Termín svatby 7.7.2012. Přidej se k nám.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevěsty, už se nás tu sešlo docela dost s tímhle krásným termínem, tak budu ráda,když se potkáme tady a budeme společně plánovat náš velký den :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ivetls my chtěli prstýnky na Vánoce,ale nejsou prostředky,tak po Novém roce,tak mám hezký dárek k narozeninám a výročí, potvrzený termín svatby a prstýnky :-) jinak máš v mailu fotky mých šatů a nějak nemyslím,že jsou stejné,však se podívej
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta Tak jsem se dívala znovu na tvé album a teď nevím, které jsou to ty favoritky? Ty první? Na ty jsem myslela, že jsou skoro stejné, jako ty moje. Asi jsem to špatně pochopila :-| mě se nejvíc líbí ty za krk a ty antické nejvíc. Ty jsou opravdu moc pěkné, ale je to jen můj názor mám ráda jednoduchost. Takže vyhrály "popelka" ?????a už jsou zamluvené?
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta jo špatně jsem se podívala. Mrkla jsem jen na ty první 4 fotky a tak jsem to brala :-| , že jsou to ty tvoje :-) nedošlo mi, že je tam víc fotek tak promiň ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ivetls jo popelky vyhrály,ale nechám si je ušít :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta jsou nádherné a sluší ti. Budeš krásná nevěsta :-) a kolik stojí takové ušití šatiček, jestli to není tajné?
Odpovědět
Profilova fotka
@ivetls děkuju moc :-) tajné to určitě není, vyjdou na 8500 s kratší vlečkou a 9000 s delší :-) já chci kratší
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta Tak to je super, to je jako cena pujčovného. A budeš si je nechávat, nebo je pak prodáš? A závoj bude?
Odpovědět
Profilova fotka
@ivetls samotné půjčení těch šatů by vyšlo na 9500,takže ještě ušetřím. a neprodám je, nechám si je na památku :-) závoj jsem původně nechtěla,ale nakonec bude :-)
Odpovědět
tak už to máme taky potvrzeno:) 7. 7. 2012 v Lednickém parku, teď už se jen modlit, aby nám přálo krásné počasí a vše vyšlo podle našich představ :)
Odpovědět
Profilova fotka
@lilly1989 Tak to gratuluju, ten park je nádhernej a za počasí v tento datum se budem modlit všechny. :-) Kolik stojí obřad v Lednickém parku?
Odpovědět
Děkuju :) jinak obřad v parku stojí 5000,- pokud to tedy do příštího roku nezvýší, plus ještě 3000,- poplatek matrice..ale za to počasí se opravdu modlím, protože jinak by se to přesunulo do velkého sálu a tam už je cena 10 000,-..takže prostě příští rok na 7.7. musí sluníčko svítit v celé čr, a basta 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lilly1989 :-o :-o :-o Tak to je teda suma, s tím počasím toho moc nenaděláme ;-) a kdyby náhodou pršelo, tak nám bude pršet štěstí a to je taky dobře né? :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Holky plánujete některá svatbu odpoledne? Docela se mi ten nápad zalíbil, hlavně pokud bude hic bude příjemnější slavit až v noci. A hlavně - nejsem moc na slavení, tak si nedovedu představit slavit už od odpoledne (oběd atd.) do noci, takhle bysme slavili jen od toho odpoledne (tak 5-6 hod. večer) do noci, to už by se dalo zvládnout :-D Co myslíte?
Odpovědět
Profilova fotka
@sarkar Taky nad tím přemýšlíme, ale že by byl obřad tak kolem 14hod, jestli to ovšem tady vůbec půjde. Máme v plánu jít na matriku, až v lednu. Spíše nevím jak pak z jídlem?? Když bude obřad ve 14hod. cca od 14.30 focení tak příjdem za ostatníma tak po 15hod a to by se mněl dávat oběd? a nebo nic a mít první jídlo až v 18hod. večeři?
Odpovědět
Profilova fotka
@ivetls No tak to taky nevím...každopádně bych chtěla raut a pečený prase a to se může jíst pořád :-) Ale 14.00 se mi zdá dost brzo na červenec, teda pokud máš svatbu venku, jako já. Chtěla bych to spíš v podvečer, aby už nebyl takovej hic.
