Termín svatby 28. června 2008. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, konečně jsem s milým vybrala termínek a teď hledám některou z vás? Najde se někdo, kdo má stejný termínek? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a Mury, máš odkaz na hotel??? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
ted jsem viděla zprávy ;-( blíží se tam další ;-( ovulace neovulace,milujte se denně pokud možno vícekrát a ono se to povede moc to nesleduj :-N http://www.lastiky.cz/zeme/dominikans... a mám ho i v albumu ve svatebním jedem do bungalovů
Odpovědět
Profilova fotka
Teda to je krása x-) , doufám, že se do DR taky někdy podívám!!! 8-) 8-) 8-) Na kolik to vyšlo?? :-N :-N
Odpovědět
Profilova fotka
letíme z Německa přes německou CK z Lipska ;-) tam nás vezou kamarádi letíme na 13 dní čistého pobytu ALL a vyšlo to na 58 tis.pro oba x-) přes naší CK ten samý hotel na 8 dní vyšel 125 tis.docela rozdíl že? já si myslím že DR za chvíli bude dostupná ;-) ceny jdou dolů neuvěřitelně 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
No to je teda skara rozdíl, jak je to možný, že to ti češi nabízí tak draze???!!! =-) A jinak to je krásná cena, my kdybysme jeli na 12 dní do toho Turecka, tak je to na osobu cca 28 000 (last moment ale určo levněji), to už vyjde skoro jako ta DR :-D Silente byla na Bali a měli to taky tak nějak, prostě fakt dostupnou cenu... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
proto jsme neváhali ;-) a když už je to svatební cesta x-) snad to tam bude krásné a hlavně bez hurikánů :-N to nevím proč to naše CK nabízejí tak draze :-p ale je to hnus také jsem tomu nevěřila,až když jsem to našla na internetu a viděla na vlastní oči :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, hned bych jela znovu k moříčku, v chorvatsku bylo fajn, ale DR nebo to Turecko vypadá božsky ;-)
Odpovědět
Ahoj holky, tak my taky možná zítra zajdeme do Invie pro nějaký ten zájezd. Jestli teda nebudu dlouho v práci. Už by to chtělo, když chceme příští pátek odlétat :-N
Odpovědět
Jejda, kam sem to hodila, vy jste mě holky zmátly, já myslela, že to píšu do "červnovek" :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jé Blani, klidně pojď pokecat i k nám :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak všem přeju krásný ráno 8-) , Turecko odklepl i můj manžel slovy "mě je to jedno kam, důležitý je, že tam budeme spolu" x-) x-) x-) No prostě zlatíčko.
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné ráno všem! Marrei - x-) x-) x-) dovolená náááádhera x-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Brý den všem ženám :-) Tak hlásím šťastný návrat z dovolené a jsem opět v plném pracovním procesu. Krásně odpočatá :-N A těším se na další dovolenou,kterou budu mít někdy v říjnu :-D Bratr Emília se žení 13.9. a tak doma zažíváme opět stejnou situaci jako my v červnu.. je to krásný a hned bych se vdávala znova.. budou mít obřad venku v parku,tak jsem na to zvědavá,jaké bude hlavně počasí... a svatební slávu mají na stejném místě jako my,jelikož jich je taky jak psů :-D Jináč mi přišel balíček s 5ks OVU testů a 3ks těhu testů :-) Maniak... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Achooooj!!!!! :-) Jak bylo??? Kde sou fotky??? 8-) 8-) 8-) Já sem taky maniak, z toho si nic nedělej :-D Mám doma 2 OVU testy a musím koupit další, anžto OVU se nám blíží ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoooooooj Kat!!! Vítej mezi námi :-) Jak bylo v Jugošce ??? :-D :-D :-D Jsem si dneska ráno zrovinka říkala, že bych měla začít uklízet :-D :-D :-D srazík se blíží!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Marrei, fotky budou budou.. ale až se Kačence bude chtít se tím tuctem fotek probrat :-D Prio, kašli na úklid :-D ;-) Jugoška v cajku až na pár hrůzných zážitků... Já se na ten srazík tak těším,juchůůůůůůůůů :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kat: já - teda my taktéž :-) ´ Co byly ty hrůzné zážitky??? :-|
Odpovědět
Profilova fotka
zažili jsme na Plitvických jezerech pád starší paní z výšky 15m (hrůza,fak hrůza,.. raději nevzpomínat).... a o víkendu (kousek od nás) se tam utopili shodou okolností dva potapěči z Vrchlabí (což je od našeho bydliště fakt kousíček)... a bohužel známí... ani jsme nevěděli,že tam jsou na dovolené.. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Uff, nutí mě zas pracovat, hrůůůůůza!!! ]-( Teda Kat, to je mazec :-| , tak snad se na to za čas podaří zapomenout a zbydou jenom vzpomínky na krásnou dovču... |-| ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kat: tak to je fakt strašný!!! :-( No co na to říct?! ... je mi to líto! Marrei: nedej se :-) já se taky vyhýbám práci jako čert kříži :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Prio - no já se snažím, ale kolegyně odjíždí dneska na 14 dní na dovču, tak ji musím zastupovat, nikdo jinej to tady neumí.... takže mě čeká 14 dnů honičky :-( No nějak to přežiju, aspoň tu nebude nejvyšší šéf :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Marrei: a co ty vlastně děláš za práci?
Odpovědět
Profilova fotka
Kéž bysme měli jeden "živoucí" zážitek :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky děvčátka, také hlásím svůj příchod z dovolené !!! Bylo bájově, až na zánět dásní... :-( dnes jsem musela k zubákovi, tak mám antibiotika, snad to do týdne přejde, abych si užila svkělou svatební cestu v Egyptě?! kat-Katy, to mě moc mrzí, co se stalo.... ono se řekne, nemyslet na to, ale takové věci by i mě poznamenali na hodně dlouhou dobu... snad se to ale časem zpraví a jak píše martinka, budeš pak myslet jen na příjemné zážitky z dovolené.
Odpovědět
Profilova fotka
Prio - dělám na develop. oddělení jedné realitky, mám na starosti novostavby a zahr. klienty. Kolegyně se stará o zbytek a o personální. Takže teď dělám všechno. Kat - držím pěstičky, snad to vyšlo :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Majky: taky Tě vítám zpátky mezi námi děvčaty :-) Kde jste byli vy na dovolené? Marrei: tak to máš stejnou profesi jako můj manžílek :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jé, ahoj Majky! 8-) Tak ty pojedeš ještě do Egypta??? To se teda někdo má ;-) Prio - téééda to je náhodička ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné dopoledne všem! Tak jak se máte? Jen připomínám, že do srazíku zbývá 25 dní 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky berušky !!!! priori-byli jsme v Chorvatsku a teď v pátek odlítáme do Egypta... :-) marrei-jj má, už se těším !!!! :-) Marti a vy kdy na svatebku?
Odpovědět
Profilova fotka
Majky - záááávist veliká :-x :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?