomu, že má v balíčku, který chci i vyvolané fotky, takže jsem rozhodnutá a jdu ho hned oslovit. emoticon
8. srp 2012 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
evelina_vm
8
fotoportrét
fotoportrét
evelina_vm
8
 @curdibilka Taky bych brala spíš toho druhého fotografaemoticon....
9. srp 2012 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
denisaho
27
Registrovala se 30. srpna 2011 na beremese.cz. Přidala 284 příspěvků a 1 inzerát. Má 39 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
denisaho
27
Registrovala se 30. srpna 2011 na beremese.cz. Přidala 284 příspěvků a 1 inzerát. Má 39 přátel.
 Ahojda holkyemoticon tak chceme taky 7. 9. 2013emoticon zatím máme předběžně domluvený catering, vybraného fotografa a já mám botyemoticon čekáme na otevření termínu v Chlumci nad Cidlinou na Karlově Koruněemoticon
23. srp 2012 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
denisaho
27
fotoportrét
fotoportrét
denisaho
27
 @curdibilka
@veroniquecz
@evelina_vm
@kineka
emoticon zapomněla jsem vás do příspěvku označitemoticon
23. srp 2012 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
curdibilka
9
fotoportrét
fotoportrét
curdibilka
9
 @denisaho Na Karlově Koruně jsme byli loni s přítelem a dcerkou v rámci dovči, je to tam fakt moc krásné, budete mít krásné prostředí. emoticon Jsem ráda, že máme stejné datum, můžeme se pěkně doplňovat a podporovat v tom, co už máme a nemáme. Já pořád řeším toho fotografa... emoticon
24. srp 2012 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
denisaho
27
fotoportrét
fotoportrét
denisaho
27
 @curdibilka děkujemeemoticon snad nám vypíší termínemoticon my si vybrali ywonn, její fotky se mi moc líbily a cenově taky dobrýemoticon už se mi pak nechtěl hledat někdo jinýemoticon zkus si projít svatební alba slečen z tvého kraje a když se ti ty fotky budou líbit, mrkni na fotografaemoticon
24. srp 2012 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
veroniquecz
39
fotoportrét
fotoportrét
veroniquecz
39
 Fotograf je také u nás téma č. 1, ale přenechala jsem to příteli, a ten to snad řeší ještě více než já emoticon Jinak já mám už koupený závoj a čelenku, a máme zamluveno místo na hostinu a předběžně agenturu, takže spokojenost emoticon Teď ještě počkat na kalkulace a doufat, že nás z toho netrefí emoticon)
24. srp 2012 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
curdibilka
9
fotoportrét
fotoportrét
curdibilka
9
 @denisaho No já mám trochu problém s tím, že mi se líbí vše a nic, nenašla jsme ještě fotografa, u kterého by mi spadla brada nebo jak to mám říct. U každého mi něco vadí, nevím...Nechávám tomu teď trošku čas a vrhnu se na to v září. Mám pár favoritů, ale jak říkám, nic nějak není úplně ono... emoticon
25. srp 2012 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
curdibilka
9
fotoportrét
fotoportrét
curdibilka
9
 @veroniquecz Tak přítel se zatím nijak extra neangažuje, trošku mě to mrzí, ale on už je takový vlažnější, pořád má čas. emoticon
25. srp 2012 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
curdibilka
9
fotoportrét
fotoportrét
curdibilka
9
 Holky a Vaši rodiče už to ví? U nás zatím nikdo nic neví. Nebude o pro ně jistě velké překvapení, vždyť spolu jsme skoro 7 let a 3 roky spolu žijeme, máme malou dceru, ale stejně, já už bych jim to i říct chtěla, ale přítel ještě ne. Že si to necháme jako překvapení na Vánoce, kdy jim dáme už hotové oznámení...
