Termín svatby 28. června 2008. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, konečně jsem s milým vybrala termínek a teď hledám některou z vás? Najde se někdo, kdo má stejný termínek? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jj, Prio, včera to tu bylo stejně podezřelý :-D Ale holky žijou, akorát prndají v Červnu 2008 :-D Sem o víkendu zase neodolala a koupila jsem náááádherňoučký roztomiloučký bodíčko s králíčkem v Nextu :-N :-N :-N
Odpovědět
Profilova fotka
tééda ....ty už máš skoro celou výbavičku, neee? :-D :-D :-D Já chtěla začít taky kupovat, ale řekla jsem si až po těch testech...jestli bude všechno OK. Začnu shánět kočárek, koupím si komodu pro miminkovský věcičky, předělám konečně tu kuchyň...takže vlastně mám poslední dva týdny klidu :-) Včera jsem si byla sednou s kamarádkou, která má termín 20/9 ... tak mi říkala, užívej si tyhle krásný měsíce...od toho 8. už to stojí za prd :-| ale zase už to má za pár. I když jsem jí litovala...tahat v těch vedrech tu ukrutnou mičudu vepředu... :-N A holky dostanou přes čumec, hned jak se tu objeví ]-( :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Výbavička - no skoro, skoro :-D :-D :-D A to se to snažím nepřehánět, v rodině i mezi kamarádkama mám milion mimin a asi něco podědíme ;-) Já na ty pověry moc nejsem, pokud má být mimi v pořádku, tak bude, a pokud ne, no tak holt s tím nic nenaděláme a je jedno, jestli máš doma výbavičku nebo ne a je jedno, jestli jsi ve 2. měsíci nebo 8. ... Ale je to krásný, to nakupování x-) Min. 1x denně to bodíčko muchlám :-D :-D Ty jsi vlastně v kolikátým týdnu? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Víš, Marti, to jsem říkala taky, ale ono mi to pak stejně nedalo a tak čekám...je pravda, že jestli to miminko má nebo nemá být v pořádku, to žádnýma věcičkama neovlivním, ale zase kdyby to fakt dopadlo špatně, tak by mi to doma všechno to malé připomínalo..tak spíš proto. No podle MS jsem v 17tt, ale mimi je o 14 dní menší (přesně podle dne početí), takže jsem v 15tt. Nevím co za údaj uvádí jiné holčiny, tak raději píšu oba ;-) Co dovča, už se těšíte, viď? Už jste v Turecku byli?
Odpovědět
Profilova fotka
No jo, teď mluvím jinak, ale až budu v tom, tak možná taky zavelím stop stav a budu čekat, až mimi povyroste ;-) ;-) 15 tt je 2. trimestr, že jo, a všichni říkají, že ten je nejhezčí x-) V 1. trimestu je ti blbě a nic není vidět a ve 3. trimestru taháš ten kopačák :-D Dovča - no už se fakt nemůžu dočkat, teď vlastně 14 dní zastupuju kolegyni a až se vrátí, tak budu zas týden zastupovat kolegu 8-( , bude toho dost tak už aby ta dovča byla :-) V Turecku jsme nebyli, ale slyšeli jsme že je krásný a že hotely jsou na fakt dobré úrovni x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak 5* v Turecku už je opravdu luxus a ten váš hotýlek vypadá vážně nádherně! Škoda, že tam manžílka asi nikdy nedostanu, on tyhle státy ( Turecko, Tunisko, Egypt) nemusí. Maximálně tak s kamarádkou nebo se švagrovou, ale v případě švagrový si budu muset nechat předepsat nějáký prášky na nervy :-D :-D :-D Ona je z Moravy, takže je taková svá, ještě k tomu příšerně zvědavá a užvaněná a náladová... Kamarádka byla v Turecku loni a ty fotečky, ta barvička moře...no nádhera. Jedinný blbý bylo, že nemohli do vnitrozemí. Okolo hotelu ostnatej drát a fertig. To je to proč tam Davča nechce jet, ale mě by to ani nevadilo...
