Termín svatby 28. června 2008. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, konečně jsem s milým vybrala termínek a teď hledám některou z vás? Najde se někdo, kdo má stejný termínek? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
prio: tak ja bych si teda prosila jedno male protekcni mistecko, jestli by to teda nevadilo
Odpovědět
Profilova fotka
Myi: vzhledem k pokročilému těhotenství dostaneš čestné místo na manželové straně naší postýlky :-) Jen prosím holkám nepošlap hlavy až budeš běhat na záchod :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Prio: rezervuju si předložku v koupelně :-D :-D :-D Restaurant je v cajku si myslím,už jsem projela jídelák a předem vím,co si dám :-D
Odpovědět
Profilova fotka
64 8-) :-D Já pojedu dom, takže nocleh netreba :-D Majky - se kecá, se ukazuje, se prostě furt něco děje takhle na srazech :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jééé a koukám, že mazlíčci jsou v restice vítáni :-N
Odpovědět
Profilova fotka
no a já taky musím přespat, pokud bych jela s myi a marrei tím autem z Brna, tak bych se zpátky dostala jedině busem a to bychom tam teprve přijeli a už bych musela odjíždět... takže Marti, nevemeš raději ten byt od šéfika?! Pokud by byl tak hodný?
Odpovědět
Profilova fotka
Můžu ho předběžně zamluvit ;-) Ale zatím se tuším vejdeme k Prio, ne? Kdo bude přespávat? Já, Majky, Kat, Myi, Micha... Sili prchá domů... Prio, zatím se vejdem???
Odpovědět
Profilova fotka
Holčiny, situace u nás v bytě je taková: ložnice: manželská postel: Myi + já Obývák: rozkládací gauč: 2 místa nafukovací matrace (takový ty modrý - určitě je znáte z reklam) - mám 3. Celkem tedy mohu nabídnout 6 míst k přespání a co psala Marrei je vás 5, takže v pohodě :-) A pokud Kat bude trvat na té předložce, pak bude ještě o místo víc :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Prio - :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
A kdyby někdo ještě přibyl (Livi, Rybka, Sluni atd. atd.)... nebyl by problém (teda aspoň myslím) s tím šéfovým bytem... nebo kdybyste se rozhodly, že chcete víc pohodlí, tak bych to zkusila zařídit ;-) Nevim přesně kde ten byt je, ale vím že je blízko Španělská synagoga :-D
Odpovědět
Profilova fotka
priori-a né že by mě to zajímalo, ale tvůj manžílek bude kde?! To ho jakko vyhodíš, nebo s námi může spát někde na pohovce? :-D :-D :-D marrei-pokud to tedy priori nebude vadit, přespali bychom u ní. ;-) Dobrých lidí se vleze všude dost, ne?
Odpovědět
Profilova fotka
Prio: kdyby bylo nejhůř,vezmu si s sebou ještě karitátu a můžu spát na ní :-D Ale předložka je prostě předložka :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
kat-karitátu... :-D :-D :-D ty jsi střevo !!! Já nemám ale spacák, kdo mi půjčí?! :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Majky: my jezdíme na víkendy ven z Prahy (na prázdniny k babičce :-D :-D :-D ) . Stavíme barák, takže manžel bude pracovat a Alenka si bude užívat :-D (táta vždycky říkal, že si doma umí zřídit pořádek :-D :-D :-D ) I když až mu řeknu, že jedině by spal s vámi na pohovce...možná, že jeden pracovní víkend oželí :-D :-D :-D Máme tam jednu deku (takovou teplou), tak je Tvoje Markét x-) Kat: kdyby Ti koupelnová předložka byla malá, tak mohu poskytnout ještě tu z podzáchodové mísy :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ze zkušeností vím, že čím víc veselých lidiček na co nejmenším prostoru, tím větší legrace :-D K nám se vlezeme všichni...už se těším :-)
Odpovědět
Profilova fotka
priori-já už doma hlásila manžovi, že budu o víkendu 27.9. chybět, tak mi říkal "koho si tedy pozvu na návštěvu..." :-) Tak říkám, že chlapy má dovolené, ženské ne, jinak by viděl to Pendolino z Prahy by nestíhalo... :-D Alenko, vůbec si nedělej starosti, přivezu si kalitaťku (jak psala Kat) a deku si taky vemu, autí to pobere, ještě se ale musím zeptat myi, ona je náš pilot. :-N A Káťa bude ležet na rohoži se čtverečkama, aspoň je bude mít vytlačené na břiše a manža jí pak bude závidět, jak má vypracované břišáky... :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