25. srp 2012 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
denisaho
27
fotoportrét
fotoportrét
denisaho
27
 @curdibilka u nás to všichni už víemoticon řekli jsme to, na druhou stranu, pokud si chcete ještě v klidu zařizovat, aby do toho nikdo moc nemluvil, jsem pro překvapení na Vánoce emoticonpřijde mi to jako dobrý dárek pro celou rodinuemoticon jo mně se fotky ywonn moc líbily, takže jsme se hned rozhodliemoticon líbí se mi i další fotografové, ale ty její fotky jsou takové veselé nebo mají prostě zářivé barvy a to se mi líbíemoticon
25. srp 2012 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
curdibilka
9
fotoportrét
fotoportrét
curdibilka
9
 @denisaho No právě, toho se docela děsím, že by do toho všichni kecali, takže to asi fakt necháme na vánoce. emoticon No mi se veselé fotky líbí, aspoň nějaké by takové mohly být a taky se mi líbí méně zářivé barvy, spíš přirozené. emoticon
25. srp 2012 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
denisaho
27
fotoportrét
fotoportrét
denisaho
27
 @curdibilka Tak snad najdeš někoho, koho fotky se ti budou líbitemoticon mně se líbily hnedka a měla jsem jasnoemoticon jj ty Vánoce budou lepšíemoticon budete mít profi kameramana? my budeme prosit jen tetu, aby natáčela, říkala jsem si, že to asi nemá smysl, ale nevím nevím, byly by to další peníze navíc... emoticon
25. srp 2012 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
curdibilka
9
fotoportrét
fotoportrét
curdibilka
9
 @denisaho No chtěli bychom profíka, přeci jen krom fotek a videa - co ti z té svatby hmotného zbude? A vzpomínky blednou hrozně rychle... Jsem od Ostravy a tady je to bída s těmi hezkými videi, tak se poohlížím jinde, ale řekla bych, že to video je obsazené mnohem dřív, než fotografové, kameramanů je míň a těch dobrých ještě míň... emoticon
25. srp 2012 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
denisaho
27
fotoportrét
fotoportrét
denisaho
27
 @curdibilka jj to je pravda, zase na druhou stranu, představa 15 tisíc za video mě děsíemoticon no teta je šikula, kameru má namakanou a má i program, aby z toho udělala buď klip nebo filmemoticon tak to asi nebudeme hrotitemoticon stejně víc prohlížíme fotky, takže si zaplatíme profi fotografaemoticon a na kameru budeme mít tetuemoticon a jak velkou budete mít svatbu, my tak 50 až 60 lidí, takže docela mazecemoticon budeme mít svatební kolonu jako blázenemoticon
25. srp 2012 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
curdibilka
9
fotoportrét
fotoportrét
curdibilka
9
 @denisaho No my nikoho takového šikovného v rodině nemáme, ještě zvažuju nad sousedem, dělával svatební videa (nevím, jestli ještě dělá), jinak máme taky raději fotky, ale ono i to video jednou za čas je hezké vidět. No my budeme mít asi 25 lidí z rodiny na oběd a pak večer asi dalších 12 přátel večer, takže takovou menší, ale nezveme všechny z rodiny (můj taťka je třeba nejmladší ze 4 sourozenců, ti jeho starší sourozenci už jsou i pradědečci a prababičky, takže zvát všechny, tak jsme klidně na 90 lidech, ne-li víc, navíc se s nimi ani nestýkáme, rodinná historie). emoticon Myslím, že počet lidí se už asi zvedat nebude, hodila jsme si to na papír a nikdo mi nepochybl, abychom ho pozvali. emoticon Jinak svatební rozpočet máme 50 000 a přes ten jít nechceme, tedy pokud nám samozřejmě nepřispějí rodiče něco. emoticon
25. srp 2012 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
denisaho
27
fotoportrét
fotoportrét
denisaho
27
 @curdibilka Tak to je celkem příjemný počet lidíemoticon my máme oba celkem velkou rodinuemoticon naše se schází pravidelně na každý svátek nebo narozeniny, je nás 20 a rozrůstá se partnery bratranců, sestřenic a ségry:D takže 20 rodina moje, kolem 20 přítele a zbytek kamarádi, ty ještě nemáme ustálené:D jinak těch 40 lidí bude i na hostinu, takže mazecemoticon rodiče nám chtějí zaplatit dost věcí, zatím jsme domluvený tak, že jídlo si každá rodina zaplatí za svoji a my zaplatíme za kamarády, alkohol jistí domácí tchánova slivoviceemoticon zbytek půjdou rodiče na půl, my si zaplatíme fotografkuemoticon a mě oblíkne moje mamča, přítele ta jehoemoticon ale nabízeli jsme jim, že si zaplatíme většinu sami, máme našetřenoemoticon ale tak nám to zbude na bydlení, nevadíemoticon stejně si už kupuji takové drobnosti, které se platím samaemoticon třeba jsem zkoušela knírky na brčka a výborné:D takže budouemoticon
25. srp 2012 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
curdibilka
9
fotoportrét
fotoportrét
curdibilka
9
 @denisaho Tak to máte krásné, že vám to vlastně vše platí rodina. emoticon Já si myslím, že moji i přítelovi rodiče nám určitě přispějí min. na hostinu, ale není to jejich povinnost, že jo, takže když by řekli, že ne, tak se zlobit nebudem. emoticon My máme velkou rodinu, ale přítel mini (jeho taťka byl jedináček a bohužel už rodiče nemá a mamka už taky rodiče nemá a má jen bratra, který má ženu a dvě děti - to je celá jejich rodina + teda přítelův bratr s přítelkyní). emoticon
25. srp 2012 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jiskricka
Registrovala se 1. června 2012 na beremese.cz. Přidala 21 příspěvků. Má 2 přátele. Kralupy nad Vltavou, Region Mělník.
