Termín svatby 7.7.2012. Přidej se k nám.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevěsty, už se nás tu sešlo docela dost s tímhle krásným termínem, tak budu ráda,když se potkáme tady a budeme společně plánovat náš velký den :-)
Odpovědět
přidávám se k vám:-) 7.7.2012 okres Znojmo na hradě Bítov:-)
Odpovědět
Pokud máte zájem o kvalitního kameramana s více jak 10 lety zkušeností podívejte se na stránku www.dvideo.ic.cz (bohužel nyní jsou stránky v rekonstrukci, ale důležité info tam najdete)...
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky také jsme si vůbec neuvědomili, že jsou před tím tyhle dva svátky .... ale přijde nám to spíš super, protože před svatbou stihneme ještě vše potřebné připravit a bez ztráty dovolené :). Jen už sem trochu nervózní že ještě nemám nic připravené .... pouze zamluvený sál a obřad :(. Ale teď po novém roce se na to s vervou a radostí pustím :). Jo ..... nevíte někdo o nějaké dobré kapele? Marně nějakou scháním
Odpovědět
Profilova fotka
@wallyna Ahoj, mohu doporučit kapelu Dance Band z HK, byli jsme na několika plesech, kde hráli a kamarádům hráli i na svatbě a bylo to fajn. Jen cena bude asi vyšší, konkrétně nevím, ale teď jsem je sama poptávala, tak uvidím, co odepíší :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@handule Ahoj .... díky moc :), kouknu na ně na netu. A co ty? Jak jdou přípravy na svatbičku? My už jsme konečně vybrali barvu svatby ... bude to fialová ..... ale ještě nám toho spousta zbývá :(. A kde budete mít obřad?
Odpovědět
Profilova fotka
@wallyna My jsme teprve včera vybrali datum, nic jiného nemám. Teď sháním fotografa a rozhoduji se zda pořídit i video. Kdo Vám bude fotit svatbu? Mám nějaké typy, ale zdá se mi to drahé, i když vím, že je lepší si připlatit, že to za to většinou stojí :( Barvu jsem zatím neřešila a obřad bude asi v Pardubicích nebo ve Slatiňanech, taky zatím nevíme:-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, také máme tento termín, jen nám chybí ještě ten fotograf a kameraman, nevíte o někom spolehlivém nejlíp třinecko a okolí? děkuji moc
Odpovědět
Profilova fotka
@handule vítej a @wallyna taky :-) kde to budete mít? @handule myslím,že na fotkách a videu se nevyplatí šetřit
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsem po dlouhé době opět zavítala mezi vás..My začínáme řešit cukroví - sháníme kontakty na ověřené cukrářky, s přítelem řešíme zhruba skladbu cukroví, množství, máme představu o menu na svatební oběd, včera jsme řešili auta.. Jinak doposud máme následující: - termín, místo obřadu, místo hostiny (zaplacená záloha), seznam hostů, fotograf, kameraman (zaplacená záloha), kapela, svatební šaty (zapl. záloha), drobná dekorace..Teď řešíme to cukroví, dort, omrkla jsem prstýnky.. A pomalu začnu řešit svatební boty pro sebe - to bude trochu oříšek :-| . Jinak si říkám, jak ten čas letí - v červnu jsme se dohodli na termínu svatby a skoro nic neřešili, teď zjišťujeme, že by bylo potřeba ten svatební vlak docela rozhýbat, čas letííííí :-p . Přeji všem veselé plánování a zařizování :-) .
Odpovědět
Tak jsem blokla kadeřnici, kosmetiku a fotografa:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@handule no my budeme mít na focení i jako kameramana našeho kamaráda Filipa Žákovského, siced nevim kolik to bude stát, ale fotky dělá nádherný a video natočí sestříhá vtipně a s citem. Jinak jeho stránky jsou: http://www.fotofilip.estranky.cz/ tak se na to kdyžtak mrkni.
