Termín svatby 28. června 2008. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, konečně jsem s milým vybrala termínek a teď hledám některou z vás? Najde se někdo, kdo má stejný termínek? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mar - jsi šikulka :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsem tu na skok. Další den,kdyby bych v práci vraždila :-D Ale už jsem si vyřvala co jsem potřebovala a jsem v klidu :-D Těším se na víkend jako malá. Budu hlídat od zítřka do neděle asi Honzíka, Lucie jede s našima na prázdniny na chalupu a my zvažujeme,že s Honzou pojedeme do ZOO do Dvora Králové. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zoo je dobrý nápad. My jedeme k našim slavit a prásknout prcka v bříšku, takže bude veselo. V pondělí pak uzv a v úterý zas do rachoty ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Sili v úterý je svátek =-) Oooo tak to budou bujaré oslavy. Velice pozitivní pro tebe je to,že ti nebude blbě z alkoholu,když ho ted nemůžeš :-D
Odpovědět
Profilova fotka
My měli jít práskat taky tento víkend, ale bábi se porouchala pračka :-| , no konec světa, nic se u nich nekoná, děda musí asi koupit novou pračku... takže se to přesouvá na příští víkend 8-( Kat - achoooooj, ve Dvoře jsem byla, je tam krásně x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, já mám takovou radost...chtěli jsme se s holkama z Kolína složit na kytičku pro Berušku - Danču. A dneska někdo našel zprávu z jejich webu s informací, že Beruška je sice v kritickém stavu, ale stále žije. Vůbec nechápu jak někdo tuhle neověřenou informaci (že zemřela) může vypustit z pusy!!! Už nám bylo divné to,že na hřbitově v Kolíně o tom nic nevěděli...a těžko by obřad byl v Praze, když rodinu má v Kolíně. Sice toho špatného má před sebou ještě hodně, ale ten hlavní boj - o svůj život zatím neprohrála! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
prio alenko a myslíš že pro berušku je to to pravé :-( :-( já osobně bych nechtěla žít ;-( ;-( a raději se neprobudit a nevědět :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Mury: já jsem v tomhle taky srab...asi bych taky nechtěla žít, ale to je čistě můj sobecký pohled na věc. Samozřejmě, že okolí rodina, přátelé, kamarádi si přejí něco jiného. Vím, že jí čeká ještě hodně smutných chvil, ale čas všechno zahojí a třeba jí čeká ještě spousta hezkých chvilek pro který stojí žít...
Odpovědět
Profilova fotka
Prio... já jsem nějak mimo dění.. co se Beru stalo? =-) Jak jsem tu nebyla,tak nevím... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Kat, někdo ji srazil v autě, její manžel zemřel hned, i její nenarozený mimi, byla tuším v 7. měsíci.... ona má nějak zloměný kosti v obličeji a bojuje o život... :-( Bylo to i v telce, holky tu posílaly odkazy na články na netu, ale už nevím kde... Na koníkovi byla o ní diskuse, kde jí holky přály aby se uzdravila, a jednoho dne tam napsal admin, že dostal do IP zprávu že zemřela, a že diskusi uzavírá...