majky: :-D tak to bych chtěla vidět :-D :-D :-D Hergot! Nezlobte mě!!! Karitaťky i Karimamky nechte doma...máme luxusní matrace :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já si zamlouvám jednu luxusní :-) a přikreju se bráchovým luxusním spacákem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
marrei-tak já budu spát s tebou na jedné luxusní a přikryješ mě taky luxusním spacákem od brášky?! Holky, teď mi volal taťka, bude mít narozky, tak žeprý by chtěl kolečkové brusle... on se dočista zbláznil?! =-) :-N Na rok mu bude 50 let, on ze mne chce udělat sirotu :-D Vždyť on se málem zabil i na kole, když vyhýbal chodkyni, spadl k popelnici, kde bylo rozsypané sklo a pořezal si ruku, ach můj bože !!!! :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jasný Majky :-D , luxusně se vyspíme :-D Jen se modli abych nebyla v září těhotná, bych ti mohla ráno poblít hlavu :-D :-D :-D Leda že by mi holky připravily k matraci zázvorový sušenky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
marrei-a hergot... :-D tak to abych byla v září taky těhule, abych ti to případně mohla vrátit... :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D Dyť říkám, bude SRANDAAAAAA!!!!!!!!! :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
marrei-jak s prezervativem... :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
děvčátka, krásný víkend, jestli jste tu některá?! :-) Papa
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, omlouvam se, ale vcera jsem se k pc nedostala. Auticko to samozrejme vsechno pobere. Jen jeste nevim, kterym pojedeme. Bud moji felicii nebo mi manza mozna pujci 607. To si ale moc nejsem jista. V kazdem pripade ja spacak nemam, takze potahnu jednu cestovni tasku, ve ktere budu mit perinku :-D prio: dekuji za protekcni mistecko. Moc si toho vazim. pokud bude nektera z vas na zacatku tehu, tak ja chodim nejpozdeji v 5 na wc, tak vam k matraci ty susenky muzu klidne rano donest. I s tim zazvorovym cajickem a lizatkem proti rannim nevolnostem ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mno jak se znám,tak já budu ta,co bude mít největší příruční zavazadlo :-D jako bych do tý Prahy jela na dva měsíce :-D Si tak ležím v posteli,teplotka se mě drží,manžel na fesťáku,to je ale víkend :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kat: tak to ti teda nezavidim. My s manzou se snazime vymyslet program na vikend, ale vypada to, ze nic nevymyslime. Lezi u televize a v ruce casopis. Takze taky zadna slava. Ja teda aspon nemam tu teplotu.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky berušky !!! :-) Tak u nás to je podobně, až teď jsem se rozhoupali a vydáme se pro naše mimiško a půjdeme s ní na procházku do lesa. Jinak bychom skysli u televize celý den a já už z toho dostávám depku. :-N Kat-jen lež a vypoť všechny bacile z těla ven. Snad se tě to brzy pustí a bude líp. Držím pěstičky. Myi-vy máte 607 ??? =-) Jů, no tak tím samo musíme jet :-D Řekni manžovi, že máš kámošku, co dělá v peugeotu a že se přimlouvá !!! :-N To je jedno čím pojedem, hlavně, že dojedem bezpečně do Prahy. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky,mě natáhne z toho vedra :-S pustila jsem všechny větráky,venku sice hurikán,ale v podkroví se to nedá vydržet.. přesunu se asi k Breňuli do jídelny,chladí si tam tělíčko na plovoučce :-D Mno a já teda jako nevím,jestli se potím díky teplotě nebo z hicu :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Holčinky, dala jsem do albíčka další fotečky - tentokrát od profesionála. Kat: přeji brzké uzdravení!!! Je teda dnesk šílenej pařák. Teď jsme se vrátili z prohlídky labyrintů, co udělali na našem zámečku. Je to opravdu nádhera!!!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?