Termín svatby 28. června 2008. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, konečně jsem s milým vybrala termínek a teď hledám některou z vás? Najde se někdo, kdo má stejný termínek? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky děvčátka !!! jj, já to o těch vitamínech také slyšela, že se rodí velké děti. No sestřenka zase užívala ty Calibrumy a v pohodě... tak to asi záleží i na dalších faktorech?! Kdoví. Jeden řekne jíst, druhý zase nejíst, kdo se v tom má vyznat?! =-)
Odpovědět
Profilova fotka
majky: hodně to záleží i na genech. Sestřenka je nejedla vůbec a malá měla přes 4kg.
Odpovědět
Profilova fotka
mě je dnes tak špatně :-( co když to bude pokračovat?mám jít za ním na gyndu nebo za obvodákem?dovču už žádnou nemám |-| aby mi napsali neschopenku?
Odpovědět
Profilova fotka
mury: a jak ti je špatně?
Odpovědět
Profilova fotka
mury-záleží jak ti je špatně? A jestli to trvá třeba už dýl?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahooooj!!!! x-) Mury - čau spolurodičko :-D , to je fakt náhodička!! x-) Holky já jsem si po potvrzení těhu hned koupila GS Mamavit a beru každej den... =-) Mě vyhovuje, že je tam kys. listová i Céčko, protože teď nemám absolutně chuť na zeleninu ani ovoce 8-( , tak to do sebe dostávám aspoň takhle...
Odpovědět
Profilova fotka
marrei: já beru listovku denně, jen když si vezmu vitamín, tak ji vynechám, protože je v něm taky obsažená. Ale záleží na každé. Co mamina, to jiný názor ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holčiny, já mám dneska náladu pod psa :-( Od včerejška samý špatný zprávy a k tomu ještě to depresivní počasí :-( Jsem včera zjistila, že holčina (beruška21) co jsem jí znala (chodila jsem s ní do školy a vdávala se na stejném místě co já) měl těžkou autonehodu, přišla o manžela, o dítě ( byla v 7 měsíci) a ona sama společně s bráchou bojujou o život v nemocnici. Pořád na ně musím myslet...ten život je někdy tak strašně krutej :-( fakt se mi chce z tý nespravedlnosti brečet. Před chvílí mi volala švagrová, že se ruší sobotní křtiny - její rodina jí vypekla ač věděli, jak moc jí na tom záleží... Si říkám, že už by snad stačilo... ;-( ;-( ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
Prio - o té berušce jsem četla na koníkovi, je tam toho plno snad v každé diskusi... :-( Co na to říct, život je někdy fakt hnusnej :-( :-( A ta švagrová - jak že ji vypekla rodina? Jako že nepřijedou? Tak sou pitomí nebo co??!!!! :-S
Odpovědět
Profilova fotka
priori-Alenko, včera jsme to s holkama probírali v diskusi "červen"... jsem z toho taky v šoku, i když jsem ji neznala, její album jsem měla shlédlé a její manžel byl krásný můž... je to šílené !!! |-|
Odpovědět
Profilova fotka
Marrei: já právě takový věci moc nečtu, ale na tohle jsme prostě narazila...já vím, že je to blbost, ale každá z nás si asi řekne, bože co bych dělala já ??? A nemůžeme dělat nic...jen doufat, že budeme mít trochu víc toho životního štěstíčka. Teď jsem volala kamarádce, co s ní kamarádí...doktoři jí dávají 20% na přežití ;-( ;-( ;-( bože to je strašný! Jediný plus (no jak se to vezme) pro ní je, že se ještě neprobudila z komatu...toho smutku jí čeká ještě mooooc a já věřím, že se z toho dostane...musí. I když...já jsem v tomhle srab :-( A s tou švagrovou...jo je to tak jak píšeš...její rodina ( z Třebíče) prostě nepřijede...mají postiženou holčičku - na vozíčku - se kterou se nedá cestovat autobusem a táta tý holčičky řekl, že je tam prostě neodveze. Prostě vůl :-( Nebolet mě ta noha, tak tam pro ně zajedu...ale takhle jsem bezmocná :-(
Odpovědět
Profilova fotka
priori - proboha !!!! :-( Já nemám slov. Přesně, jak jsi psala, já bych to nezvládla, psychicky bych se zhroutila a jen těžko bych se z toho dostávala. Přijít o manžela a mimi, co horšího může být?! Já z toho byla včera úplně hotová, říkala jsem to doma Lukymu, objímala ho a tiskla k sobě... s tou rodinou je to taky dílo !!! Je normální?!
