Termín svatby 28. června 2008. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, konečně jsem s milým vybrala termínek a teď hledám některou z vás? Najde se někdo, kdo má stejný termínek? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
296-154-048 - viz výše ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
uloženo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
HOLKY, VY JEDETE :-D Vás nestíhám. Mě bohužel doma přeinstaloval Luk ICQ a teď mě jede anglicky a já neumím ani jest anglicky... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
katarinka-šatky jsou úžasné!!!! ;-) Strašně moc ti pasují !!
Odpovědět
Profilova fotka
To víš Majky, měly jsme absťák, tak jsme to tady musely rozjet ;-) A Lukyho nakopni, co kdyby to zas nejelo.... Nevím jak vy, ale já jsem tady šílela.
Odpovědět
Profilova fotka
No nic děvčátka, prchám, jdu si koupit dárek k narozkám - pořádně drahý fitness kalhoty, aby mě to nakoplo k cvičení x-) Mějte se fajně, zítra papa
Odpovědět
Profilova fotka
marre-já jsem nejdříve doma myslela, že jsem to zavařila, nebo mě Luk odpojil ty stránky, ale přísahal, že v tom prsty nemá :-D Musím mu říct, aby mi to ICQ doma zprovoznil. Jinak číslo bych najít mohla, tak ho písnu... takže moje ICQ-465644552
Odpovědět
Profilova fotka
Supr, další dušička... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
marrei-doufám, že mě neutopíš, jak v doktoru Mráčkovi, dušičko !!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ááááááááááááááááááá nestíhám :-( Majky: díky za pochvalu šatků... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
sili-super odkaz na ICQ, už jsem se tam přihlásila!!! katarinka-já taky nestíhám :-D :-D :-D marrei-už jsem si tě přijala na ICQ !!! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
TAk co je u vás holky novýho? :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
katarinka-nemáš zač!!! ;-) U mě: sehnali jsme oblek pro miláčka, také kravatu, košili, manžetové knoflíčky, ponožky...takže už mu chybí jen trenýrky a boty... :-D a mě včera došla bižu, mám ji v albíčku, a taku už můžu pokračovat v dělání vývazků, jelikož mi dodali do švadlenky lososovou mašličku a taky jsem sehnala tvrdý arch papíru na jmenovky, takže taky můžu pokračovat a chci dělat polštářek, jen nevím, kdy to všechno postíhám?! :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Majky: jsem pro fotku č. 4 8-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
katarinka-děkuji, potěšila jsi mě u většiny vede, takže ji necháme na oznamko. Už musím pádit, jdu do posilovny, tak papa...
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem si Vás všechny přidala taky :-) Jsem ráda, že odkaz pomohl ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
163 :-D Už jen 13 dní a můžeme začít stříhat krejčovský metr :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Brej den :-) Metr už mi visí na zdi :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Katarinka - fakt?? Já ho chci miláčkovi dát, až to bude za 150 :-)
Odpovědět
Profilova fotka
silente: nám tam metr domácí výroby z papíru :-) jsem si s tím hrála :-D
Odpovědět
Profilova fotka
krásné ránko kočky!!! Sili-odkaz úplně super!!! A metr... nejdřív musím dodělat vývazky, jelikož si měřím dýlku, ale jakmile je budu mít hotový, tak ho rozstříhám :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Katarinka - no pane jo :-N Majky - jj, super, že nemusíš mít vůbec nainstalované ICQ a jedeš :-D Se tu směju tomu s tím metrem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Silente: se asi ted držíš za hlavu a říkáš si,co je to za nánu ta Katarinka :-D :-D :-D vyrábí si metr,když si ho může koupit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Katarinka - kdepak, to fakt ne! Já spíš obdivuju, že se Ti s tím chtělo patlat. To já jsem děsná! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, mě tak ještě napadl metr z IKEI, takový ten, co si tam můžeš zadarmo vzít... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Majky - nebo v OBI :-D Vida, to bude ono... v LBC je OBI.... tam se o víkendu stavím :-D Ale ten je fakt jen metr a ne 1,5 m, že?
Odpovědět
Profilova fotka
teda holky vy jedete, nestíham číst :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sli-no vidíš i v OBI!!! My tu máme taky OBI ... myslíš, ten z IKEI?! Ten je tuším 1metr. :-) michamicha-ahoj, no jo, my jsme rychlejší než pendolino :-D
Odpovědět
Profilova fotka
majky - oba dva ty metry jsou jen metrový :-)
Odpovědět
Profilova fotka
micha - no vidíš, to mě nenapadlo... :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?