Odpovědět
Profilova fotka
@sarkar Když nad tím tak přemýšlím tak je to opravdu SUPER nápad, já bych byla pro udělat to taky takto. Tím pádem by mě odpadla starost o 2 jídla :-) a byla by jen večeře a to budou rauty a taky všechny kamoše co jsme chtěli pozvat na 17hod. můžem pozvat rovnou :-) ;-) večer to zkusím nadhodit u budoucího manžela, mám ale takový pocit, že to neprojde :-( Když jsme začali řešit svatbu tak já chtěla jen ve 4 ze světkama a nebo někde v zahraničí u moře :-) , ale on né že když svatba tak klasika. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@ivetls A jakej na to máte rozpočet? Je přítel spíš pro levnější svatbu anebo chce prostě svatbu a tečka, peníze neřeší? Protože si myslím, že pokud přece jen nechce moc vyhazovat, tak tohle je super nápad. Já to hlavně dělám proto, že si nedovedu představit být od poledne do noci na svatbě, i když je moje vlastní. Samozřejmě, všechny co zveme ráda uvidím a oslavím to, ale nejsem zas taková pařička (a přítel taky ne), abych s nima byla od poledne do půlnoci....A nechceme platit tvrdej alkohol, takže se bojím, že by pak třeba mohla váznout zábava. Takhle je to lepší. Ale taky ještě nevím, třeba si to ještě rozmyslím. A hlavně to taky ještě neodsouhlasil budoucí manžel :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@sarkar Tak samozřejmě, že čím víc ušetříme tak tím líp ;-) zatím se do plánování vložili přítelovi rodiče a co se týká jídla a pití chtějí zařídit oni :-) i když jsme řekli že si to zaplatíme sami, nechtějí si to nechat vymluvit. My se moc rádi bavíme a klidně by jsme vydrželi pařit do rána, ale ta odpolední varianta bude lepší už pro to, že máme děti, tak ti by byli z celého dne určitě v 19hod unavéní :-) |-|
Odpovědět
Profilova fotka
@ivetls To jo, děti tak dlouho nevydrží...Když se vdávala ségra letos v červenci tak měla obřad ve 12.00 venku, takže z lidí lilo, přímý slunce, pak ještě focení (měla 60 lidí takže focení taky trvalo) a pak hostina sice venku pod pergolou ale i tak tě to vedro dostane. Skoro jsem nejedla, spíš pořád pila a v 10 jsme to s přítelem vzdali a šli jsme spát, největší pařiči vydrželi jen asi do 12. Já bych to chtěla klidně dýl do noci, ale ne od poledne.
Odpovědět
Profilova fotka
@sarkar Je pravda, že jestli bude pařák tak to asi moc příjemné. Máme tu výhodu, že nebudeme muset ani nikde autem, protože místo obřadu i hostiny máme 250m od domu. To v tom autě by asi taky nebyla žádná sláva. Hlavně, aby bylo hezky a mohli jsme se vdávat venku v přírodě. :-) Spíše by mě zajímalo, jak budete řešit ten obřad venku? budete to mít zařízené (židle, oblouk, hudba) od tohoho obecního úřadu, nebo si to budete chystat sami, nebo tam mít nic nebudete?
Odpovědět
Profilova fotka
@ivetls Jo tak to ještě netuším :-( Ještě oficiálně nic neplánuju, nemám prstýnek a chci si na něj počkat. Zatím jen vím, že by to mělo být možný tam, kde to chci, ale jak to připravěj to nevím. Jestli mi židle nezajistěj tak nejspíš nechám svatebčany stát, to se taky dělává ne? Tu chvíli to vydržej, když to vydržíme my dva a oddávající....Oblouk asi nebude, tam co chci je jezírko s dřevěným můstkem a nad ním je takový ten květinový oblouk, takže tam max. pověsím nějakou mašli nebo něco. Hudbu případně na CD, živou rozhodně mít nebudu, je to pro nás zbytečný...
