Termín svatby 28. června 2008. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, konečně jsem s milým vybrala termínek a teď hledám některou z vás? Najde se někdo, kdo má stejný termínek? :-)
Odpovědět
eeeee. zpět....já vypustila jeden týden...sorry sorry běru zpět :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Rej - dobrý je taky svatební plánovač na beremku, hezky to počítá :-D
Odpovědět
Profilova fotka
katy-to bude odpočívání... četla jsi ten mejl, ne?! :-N Ale také jsem úplně K.O. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
sili-zjistila jsi něco o tom ebay?! Sice přes něj neobjednávám, ale jestli bude arti fungovat?
Odpovědět
Profilova fotka
Majky - koukala jsem na diskuzi ebay a myslím, že pohoda. Každopádně jsem si Arti napsala i o její mail, kam jí kdyžtak můžu napsat, kdybych chtěla něco objednat a byl třeba problém i s IP. Jinak myslím, že když od někoho tam budeš chtít něco objednat, stačí písnout do IP a pohoda ;-) Šlo o to, že v bazaru spousta holek začala s šatama z ebay kšeftovat, což si myslím, že případ právě Arti nebyl..... ta jen pomáhá při nákupu.
Odpovědět
Profilova fotka
sili-jasně, tak je to dobře, že to funguje dál. Vidím, že spousta holek využívá její služby a je pravda, že někdo ty služby začal zneužívat ve svůj prospěch... A Arti z toho měla zbytečné problémy...
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, tak jsem se tu zase ukazala a vidim, ze nezahalite... Jak jste si psali o tech sefech tak ja jsem te sve rekla i to, ze chceme miminko. Sice me minulo trochu povyseni, ale za to mam v praci klid. Nejak se tam se mnou uz moc nepocita, takze ani nikdo nechce nic navic. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
myisiska-to je dobrý, tedy až na to povýšení, ale ne za každou člověk musí být povýšen, aby pak odešel...? Aspoň tě v práci šetří. To je blbý napsat, "tak trochu se mnou nepočítají" :-N
Odpovědět
Profilova fotka
No já jsem ve věku, kdy už se s mimi asi i tak nějak počítá, ale nikdo to se mnou neřeší a jsem furt rovnocenná :-D
Odpovědět
Profilova fotka
majky: Jasne,je to blby, ale me to i tak vyhovuje. V praci je nas fakt hodne a je tam i par tzv. pikr holek, coz v prekladu znamena p..a k ruce. :-D Takovy vseumelky. Ja patrim mezi ne, takze ted uz mam te prace diky tomu min. Coz je fajn
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky :-) já jsem se k prvnímu vrátila do své staré práce, ale když mě majitel přemlouval tak jsem mu na rovinu řekla že na podzim se budem pokoušet o mimi a on byl v pohodě. :-) Řek že mu to nevadí, že do toho mi mluvit nebude :-) tak jsem moc ráda že to tak vzal ;-) Jinak teď jsem přidala do mého alba ( já a moje šatičky) fotky našich družiček. V čera jsem snima byla na zkoušce šatiček :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sarkas - takže už ne hračky? =-) Myi - hmm, tak to jo. Já mám trošku jiný druh práce, já potřebuju k sobě ty pikr :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
sil - tak to je pak jina, ja si delam srandu, ze jsem jen obycejnej delnik, akorat bez lopaty
Odpovědět
Profilova fotka
silente: hračky už ne ;-) Můj bývalý šéf mě od vánoc přemlouval a přihazoval penízky až se nedalo odolat a vrátila jsem se ;-) a navíc když souhlasil i stou podmínkou co jsem mu dala tak jsem se moc nerozmýšlela :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jj, já taky řekla v práci, že plánujem mimčo a pak ta změna pozice, a taky mě neprotěžujou. Zrovna včera šéfová oznámila, že v druhé polovině dubna nebude v práci z osobních důvodů. Takže jde opět na to umělý, jí budu držet palce, už jim to 2x nevyšlo. Sice jí nemam moc ráda, ale miminko je něco jiného :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, mě teď dorazili oznamka... já mám takovou radost !!! :-D sarkas-to jde vidět, že jsi pro něj nepostradatelná osůbka... to se v málo které práci vidí =-) Blahopřeji ti!!!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
majky - a ktery teda nakonec vyhralo?!
Odpovědět
Profilova fotka
myisiska-vlastní, tedy z vlsatní fotky... jestli mi pošleš mejlíka, tak ti ho pošlu na mejl, abys měla představu. V ablumu ho nemám. micha-to je hrozný, i když je to šéfová a nemusíš ji, tak je to přeci jen žena a touží po dítěti stejně tak, jako my a když to ještě nejde... ty jo, to já bych se už asi sesypala... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
myi-už jsem ti to poslala na mejlíka... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
majky - jdu se juknout ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Majky: gratuluju k zaslanému oznámku... Jinak já jsem se dneska dozvěděla,že moje šéfová jde na výběrové řízení na vyšší post,jako kdyby to aspon oznámila dva dny předem,... booože... to znamená,že nám hrozí přesuny :-| a na to já fakt ted nemám nervy,... Půjdu si odpočinout asi na neschopenku... :-D zajdu si k Jarošový (psychoterapeutka) :-D a bude to.... diagnoza jasná už dávno,prostě mi hráblo.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
majky - tak to je nadhera, vzalo mi dech
Odpovědět
Profilova fotka
Kat - :-D Sarkas - takže budeš moct zase víc na net, viď :-D
Odpovědět
Profilova fotka
katy - děkuji !!! :-) Jsem málem pošťačce ulíbala ruky... :-D Dobrý dodatek k práci :-D :-D :-D myi-moc děkuji za pochvalu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky moje, utíkám na oběd, tak zatím páček
Odpovědět
Profilova fotka
taky jdu dlabat,ale jen něco lehkýho... včera jsem si zkoušela plesové šaty na zítřek a jak jsi jsem zjistila,že jsem přibrala nejmíň 150kg :-S zahajuju hladovku a jen jablka...
Odpovědět
Profilova fotka
Choj holky, to je dneska den :-( dneska ráno umřel strejda! Byl to úžasnej člověk...měl rakovinu a poslední tři týdny už měl hrozný bolesti, vím, že mu tam nahoře bude líp...ale hrozně to bolí! Majky: gratulace k oznámku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Prio - ................ :-( |-| Teď už je v nebíčku a nic ho nebolí..... |-|
Odpovědět
Profilova fotka
majky: Děkuji ;-) jen aby nelitoval, nějak jsem v hračkách zlenivěla :-D silente: na netu jsem teď pořád :-D akorát ne pracovně :-D holky dobrou chuť taky se du do něčeho zakousnout ( nebo do někoho :-D )
Odpovědět
Profilova fotka
Sil: díky! ...já vím, pro něj je to vysvobození...jen si prostě říkám, proč on, proč teď a proč, proč, proč...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?