Termín svatby 28. června 2008. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, konečně jsem s milým vybrala termínek a teď hledám některou z vás? Najde se někdo, kdo má stejný termínek? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
To je teď nějaký nakažlivý.... žena našeho právníka má v září rodit a teď je v nemocnici s ledvinovou kolikou... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Ještě strašte! :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Tak Prio, jak? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
bohuzel, tehotensti jsou typicke tri veci: cukrovka, vysoky krevni tlak a problemy s ledvinama. Vetsinou byva zanet prave ledviny, protoze je deloha natocena mirne v pravo.
Odpovědět
Profilova fotka
Myi - jéééje... ale co, pro mimíska sníst i žábu x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky !!! myi-no to muselo být strašný !!! :-( Chudě naše.
Odpovědět
Profilova fotka
nejhorsi na tom je, ze jsem to nechala zajit docela daleko. Pomohla by mi vcelka do zadecku, ale vzhledem k tehotenstvi mi ji dat nemohli, takze jsem dostavala porad infuze a trvalo dva dny, nez bolesti ustaly
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj devčátka, dneska to je den D (debil). No jako vždycky,když někam jedeme a stresujeme... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Katy, ty jedeš na svatebku? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kat - kámoška dnes tady odjíždí do Chorvatska :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Marrei: jojojo,jedeme na svatební cestu ještě s 10 lidma :-D :-D :-D my jsme si odbili dovolenou ve dvou a zjistili jsme,že jako dobrý,ale lepší s více lidma... ;-) Jedeme do Chorvatska... dneska večer kolem osmé odjezd...
Odpovědět
Profilova fotka
Fíha tak si to užijte! :-) Třeba zaděláte na mimííííí!!!!!!!!!!! x-) x-) x-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
čau holky, no přiznám se, zapomněla jsem napsat a pak jsme odjeli na dovču.... jsem teď spíš na koníkovi... no ale hlásím, že těhu nejsem, mrcha dorazila s několikadenním zpožděním, teď jsem 4DC, tak uvidíme jestli se zadaří :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Micha - určo se brzy zadaří! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem 3 DC :-( Druhej cyklus bez úspěchu a už mě to neba ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Já teď taky jedu 3.cyklus a zatím dobrý :-D Bavím se ovu testy, čárka sílí... pomalu, ale jistě 8-) Dnes jsem 13DC a ovu tipuju na 15DC 8-) Manžílek se zatím taky snaží, tak snad se mi přes těch pár dní v práci vždy moc neunaví a bude plnit manželské povinnosti :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holkíííí :-) tak už jsem opět v pracovním procesu a tudíž téměř online mezi vámi :-) Ani nevíte jakou mám radost!!! Sic zdravotně na tom nejsme zas uplně nejlíp, ten tlak se DR. pořád nelíbí, ale já už bych se doma fakt zcvokla !!! Tak povídejte, těšíte se na sraz ? Už bych měla pomalu začít uklízet :-D :-D :-D Marrei: nesmutni...čím víc se na to budeš fixovat, tím hůř to půjde! V září na Tebe s Myi plivneme a uvidíš, že se zadaří :-D Sil: teda ty jsi to vzala hezky od podlahy s těmi testy! Držíme pěstičky!!! Myi: to je hrozný, co se Ti stalo, ale prý ty problémy s ledvinama jsou v těhu opravdu časté. Hlavně nic nepodcenit a bude to v pořádku. Kat se nám rekreuje..ta se má A ještě Majky: ahooooj :-) kdy odjíždíte na tu dovču?
Odpovědět
Profilova fotka
Majky už je taky pááááá :-D V Hrvatsku :-D Já mám s těmi testy aspoň pocit, že něco dělám :-D Ale manžílek o nich neví, fakt na něj nechci tlačit a stresovat ho. Já to mám jako zábavu, ale on by to bral jako tlak. Tento měsíc jsem ho ještě ani jednou netlačila do sexu já, tak jsem spokojená :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já se ho taky snažím nestresovat, stres zabíjí spermoníky a těma my musíme šetřit :-D O OVU testech ale ví, ale podle mě nestresuje.... spíš ho to zajímá :-) Jak jsem psala, jeho ségra neovulovala 2 roky, co se snažili, vůbec... tak si to chci jen ověřit ;-) Třeba se zadaří na svatebce, jedeme buď 10.9. nebo 1.10. - třeba bude malý Turecčátko :-D A příští rok budeme všechny maminy!!!!!!!!!!! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marrei - já právě chci taky vědět, že jsem ready, abychom si nevystříleli spermijky do prázdna :-D Zatím testy sedí s tím, co cítím běžně (píchání ve vaječníku, prsa apod.), takže to mám jen pro jistotu. A příští rok budeme URČITĚ všechny maminy! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tady jedno čerstvé mimi: http://www.modrykonik.cz/album/view.p...
Odpovědět
Profilova fotka
Bozííííícku x-) x-) x-) Já jsem byla kupovat ovu testy v sobotu, měli 1 poslední!!!!!, co ty baby blázní?? :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já mám všechny z levnetesty.cz x-) Vyšlo to suprově, jsem jich koupila moc a moc, rovnou k nim i těhu testy. Ale s mým štěstím vyplácám všechny ovu testy a ještě budu muset přikupovat :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ále prda..... příští měsíc seš v tom! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jen kterej měsíc je ten správnej příští .... :-D :-D :-D Sama sobě se divím, že to neřeším nějak víc. Prostě si tady hezky sednu a počkám, až to přijde :-D
Odpovědět
Profilova fotka
my jsme se dohodli, že to začneme řešit přes doktory až tak po půl roce snažení. Moje doktorka nám stejně nedávala šance na mimi bez pomoci CAR a Michalův doktor říkal, že bysme museli mít hoooodně štěstí, kdyby to vyšlo... |-| A za ten půlrok už bysme měli bydlet ve svým, tak už budeme mít na lítání po doktorech čas ;-) I když naděje tu pořád je, tak špatný výsledky zas Michal neměl.....
Odpovědět
Profilova fotka
Naděje umírá poslední! Hmm, já bych tak na jaře dohnala manžílka na spermio a pak by se vidělo. Přece jen nejsem nejmladší... :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Třeba zaberou ty plivance od Myi a Prio :-D Už aby byl srazík.... x-) Nebo bych se mohla stavit za Myi ať mě poplive už teď! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jo Prio, máš albíčko na Modrým Koníkovi?? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Stav se za ní tak 12-14DC, sichr je sichr :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?