Odpovědět
Profilova fotka
Aha, tak to je můj manžel pravej opak :-D On zas chce jenom takovýhle státy, nejlíp araby, takže loni jsme byli v Tunisku, letos Turecko a za rok plánujem Egypt, pokud nebudu rodit :-D Ho lákají jiný kultury, a mě je to jedno, kam pojedu, hlavně ať tam je moře a teplo :-) To mě ještě chce vytáhnout do Ghany, jeden jeho kámoš tam dělá konzula, ale nevim nevim, tam asi vůbec nic nebude. Leda safari :-| A letenky příšerně drahý. My v Turecku plánujeme výlet do vnitozemí do Pammukkale, to jsou ty vápencový jezírka, a jinak jen prolezem nějaký městečka na pobřeží, možná se budem potápět x-) , teda jestli seberem odvahu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
A jinak, paní Hudcová, Janičatová, Skořepová a spol., co ta docházka?????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!! ]-( ]-( ]-( ]-( :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Mě láká uplně všechno :-) Noooo...mladé paní...kde se flákáte????? ]-( ]-( ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Koukám do června, ale ani tam nejsou, takže se pravděpodobně cpou ]-( :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Děvčátka.. tak já dnes pádím domů. Necítím se skrz ty dásně, tak to jdu domů vyležet. Dnes mě ještě opuchlo dásno nad osmičkou (kterou nemá) tak nevím, co to je za stávku v mé puse?! =-) ]-( Zítra odlítáme, ale do té doby to snad odpuchne. marrei-snad i proto omluvíš mou docházku...?! :-D A na příští celý týden se omlouvám už předem, ju? ;-) :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Božžžííí Majky, chuděro malá, a zrovna před dovolenou :-( :-( :-( To mi připomíná jednu nevěstu co se týden před svatbou léčila s molem v uchu :-D :-D Tak budu držet pěstičky, abys byla OK, a ty už zítra odlítáš??? Ani nevím!! Tak šťastnou svatební cestu č.2 přeju ;-) JJ, omluva přijata ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Majky: chudáčku :-( :-( :-( ale tak snad to bude dobrý! Držím pěsti!!! Hezky si to v Egyptě užijte :-) zááávidííímm ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj ženy, já bych se dneska nejraději neviděla ]-( Vypadám jako kdyby se mi po ksichtu projel náklaďák,katastrofálně... nevyspalá,jelikož jsme šli ke známým na návštěvu a skejsli jsme tam do ranních hodin :-N spala jsem cca 4 hodiny... lidi se mě dneska musí automaticky lekat :-N a chce se mi hrozně spát... tady budu čumákovat do půl pátý... :-S A musela jsem dopol předvést taky nějakou práci,tak že jsem se sem dostala až teď ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
Teda Katy, ty paříš každej den! :-D :-D :-D Neboj, už jenom necelý 4 hoďky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marrei: no jo,kalím co to dá :-D :-D :-D se stydím... ale Emčuch říkal,že si to nemám takhle brát,že prostě až pařím dokud ještě můžu :-D provokatér...
Odpovědět
Profilova fotka
No jo až bude mímo, bude útrum :-D A jak to vypadá s případným těhu?? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kat: teeeda ty jsi číslo :-) takhle vypadá příprava na mateřství ??? :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
U nás bída... ;-( Dokonce jsem to poslední zklamání hodně obrečela ;-( Ale máme více pokusů že :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Prio: stydím se - stydím se - hrozně moc |-| .... :-D .. ale byla do dobrá pařba,když jsme jak šakali vyli v jednu ráno U stááááááánků nalevnou krásu.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
To bych si docela ráda poslechla!!! Doufám, že nám za ty tři týdny taky něco zavyješ :-D :-D :-D Co Myi...už tu dlouho nebyla? Nevíte o ní?
Odpovědět
Profilova fotka
Prio: to víš,že ti ráda zabééékám :-D Jen aby sousedi ze mě nebyli paf :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Aaaale Kat, vždyť jsme teprv na začátku ;-) Někde jsem četla, že průměrná doba otěhotnění u prvorodiček je 8 měsíců, tak to máme dost času :-D Já budu mít asi ovu, o víkendu, tak dneska poprvé testím. Ale pokud bude pozitivní test, tak už na to v dalších cyklech kašlu, prostě mi stačí jen 1 důkaz, že jsem OK co se ovulace týče :-) S Myi jsem muvila tak před 2 dny nebo tak nějak. Je ok ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jééé no tak to už se moooc těším!! Neboj, zavřu Tě do obýváku a můžeš bééékat třeba do rána :-D :-D :-D Krom toho soused nad náma by si to i zasloužil. Minule s nějakejma svejma kumpánama pustili na foťáku jen blesk a poštěli mi ho na šňůrce do okna. Ve tři ráno se vzbudím a skrz okno takovej stroboskop...jsem si říkala...už je to tady ..konec světa....no magor!!!! :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Marrei: vidíš, já četla to samé...jen s dvouměsíčním rozdílem...6 měsíců...tak jako tak, času máte habakuk :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Prio: já bych potřebovala otěhotnět tak do vánoc :-) Jsem se totiž dozvěděla,že budou u nás v práci organizační změny... hodilo by se mi to ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já dnes makám jak divá. A náhodou semka chodím každičký den :-p :-D :-D Je mi dnes celý den nějak divně, motá se mi hlava, tlak asi hapruje :-( Mrchu nečekám příští týden, tak jsem zvědavá :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Holčinky, tak já to balím...jdu k notářce a pak uklízet ..už to odkládám asi tak čtvrt roku :-( ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Kat - u nás to samý, čeká se "velkej třesk" :-D , šéf prudí víc než obvykle, taky bych mu už občas ráda řekla, ať si to tady dělá sám...... :-S Sili - tak držím pěstičky, aby to byly ty pravý příznaky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ráno.. tak doufám,že dneska na vás holky budu mít více času.. Majky jak je? Snad už to polevilo... ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?