Termín svatby 28. června 2008. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, konečně jsem s milým vybrala termínek a teď hledám některou z vás? Najde se někdo, kdo má stejný termínek? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ty jsi v práci!!!!??????????????????????????? To se dělá, takhle pozdě??????????????
Odpovědět
Profilova fotka
a každý investuje penízky někam jinam mi je zase dáme do dovolený x-) vám zůstane krásná kniha a nám snad hezké zážitky :-D jestli někem poletíme :-(
Odpovědět
Profilova fotka
jo jsem v práci :-( dělám v nemocnici,ale za chvíli jdu dom :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Uff, no ještě že tak ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ještě 15 inutek ]-( :-D
Odpovědět
Profilova fotka
marti: od té firmy máme to pěkné album ;-) http://www.koeximpo.cz/scripts/zbozi....
Odpovědět
Profilova fotka
Jé Míšo, na tu firmu jsem taky koukala, mají asi největší výběr :-) Nakonec jsem ale koupila v Brně toto: http://www.beremese.cz/album/view.php... To tvoje moc hezký x-) , já jsem si moc vybírat nemohla, potřebovala jsem hlavně ten rozměr...
Odpovědět
Profilova fotka
tak manža mi právě volal, že prý je šéf pozval do hospody a dorazí po deváté hodině...poslední dobou ho furt někdo zve do hospody a na kafe 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Micha: já jsem bez manžela od pondělí do pátku ... mimořádně přijede už zítra ;-) už se na něho těším... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Holčinky moje, tak mám pro vás dobré zprávy. Já i drobek jsme naprosto v pořádku :-) Včera jsme byli na ultrazvuku, tak jsme viděli jak sebou v tom bříšku mrskal a jak mu bije to jeho pidisrdíčko :-) NÁDHERA!!! Jsem jen koukala, slzy se mi kutálely jak hrachy. Davidek dojatej snad víc než já... Máme 2,5 cm x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky. priori-moc moc děkuji za krásnou gratulaci v albíčku, ukápla mi slza... to už mi nedělej !!! Jsem strašně ráda, že jste v pořádku !!!!! Juchůůůů Jé, to musela být úžasná podívaná! 2,5 cm to je neuvěřitelné, jak z tohoto vznikne život?!
Odpovědět
Profilova fotka
Prio - gratuluji k 2,5 cm! To musí být fakt nádhera! Taky chci x-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Majky, Sil: díky, díky, díky...to je stejně super, jak to tady spolu všechno prožíváme :-) Se těším na to září jak malá! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
priori- ;-) já taky, doufám, že se v Praze neztratíme? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Gratulace mamino!!!!! :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-D No my budeme výprava :-N
Odpovědět
Profilova fotka
sili-my už jsme se bavili s Kat, že budeme jak sedláci ve městě. Já byla v Praze jen 4x a bojím se bojím, že se ztratím :-D Musíme si sebou vzít nějaké deštníky nebo se držet provázku. S Kat jsme říkaly, že budeme chodit spolu i na záchod. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky. prio: gratuluji!!!!Prvni ultrazvuk je vzdycky nejkrasnejsi. Ja jsem mela taky na krajicku, kdyz jsem ho videla poprve.
Odpovědět
Profilova fotka
Brý den, Prio: gratuluji dodatečně k UTZ,ať jste i nadále zdraví a rostete pořádně ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sil: ty to počítání nějak flákáš :-) Jedeme na víkend k našim, už se těším. Tatík volal co bych si přála k papání :-) Se tam budu mít jak na zámku! Majky: neboj, v Praze se neztratíte a kdyby náhodou, tak já si vás najdu :-) Pořád přemýšlím o tom programu. Kdyby bylo hezky, tak bychom mohli na šlapadla na Vltavu (to je tak na hodinku) a pak jít někam posedět. Nebo jestli budeme jenom "krafat" :-) ?
Odpovědět
Profilova fotka
priori-no, ono záleží, jak ten sraz pojmeme?! Jestli si budeme chtít i něco říct, tak asi navštívit různé památky apod. by byl nesmysl, za pochodu toho moc nenakecáme?!
Odpovědět
Profilova fotka
Majky: Památky nebrat, ne že bych je nemusela, ale to je na dlouhé lokte. Spíš jsem myslela něco oddychovýho, ale možná zůstaneme jen u toho posezení.
Odpovědět
Profilova fotka
priori-právě ani nevíme, jak dlouho se zdržíme?! =-) Abychom si stihly povykládat, ukázat fotky (albumy) apod... nebo já fakt nevím, co se na takových srazech dělá? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Majky: No zdržet se klidně můžete přes noc...jak jsem psala...tři místa tam určitě najdu a další dvě by mohli spát na nafukovačce. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Prio: počítám s tím,že složím svých pár kostí i přes noc někde u vás na rohožce :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já taky s dovolením počítám s přespáním :-N A šla bych klidně jenom prndat, stejně se nám huby nezastaví :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kat: budiž naše království i Tvým :-) - rohožku nedoporučuju, ale mohu nabídnout předložku v koupelně :-D :-D :-D Jen prosím kdo bude chtít u mě přespat, vezměte si s sebou spacáky. Byteček je malý a peřiňák by se mi tam nevešel, tak že disponujeme pouze dvěma peřinama a jednou dekou! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Noooo, a kdyby nás bylo nějak strašně moc na přespání, tak šéfík má v Praze volnej byt... ;-) Bych ho mohla poprosit o půjčení, v nejhorším, je to 2+kk někde v centru 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Super, tak já zamluvím restauraci co máme hned naproti baráku ať to nemáme pak daleko. Kdo si to chce očíhnout tak adresa je wéwéwé.restaurantkabinet.cz .
Odpovědět
Profilova fotka
Já myslím, že se do našeho bytečku nějak vlezem :-) Kdyžtak se mi nějak průběžně hlašte, abych měla představu :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?