fotoportrét
fotoportrét
jiskricka
Registrovala se 1. června 2012 na beremese.cz. Přidala 21 příspěvků. Má 2 přátele. Kralupy nad Vltavou, Region Mělník.
 Taky patřím do klubu tohoto datum emoticon Nevím jak vy ale na mě pomalu dopadá nervozita i když je do svatby ještě 13 dní mám obavu, že se to nějak pokazí....
Jsem na tom sama nebo je nás tu víc? emoticon Říkala jsem si, že jsem blázen když chceme svatbu připravit za tři měsíce - ono to jde ale člověk má pořád pocit, že na něco zapomněl ale to se asi ukáže až ten den emoticon
25. srp 2012 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
curdibilka
9
fotoportrét
fotoportrét
curdibilka
9
 @jiskricka Asi sis to spletla, tady se řeší sice 7.9., ale příští rok. emoticon Nicméně tobě přeju samozřejmě klidných posledních pár dní a hlavně ať je všepodle vašich představ. emoticon
25. srp 2012 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
przedswitovaanita
6
Registrovala se 30. srpna 2012 na beremese.cz. Přidala 234 příspěvků. Má 15 přátel. Region Český Krumlov.
fotoportrét
fotoportrét
przedswitovaanita
6
Registrovala se 30. srpna 2012 na beremese.cz. Přidala 234 příspěvků. Má 15 přátel. Region Český Krumlov.
 Také se k vám připojuji emoticon Ze začátku jsem myslela, že jsem tak trochu blázen, že to řeším už rok dopředu, ale jsem ráda, že jste mi to tady vyvrátili emoticon
@curdibilka koukám, že jsme na tom hodně podobně - podobný počet lidí i stejný rozpočet emoticon
30. srp 2012 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fori (33 r.)
6
Registrovala se 20. ledna 2011 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 35 příspěvků. Má 39 přátel. Region Praha.
  • Svatba byla 8. září 2012
    Region Mělník
fotoportrét
fotoportrét
fori (33 r.)
6
Registrovala se 20. ledna 2011 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 35 příspěvků. Má 39 přátel. Region Praha.
    Region Mělník
 my máme termín letos 8.9. a svatbu připravuji cca 1měsíc..... a dá se to v poho... ale fakt že to máme.... 16 lidí oběd - jen zúžená rodina , a pak večer grilovačka doma s přáteli... (20) cena celé svatby cca 38 - 40 000. a můj otec nám platí pouze oběd.. tot vše.. emoticon
30. srp 2012 v 18:19  •  Svatba byla v září 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
przedswitovaanita
6
fotoportrét
fotoportrét
przedswitovaanita
6
 @fori my si platíme celou svatbu sami, nechceme od nikoho nic, jenom prostě aby přišli...Jeden měsíc? Tak to bych nedala emoticon
30. srp 2012 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fori (33 r.)
6
    Region Mělník
fotoportrét
fotoportrét
fori (33 r.)
6
    Region Mělník
 @przedswitovaanita máme malou svatbičku.... a fakt se to dá.... nejsme nároční.... emoticon
30. srp 2012 ve 20:43  •  Svatba byla v září 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
1 2 3 ... 18