Menu Forum

Termín svatby 7.7.2012. Přidej se k nám.

1. srp 2012  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
handulilinka
4
Registrovala se 5. ledna 2012 na beremese.cz. Přidala 537 příspěvků. Má 4 přátele. Region Příbram.
  • Svatba byla 7. července 2012
    Region Žďár nad Sázavou
fotoportrét
fotoportrét
handulilinka
4
Registrovala se 5. ledna 2012 na beremese.cz. Přidala 537 příspěvků. Má 4 přátele. Region Příbram.
    Region Žďár nad Sázavou
 Věřím, že ukončením svatby a celých příprav se jen tak nepřestanem stýkat na těchto stránkách?
27. črc 2012 v 19:45  •  Svatba byla v červenci 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janastanda
Registrovala se 26. ledna 2012 na beremese.cz. Přidala 14 příspěvků.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
janastanda
Registrovala se 26. ledna 2012 na beremese.cz. Přidala 14 příspěvků.
  • Neví, kdy bude svatba
 Čauky vdané paní,
naše svatba byla taky úžasná emoticon Jen jsem se při obřadu pořád dívala na mého milého, protože jsem viděla, jak se začíná potit a oddychuje emoticon Přišlo mi to k smíchu, takže jsem ani neslyšela tu paní, co povídá emoticon Ale bylo to úžasný. Drahoušek byl pěkně nervozní, když mi nasazoval prstýnek, měl potíže, ale nevzdával se.. |Bojoval až do konce. emoticon Měla jsem krásnou kytičku, kterou jsem samozřejmě viděla až v den svatby, bylo v ní 7 růží emoticon Ve vlasech jsem měla 7 sponek, těch 7 bylo ten den mnoho. Sice nám ten den pršelo, ale pršelo nám štěstí. Svatba byla opravdu nádherná. Hned v pondělí jsme jeli na svatební cestu, která byla taky úžasná emoticon Jen si pořád ještě nemohu zvyknout na nové příjmení... Jana Kaslová.. to zní celkem dobře... Je jich v Čechách několik...
1. srp 2012 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
handulilinka
4
    Region Žďár nad Sázavou
fotoportrét
fotoportrét
handulilinka
4
    Region Žďár nad Sázavou
 @janastanda Ahojky, tak to jsem ráda, že se vám taky zadařilo. Nové příjmení je docela peklo, ale už si začínám zvykat- hodně mi pomáhá, že mě v práci vyhlašují rozhlasem. TAk hodně štěstí do společného života
1. srp 2012 ve 20:32  •  Svatba byla v červenci 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
stastnanevesta
107
Registrovala se 30. června 2010 na beremese.cz. Přidala 4596 příspěvků a 1 album. Má 373 přátel. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
stastnanevesta
107
Registrovala se 30. června 2010 na beremese.cz. Přidala 4596 příspěvků a 1 album. Má 373 přátel. Region Brno.
 @janastanda to je super,že Vám to tak vyšlo emoticon já jsem svoji kytici viděla taky až na svatbě emoticon já jsem si na nové jméno zvykla bez problémů,líbí se mi víc než to staré emoticon a na svatební cestu jedem zítra emoticon
1. srp 2012 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
stastnanevesta
107
fotoportrét
fotoportrét
stastnanevesta
107
 @handulilinka taky doufám,že se jen tak nepřestaneme stýkat tady,i když máme po svatbě emoticon nové jméno a nový stav v pohodě,jen mi dělá trochu problém říkat manžel, v angličtině v pohodě,v češtině trochu boj emoticon
1. srp 2012 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
amaalka
Registrovala se 1. ledna 2012 na beremese.cz. Přidala 61 příspěvků. Má 1 přítele. Region Kladno.
fotoportrét
fotoportrét
amaalka
Registrovala se 1. ledna 2012 na beremese.cz. Přidala 61 příspěvků. Má 1 přítele. Region Kladno.
 @stastnanevesta Přeju šťastnou svatební cestu, užijte si to! My pojedeme až v říjnu, ale už teď se nemůžu dočkat!
1. srp 2012 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš