Termín svatby 28. června 2008. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, konečně jsem s milým vybrala termínek a teď hledám některou z vás? Najde se někdo, kdo má stejný termínek? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
moje babi :-D
Odpovědět
Profilova fotka
je 16.7.
Odpovědět
Profilova fotka
ty jo...nějáká spřátelená rodina:-) taky si pak hromadně - rodině - popřejeme k narozeninám a bude to :-)
Odpovědět
ja jsem 25.cervna...a svatbicku sem mela mit 3 dny po narozkach...no ale nic nebude...nastesti. jak se mas marrei ? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
marrei-my jsme zase skoro celá rodina býků :-) a děkuji, že mě berete i jako býčici :-) priorita-dortík s fotkou jsem také viděla, my chceme rodičům jako poděkování koupit nějaký dárek, třeba maminkám náramek nebo naušnice a tatínkům nějaké dobré pití... dorty asi vypustíme a budeme mít jen jeden svatební. Na oznamko se těším, dej ho co nejdřív do albíčka... sili-to máš pravdu i za SVATEBNÍ bublifuky si účtují nehorázné prachy, přitom ten obyčejný v hračkách stojí 25 Kč :-) Měj se sili!!! Krásný víkend!!!
Odpovědět
Profilova fotka
vewe, jde to, trochu mi leží v žaludku to spermio (viz výše), ale už dobrý 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
vewe-to máš krásné datum na narozeniny... my "osmadvacítky" si na tebe vzpomeneme, to už budeme nervní, jelikož už za 3 dny se budeme vdávat... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak už jsem to dala do albíčka....za chvíli už budu mít padla! :-)
Odpovědět
no majky jak ja na vas budu myslet..fakt uz se moc tesim ;-) a budu drzet vsechny palecky aby vsechno v klidu klaplo ;-) marrei jdu kouknout o co teda jde :-N
Odpovědět
jeee marrei tak doufam ze bude vse v poho a ze to vyjde ;-) ...zrovna sem to precetla :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Díky Vewe, já teď nic neřeším, uvidíme co za ty 3 měsíce ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak já mizím...hezkej víkend!!!
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
papa, já za chvíli taky prchám. Krásný víkend všem!
Odpovědět
Profilova fotka
marrei - držím všechny 4 palce, asi opravdu moc neodkládat. My jsme se rozhodli, po dohodě s panem doktorem, že HA vysadím koncem února po zimě a chřipkových epidemiích a pak počkat měsíc a děj se vůle boží. Také se uvidí, jestli to půjde. Před pár lety jsem měla docela šílené zdravotní problémy. Tak se uvidí.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, netušíte, kde by se daly sehnat takové ty děrovačky, které dělají např. srdíčka, motýlky atp. Já je tu někde viděla, ale už je nemůžu najít. Prioritka - to oznámení je roztomilé, líbí se mi.
Odpovědět
Profilova fotka
Rybka: myslím, že je nabízí Hhranolka :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Prioritka - díky moc, Hhranolka je tam opravdu má. Jdu jí napsat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, přeju Vám hezký víkend a celý příští týden. K počítači se dostanu asi až příští neděli večer :-( nebo v pondělí.
Odpovědět
Profilova fotka
166 8-) Novinka! Máme zamluvenou kapelu. Tyhle pány: http://www.benatky.cz/kultura-sport/t...
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Sili-gratuluji ke kapele a k takovému rozsahu, co hrají !!! ;-) To bude jízda, už vás tam vidím :-D My měli úspěšný víkend. Sehnali jsme oblek pro miláčka, černý s jemným bílím (no ono je to spíš modrý, ale vypadá jak bílí) proužkem, úzký střih (strašně mu sedí) do toho bílou košili od Blažka a bílou kravatu s takovýma ornamentkama, včera jsme ještě koupili ponožky /nejdražší co kdy mohl mít/ od Huga Bosse :-D Luky říkal, že je na svatbě bude nosit na uších, tak jsem zvědavá... :-D . Já čekám, že mi dnes nebo zítra přijde bižuterie, kterou jsem si objednala přes net, takže se moc těším!!! Přípravy se rozjíždí v plném proudu !!! Juchů :-) Jo a taky jsme byli ve zlatnictví, jestli nám vyrobí prstýnek podle obrázku, tak že to není problém a paní byla moc ochotná, vyrobí ho nejprv ve stříbře , abychom vůbec viděli, jak vypadá a my se tak mohli rozhodnout, jestli se nám bude ve skutečnosti líbit. :-) takže tolik k mým přípravám.