Odpovědět
Profilova fotka
.......... nedejchám.............. hrozný ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.subotnikovi.estranky.cz/st... ;-( ;-( ;-( ;-( tady píše její švagrová že beruška žije
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ajo,četla jsem to... ale stejně... :-( ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
Kat - my máme místo 28. volno v pondělí, by se na jeden den nevyplatila rozjíždět výroba, pak pojedeme 4 dny v kuse... :-)
Odpovědět
Já jsem úplně v šoku z toho co jsem si tu přečetla jak krutý vůbec dokáže být něčí osud,je to střašný :-( :-( berušce přeju hodně sil v uzdravování a hlavně neščetně moc sil v psychickém zotavování,je mi to tolik líto ;-( ;-(
Odpovědět
Ahoj holky, teda koukám že tu zací ná být přetehulkováno...vsem vám moooc gratluju...já lezim na riziku už tretí týden...ach jo je to dlouhý...aspon že uz jsme v 8m. jinak ohledne berusky21...s Dancou jsme si psali na konikovi...taky mela termin v lednu..a prozivali jsme s ni cele tehu, probírali s ní jnema holčičky atd.......v kolínském deníku byla informace že se zjistilo že za nehodu mohl její manzel ]-( prý jel moc rychle...tudoš ten kamionák je z toho venku....na kolínsku se vyrojila informce ze to Danča vzdala....ale i v tom kolínském deníku bylo psáno že je hodně fám....tka nevim kde to dotyná vzala....na jejich soukr webu byla info že je Danča ve stabilizovaném stavu....vsechny nás ta info zdrtila....ale alespon ze zije (bohuzel sem na Beremko jsen to info hodila já...práve po přečtení z koníka :-( )...tak to asi tak k upresnení.... jak se jinak máte? dočítat ani nemá cenu..je toho zase hafo... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak kdo z vas je dneska v praci ??? :-D :-D :-D já jo, ale jen do třech...pak pomažu domu, něco uvařím...protože večer přijde na návštěvu taťulda...tak aby nestrádal hlady :-) Jinak víkend nic moc...v sobotu jsme byli se známýma na bowlingu, ale už mi to dlouhý sezení nedělá dobře a celou neděli jsem měla břicho tvrdý jak kámen :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Hoj holky, já taky makám, ale doma :-D Míšan je v práci, takže mám úklidovej den - už mám vysátý a vytřený podlahy, nádobí umytý... No ale pomalu končím, nic se nemá přehánět, že jo :-N Prio - švagrová to měla taky, prostě tělo si říká, co se mu líbí a co ne... :-| Mě to zatím říká těma křečema v podbřišku, když něco přeženu ]-( Holt to musíme nějak přežít...
Odpovědět
Profilova fotka
Marrei: ty jo, nechceš pak přijet vygruntovat k nám? Taky by to ten náš byt potřeboval :-D :-D :-D No já doufám, že se to tvrdnutí nějak nezhorší..ráda bych v práci vydržela do konce listopadu...což je ještě dloooouhej čas :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Nooo Alčo, budu o tom úklidu přemýšlet :-D :-D Ale obávám se, že se spíš budu šetřit, když jsem těhule... ;-) Holt to zbyde na Davida :-D :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Dneska jde Sili na UTZ, tak snad se nám brzo ozve, jsem zvědavá jestli bude mít fotó x-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj, taky na Sil od rána myslíme x-) x-) x-) už aby sem hodila nějaké info :-) marrei: chudák David, v úterý přijede zdrchanej ze stavby - ruce ještě vytahaný z tahání těch cihel a překladů a rovnou mu mezi dveřma vrazím do ruky koště :-D :-D :-D Šetři se, šetři... já jsem tomu nechtěla věřit, když mi kamarádky říkaly...co neuděláš teď, s břichem už vůbec ne...a je to pravda. A bude hůř :-( Dneska začínáme 6. měsíc x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, já jsem o vkendu taky gruntovala. Hlavně jsem ale měla velké prádlo. Už mám vypran 4pračky na mimíška. Vyžehlenou zatím jen jednu. Nejhorší je, že nejsem zatím ani v polovině. To škvrně má víc hadříků, než já s Laďou dohromady...
Odpovědět
Profilova fotka
Myi: já si chci příští týden nechat přivézt skříň a začít to do ní už pomalu dávat...zatím mám jen ručník a jeden overálek. Ale skoro nic kupovat nebudeme...objedu kamarádky a švagrovou. Vyštrachám skříň u bábinky a budu mít hadýrků hafo... Manžílek si jen zamlouval koupit obleček až půjdeme z porodnice, něco dostaneme k Vánocům...ale je fakt, že prcek (kor zimní) potřebuje věciček hafo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
prio: já mám koupench věcí taky malinko, většinu mám popůjčovaných a něco dokonce i po mě. Babička schovává všechno a najednou se to hodí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, nevíte jestli je sili už zpátky z utz? jsem napnutá jak kšandy :-D x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já na ni nemám ani tel., abych se zeptala přes SMS... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Tak už jsem jí napsala...dám vědět až napíše :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky tak co sil??????? =-) =-) =-) =-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky bude tu dneska někdo??? :-o :-o :-o
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?