Termín svatby 28. června 2008. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, konečně jsem s milým vybrala termínek a teď hledám některou z vás? Najde se někdo, kdo má stejný termínek? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zajímavá metoda, místo abych znásilňovala manžela, tak budu prndat s kámoškou u kafe :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ale až pak přijdeš dom, tááák... uááááááá :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky hoky hlavně meztrácet naději,kamarádka mi včéra řekla že je v 6 tt. ;-) a to miminko mít nemohli,4 roky snažení,2 umělé oplodnění a nic.Pak stačila noc ve stanu a bylo to :-D holky jak to funguje s tu basální teplotou?jak měřit?kdy pozná plodné dny?a co ty testy??
Odpovědět
Profilova fotka
Mury - klííííd. Jedno po druhém Bazální teplotu si měř každé ráno než vstaneš z postele, nejlépe ve stejnou dobu. Teploměr se strká ... tam 8-) Plodné dny se dají poznat dle vývoje BT (bazální teploty), ovu testů (ukážou Ti 2 čárky), hlenu, ovu bolestí... je to různé. Testy jsou na ovulaci a těhotenské. Ovulační se dělají z odpolední moči (2 hod. předtím nic nejíst, nepít), těhu z první ranní moči.
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.merenibt.xf.cz/index2.html
Odpovědět
Profilova fotka
ty jo je toho nějak moc.... ;-) a teplota v den ovulace má klesnout nebo stoupnout::
Odpovědět
Profilova fotka
v den ovu nic nepoznáš, změna je 1-3 dny po ovu, většinou skok mrkni na MK, je tam diskuze o grafech s odkazy ale zatím se s tím fakt netrap, sex je sex :-D , popř. doporučuji fakt ty ovu testy. Já nedokážu měřit každý den ve stejnou dobu, takže pro mě super ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Téda, já dělala ovu testy taky z ranní moči =-)
Odpovědět
Profilova fotka
OVU testy jsou sice dražší, ale mnohem spolehlivější metoda než to měření ;-) Já jsem si sice kvůli tomu koupila digi teploměr, ale otravovat se s ním budu až v případě největší nouze :-D Takže Mury, doporučuju testíky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marrei - ale to nesmíííííš ;-) http://www.rodina.cz/clanek4909.htm
Odpovědět
Profilova fotka
Ježíííííšmarjáááááá, já jsem dělala všechno blbě!!! ]-( ]-( ]-( Ranní moč to nebyla, odstátá taky ne...... Se nedivim, že ještě nejsem těhu! :-( Příště s tebou bud všechno konzultovat, Sili! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
aha jenže já má ten tak rozhazený cyklus že nevím :-S my to zatím necháme přírodě,třeba se na svatebce opravdu zadaří x-) a navíc mám prý nějak zakloněnou dělohu ]-( což také může být problém :-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Mury, proč? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
to bych také rada veděla,řekl mi to jeden gynekolog u ketrého jsem byla aukutně,2.9 jdu k mému tak se ho na to zeptám =-) prý to může být problém že je tam hůře dostávají ty spermie nebo to chce nějaké speciální polohy :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Marrei - ale to vše bylo na návodu k tomu ovu testu :-N ´ Mury - já beru na srovnání cyklu Mastodynon. Dobrý je prý i Femigard nebo Gynex (ten jsem brala před lety a byl dobrý). Na zakloněnou dělohu většinou doporučovali milování zezadu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
sil-ty víš snad úplně vše :-N to je super až budu potřebovat radu vím kam se obrátit ;-) jdete dnes na ten Máj??
Odpovědět
Profilova fotka
Jj, jdeme. Od 18:30, teď mířím dom. Páááá
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, jak to tak ctu, tak jsem opravdu rada, ze uz jsem tehotna. Koukam, ze je to docela fuska otehotnet.
Odpovědět
Profilova fotka
Myi - jj, fuška :-D Ale co se dá dělat. Však ono to přijde x-) Jak je Tobě? Povídej!
Odpovědět
Profilova fotka
sil: uz je to lepsi. Vcera jsem dobrala antibiotika a ve ctvrtek jdu k doktorce, tak uvidime, ale citim se dobre. V sobotu jdeme kamaradum na svatbu a v nedeli konecne odjizdime na svatebni cestu i my, tak se tesim jak mala holka.
Odpovědět
Profilova fotka
A kam nakonec jedete? Jsem hlava děravá :-D A co máš pro mimi nového? To víš, ráda se potěším aspoň Tvým bříškem a nákupy, než budu mít svoje :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Achoj cholky :-) Já chci taky vidět věcičky na mímo...... dneska se dozvím, jestli mě šéf pustí na dovču 10.9., protože jestli ne, tak můžu jet až 1.10. a to se mi moc nechce :-|
Odpovědět
Profilova fotka
jedeme jen do Jeseniku, netroufnu si nekam za hranice. A co mam noveho? Je toho opravdu hodne. uz se pustim do alba na konikovi a dam odkaz. Snad behem zitrka. Mam toho uz tolik, za bych to ani snad nenapsala vsechno
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to už se těším, ráda kouknu. V Jeseníku bude určitě krásně, pohoda, klídek x-)
Odpovědět
Profilova fotka
pokud jde o me, tak ja bych ani nikam jet nemusela, ale ma druha polovicka by potrebovala vypnout a to v Brne proste nejde. Porad po nem nekdo neco chce a telefon mu zvonil i na stedry den. Takze si mobil beru jen ja a zapinat ho budu, kdyz budu chtit....
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to bude vůbec relax! Se manžílkovi nedivím! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
marrei: je ahoj, vubec jsem si te nevsimla. Musis priste vic rvat!!! Jdu teda zacit fotit, abych mela alespon neco...
Odpovědět
Profilova fotka
Marrei - pustí, neboj! Držím palečkové! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.modrykonik.cz/album/album.... je to jen cast veci, ktere uz mame. Zbytek je u mych rodicu...
Odpovědět
Profilova fotka
Jéé, ten kočárek je super! A ty žluté dupačky a ponožky, no nááádhera x-) x-) x-) :-.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?