Odpovědět
Profilova fotka
Majky - no tak to taky gratuluji! My také probírali oblek a miláček se rozhodl, že si ho nakonec půjčí. Košili budeme kupovat až těsně před, protože Honzí začal zase cvičit a košile mi na něm jen hoří, protože mu děsně rostou svaly na rukou, takže hrozí, že by se mi do košile nemusel vejít :-N Teda ty ponožky jsou bomba nápad! Asi miláčkovi koupím plastron a k tomu nějaké drahé kvalitní ponožky, když mu nemůžu koupit košili. Hmm, a nějaké boxerky x-) Ta kapela hrála teď v sobotu tchánovi na 60tinách a bomba! Rozjeli zábavu úplně neuvěřitelně a hrajou fakt vše. Přes Putimskou bránu, Stánky až po hymnu Slávie :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, to byla nějaká telepatie o víkendu :-D My jsme byli ve Vaňkovce a taky jsme sháněli košile. Brouček bude mít smetanovou, ale chce na manžetový knoflíčky (Ježíšek mu je totiž naložil ve smetanovo-čokoládové barvě, mňam.... ;-) ). No a to už je trochu problém. Zatím vyhrála jedna z OP Prostějov, ale tu jsme viděli jenom v Hradci, tak snad ji budou mít i v Brně.
Odpovědět
Profilova fotka
A jinak jsme řešili to mímo - tak zas to vypadá, že vysadím HA už v půli dubna a pak si holt manžílek bude muset dávat do svatby bacha :-D
Odpovědět
Profilova fotka
To je fakt telepatie :-N Marrei - u Blažka jste byli?
Odpovědět
Profilova fotka
sili-děkuju. No naštěstí můj Luky nechodí do posilovny, takže mu moc svaly nerostou, ale zato hraje pinec a na pravé ruce má sval pěkně vypracovaný :-) Takže ty máš doma takového rambouše?! :-D Věřím, že když nevíš, jak bude vypadat za půl roku, tak kupovat teď košili je zbytečné. S těma ponožkama to byl tedy "kauf" =-) Lukáš má rád takovou nedbalou eleganci a zn. jako Hugo Boss ,Lacoste, to on může, ale kdo by na to vydělával peníze? Tak ale když to tak vemu, ty ponožky sice stály 350 Kč, ale zase vím, že to jsou kvalitní a chci aby na ten den měl prostě všechno krásné, když je to jednou za život, tak ať si to dopřeje. :-) Na té kapele to jde vidět, že musí být dobří, myslím, že o zábavu budete mít postaráno a když jsi je ještě viděla naživo, je to nejlepší. Víš, jak hrajou, jakou udělají zábavu a když zahrají takové žánry, k tomu není co dodat... :-) fakt super!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Silente - taky taky..... A v Makytě, Peek and Cloppenburg, OP, Neo, Pietro Filippi, a další 2 co nevím, jak už se jmenují...
Odpovědět
Profilova fotka
Majky - no já z nich byla hrozně nadšená, tak jsem hned táhla miláčka, že je chcuuuuu a on byl taky nadšen, takže dobrý. A jsou to fakt ďáblové. Roztančili osmnáctky i důchodce :-) Ty ponožky jsou fakt dobrý tip! Ty mu koupím. Mrknu dnes v Sunsetu, jestli je tam nemají.... Marrei - auuu, hooodně obchodů :-N
Odpovědět
Profilova fotka
taky vám to tady od včerejška nešlo?
Odpovědět
Profilova fotka
Nešlo ]-( 165 :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Mě taky ne, mám sto chutí se vykašlat na BRMS a psát si přes ICQ ]-( ]-( ]-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?