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta Ahojky :), my to budeme mít obřad na hradě Pecka a hostinu v Dolní Brusnici. Celkem budeme mít asi 80 lidí takže to bude mazec :(. Ale dneska jsem se sebou docela spokojená zabukovala jsem si kadeřnici, kosmetičku, a kapelu té sem volala .... ale jsou moc drahý :( takže asi nic :(.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
No my už máme zajištěno: - místo obřadu, místo hostiny, barvu svatby, kadeřnici, kosmetičku, rozjednanou květinářku, kameramana, fotografa ..... takže nic moc :(.
Odpovědět
Profilova fotka
@wallyna Volala jsi té kapele Dance Band? Kolik si řekli? Já mám tušení, že před dvěma lety kamarádi dali 12 tis. Kč, což je teda pálka :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta Díky. Jj, já vím, že se šetřit nevyplatí. My se oba dost neradi fotíme, většinou se sama sobě na fotkách nelíbím, tak to by asi obzvlášť chtělo někoho šikovného :-D Prosím dejte inspiraci jakého fotografa máte a na kolik vás vyjde. Díky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@wallyna Tak to je fajn ne? Ještě šaty a to hlavní máte :-) my nemáme nic, i když v téhle diskuzi jsem nějak špatně, mám o trochu víc času než vy ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@handule Jo jo volala jsem jim a řekli si osm tisíc, ale s tim že pouze na 6 hodin kdybych chtěla aby hráli až do rána tak to bude prý mnohem dražší a hlavně se nějak netvářil na to že by hráli déle ..... že prý už je pak po šesti hodinách kapela unavená a tak.
Odpovědět
Profilova fotka
@handule jak to? ty se nevdáváš 7.7.2012?
Odpovědět
Profilova fotka
@wallyna my budem mít tak 40lidí. Máme zajištěno: datum,místo,hostinu a ubytování,fotografa,kameramana,kapelu na hostinu,mám domluvenou kadeřnici a vizážistku,domluvená hudba na obřad,vybrané šaty,prstýnky,oznámení,frak pro ženicha.Teď řeším kytici a dort a tak. @handule to jsme na tom podobně,většinou se sama sobě na fotkách nelíbím,ale na těch svatebních snad jo. My máme fotografa Jiřího Slámu ( Foto Sláma) a focení 6 až 7hodin nás vyjde na 7000.
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta téda ty už toho máš děsně zařízenýho :) ..... tiše závidim :)
Odpovědět
Profilova fotka
@wallyna díky.My měli spoustu věcí vybraných a pak když byl termín jistý,to stačilo potvrdit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
aha tak to jo ..... no my jsme docela dlouho vybírali kde bude hostina protože málo kam se vejde 80 lidí + taneční parket + aby to moc nestálo :)
Odpovědět
Profilova fotka
@wallyna to asi jo. My mám obě rodiny zdaleka,takže to naskáče už jen ubytováním,ale zase nad 40lidí to asi nepůjde. Navíc máme vlastního oddávajícího,tak je to taky o něčem jiném :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte dámy, také se přidávám k tomuto termínu... :-) nějak se to blíží čím dál tím víc 8-)
Odpovědět
Tak se k Vám přidávám, taky jsme si zvolili tohle krásné datum :)
Odpovědět
Profilova fotka
@gara25 @m_lija ahoj a vítejte :-) kde bude svatba a do jaké barvy?taky mám pocit,že se to přibližuje
Odpovědět
Obřad budeme mít na radnici ve Dvoře Královénad labem, po obřadu jedeme na oběd do penzionku kousek za městem, kde pracuji, takže přesně vím, jak se tu vaří a jak tu svatby probíhají. No a po obědě bude garden party :) svatbu budeme mít do bílo oranžova, protože oranžovou prostě miluju, tak jí nemůžu vynechat ani ve svůj svatební den :)
Odpovědět
Profilova fotka
@gara25 pěkná barevná kombinace :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Taky se přidávám a doufám, že nám ty sedmičky přinesou samý štěstí! :-) 8-)
Odpovědět
My bychom se chtěli brát 7.7.2012 ve 12 hodin, ale ještě nemáme toto datum zamluvené, tak snad bude tento termín volný. Koukám, že je veliký zájem ;-) A tento rok spolu budeme 7 let, tak i proto ty sedmičky :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?