Odpovědět
Profilova fotka
@sarkarTak to zní úžasně u jezírka to bude moc pěkné :-) No já právě nevím, jak to udělat s tou hudbou. Asi poprosím segru, že by se něco vhodného na svatbu naučila na housle? nebo na kytaru něco vybrnkat. To by šlo né? nic jiného mě nenapadá jak to vyřešit. A svatba tedy bude 7.7.2012? Já jsem byla požádána o ruku vloni na vánoce i z pokleknutím. ;-) Vždy jsem si to moc přála a až se to najednou nečekaně stalo byla jsem tak zaskočená a připadlo mi tak hloupý, že já stojím a on klečí, že jsem si klekla taky. :-D :-D :-D Teď se tomu musím smát. To jsem dostala zlatý prstýnek (nosím stříbro)a protože ho nenosím, né že bych nechtěla, ale je mi velkej a při pečování o mimi mi zavazel tak asi proto jsem dostala v den našeho výročí druhý stříbrný a ten jsem ještě nesundala. Padne mi a vůbec nezavazí. A ten jsem dostala tak, že jsem se ráno probudila a na polštáři cca 5cm od mé hlavy byla krabička :-D bylo to krásné.
Odpovědět
Profilova fotka
@ivetls Jestli ségra hraje dobře tak by housle mohly znít fakt dobře! Pokud vám stačí teda taková jednoduchá hudba. Přítel je romantik viď? To je pěkný. Roman teda taky, ale zrovna zasnoubení by nemuselo být nějak přeslazený, trochu se toho bojím, třeba aby mě nepožádal někde na veřejnosti..Stačilo by mi doma třeba když se večer tulíme. Máme takový naše tulivý chvilky, tak to by mi stačilo, žádný velký estrády. Páč určo budu brečet :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@sarkar ty jejště nemáš prstýnek?já nevím,ale já nemít prstýnek,tak svatbu neplánuju. Můj přítel je taky romantik a zasnoubení bylo nečekaný a romantický,i když tea neklečel,ale jsm možná radši. a stejně jako @ivetls nosím hlavně stříbro,ale zásnubní mám zlatý a nosím ho. Jinak jsem jiný prstýnek zatím nedostala. a naprosto souhlasím,že žádost je lepší v soukromí, u nás to taky tak bylo. @ivetls já byla požádaná už 30.4.2010
Odpovědět
Profilova fotka
@sarkar @stastnanevesta NO přítel je romantik :-) Taky to proběhlo doma 24.12.2010 pod stromečkem po tom co jsme si rozdali darky. A s těma hosličkama, je to asi nejlepší nápad, jak to uskutečnit. Mám ráda jednoduchý věci nic mašlenýho a tak. Dokonce mě teď nechce opustit myšlenka, že bych neměla bílé šaty, nevím co by na to druzý řekli, ale jelikož mi včera přítel řekl, že by šel jen v kalhotach a košili(mě se to líbí takže nic proti tomu)taže bez vestičky, saka, kravaty tak bych se k němu asi hodila více jen v nějakých krátkých šatičkách. Co vy na to?I kyž mám už šaty koupené, ale tak co vše se dá zmněnit. A nadhodila jsem tu svatbu kolem 17hod. obřad a moc se mu to líbí. :-) :-) Konečně se to začíná rýsovat. V tom případě bude jen večerě a to budou rauty a bude se točit prasátko :-D
Odpovědět
Tak se k vám holky přidávám, přeložili jsme svatbu na 7.7., takže získávám na vše o něco víc času...hledáme v okolí Jihlavy nějakou zahradu či prostor na zahradní akci...tak kdybyste měla některá tip?? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak my už máme POTVRZENO!!!! 7.7.2012 ve 14h!! Už se mooooc těším!!!
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak se pridavam do skupiny cervencovych nevest, resp. v tomto datu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@zuzoss a kde to bude?
Odpovědět
Profilova fotka
na vysočině, odkud je přítel... :-) co si to tu tak pročítám, jak tu většina holek píše, že už má dávno rezervovaný místo,šaty,focení atd. atd. tak začínám mít trošku depky,abychom to taky stihli :D my teda máme předběžně rezervovanou hostinu (což je druhá nejdůležitější věc) ale obřad ještě ne..říkala jsem si,že je na vše času dost a mínila jsem vše tak nějak řešit až na jaře,ale to je koukám fakt asi pozdě!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?