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
holky, to je strašný, brrr. Nemám slov. Držím té holčině palečky, ať to všechno zvládne nejlíp, jak to jde. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak jsem teď četla na koníkovi, že ta beruska, co měla tu nehodu, zemřela... |-|
Odpovědět
Profilova fotka
marrei-zemřela?! Panebože !!!
Odpovědět
Profilova fotka
teda teď se mi zatmělo před očima ..fuj :-( CO na to říct? Strašný, strašný, strašný... ;-( ;-( ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
mne by jen zajímalo, jak to dopadne s tím hajzlem, který je smetl (omlouvám se za ten výraz, ale potřebovala jsem to ze sebe dostat)... nedovedu si ani představit, co prožívá ta rodina, jejich rodiče... |-| Už jsem v tom zase, sotva držím slzy...
Odpovědět
Profilova fotka
Majky: a co si na něm teď kdo vezme ? Tři zmařený lidský životy nikdo nevrátí... taky brečím jak želva, ale to je všechno co můžu :-( ten pocit bezmoci a beznaděje je naprosto šílenej ;-( ;-( ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
priori-právě !!! Ta bezmoc... :-( Dostane 5 let a je to... po 3 ho pustí za vzorné chování. Kur*vské zákony a naši poslanci... Co se změnilo na silnicích od bodového systému?! 3 měsíce se jezdilo opatrně a za ty poslední měsíce je to děs, v televizi se nebaví o ničem jiném, než o tom, kolik zemřelo na silnici lidí a zbytečně - tolik zmařených životů.... |-| Je to hrozné...
Odpovědět
Profilova fotka
majky: nerozčiluj se...nemá to smysl. I kdyby mu napařili doživotí, je to málo |-| Aspon ten muj smudla - manžílek mě potěšil. Pojede se mnou příští týden za kamarádkou do Františkových lázní...už si ani nepamatuju, kdy jsme víkend strávili společně ...asi na svatební cestě :-) tak se těším!!!
Odpovědět
Profilova fotka
;-( ;-( ;-( ;-( ;-( holky panebože ale možná je to pro ní lepší :-( já bych nechtěla žít!!!!!!!!!!!!! jinak mi bylo špatně na zvracení,hlava-motání a celkově unavená a občas bolest v podbřišku :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Mury, máme to podobný - únava, nic moc žaludek, podbřišek se už naštěstí uklidnil, akorát to motání hlavy nedorazilo... Jo a když zasmrkám, tak mě šíleně bolí vaječníky, musím smrkat v předklonu :-N Myslím, že něco podobnýho měla Sili, akorát ta to neměla při smrkání ;-) :-D Hele, ty stejně chceš hned jít na neschopenku, ne? Nebo jsi chtěla ještě chvilku v práci zůstat? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
nene chci jít na neschopenku ale on se k tomu nijak nemá :-S uvidím do příští kontroly.Kdy jdeš na ko ty??? podbřišek mě bolí od včerejška kdy jseem se v práci nalítala a byla tam sama ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Já jdu na kontrolu 6.11. A ten podbřišek je fakt nepříjemnej, hlavně po námaze - když jsme byli v Turecku, dojeli jsme z nějakýho celodenního výletu, a mě začalo hrozně bolet břicho, až mi bylo i trochu na zvracení... ale věděla jsem, že se stačí na chvilku natáhnout a fakt, lehla jsem do postele, zakousla Snickers, zavřela oči a do 10ti minut jsem byla naprosto OK ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mury, Marrei: ten podbřišek mě při námaze pobolívá dodnes a přesně jak píše martinka,když si kejchnu nebo blbě zakašlu, tak to bolí jak čert...ale nevím čím to je. Mimi je zdravé, tak to snad je v pořádku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
á už jdu zase 3.11 nechodím nějak často?nene ted tam půjdu ráda dostanu těhu průkazku a přeřadí mě do poradny :-D :-D :-D holky mě je tak smutno z nějakých zpráv tady ;-( ;-( ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
Mury, mě řekla Dr. že po měsíci...
Odpovědět
Profilova fotka
já jdu po 14 dnech protože ten mrnousek je moc malý..ale proč když jsme ho počali až 14 dní po MS?? :-o :-o a on to počítá od poslední MS já to nechápu pak at se nediví že jsou maličký když jsou o 14 dní udělány déle :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holčinky, dnes jsem měla moc práce, tak jsem nestíhala. Ona zemřela? =-) :-( |-| Možná je to tak lepší..... já bych asi nechtěla stejně žít.... |-|
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky... Něco nového? Nechce se mi to dočítat ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?