Termín svatby 7.7.2012. Přidej se k nám.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevěsty, už se nás tu sešlo docela dost s tímhle krásným termínem, tak budu ráda,když se potkáme tady a budeme společně plánovat náš velký den :-)
Odpovědět
1
25
26
Věřím, že ukončením svatby a celých příprav se jen tak nepřestanem stýkat na těchto stránkách?
Odpovědět
Čauky vdané paní, naše svatba byla taky úžasná :-) Jen jsem se při obřadu pořád dívala na mého milého, protože jsem viděla, jak se začíná potit a oddychuje :-) Přišlo mi to k smíchu, takže jsem ani neslyšela tu paní, co povídá :-) Ale bylo to úžasný. Drahoušek byl pěkně nervozní, když mi nasazoval prstýnek, měl potíže, ale nevzdával se.. |Bojoval až do konce. :-) Měla jsem krásnou kytičku, kterou jsem samozřejmě viděla až v den svatby, bylo v ní 7 růží :-) Ve vlasech jsem měla 7 sponek, těch 7 bylo ten den mnoho. Sice nám ten den pršelo, ale pršelo nám štěstí. Svatba byla opravdu nádherná. Hned v pondělí jsme jeli na svatební cestu, která byla taky úžasná :-) Jen si pořád ještě nemohu zvyknout na nové příjmení... Jana Kaslová.. to zní celkem dobře... Je jich v Čechách několik...
Odpovědět
@janastanda Ahojky, tak to jsem ráda, že se vám taky zadařilo. Nové příjmení je docela peklo, ale už si začínám zvykat- hodně mi pomáhá, že mě v práci vyhlašují rozhlasem. TAk hodně štěstí do společného života
Odpovědět
Profilova fotka
@janastanda to je super,že Vám to tak vyšlo :-) já jsem svoji kytici viděla taky až na svatbě :-) já jsem si na nové jméno zvykla bez problémů,líbí se mi víc než to staré :-) a na svatební cestu jedem zítra :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@handulilinka taky doufám,že se jen tak nepřestaneme stýkat tady,i když máme po svatbě :-) nové jméno a nový stav v pohodě,jen mi dělá trochu problém říkat manžel, v angličtině v pohodě,v češtině trochu boj :-)
Odpovědět
@stastnanevesta Přeju šťastnou svatební cestu, užijte si to! My pojedeme až v říjnu, ale už teď se nemůžu dočkat!
Odpovědět
1
25
26
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?