Termín svatby 28. června 2008. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, konečně jsem s milým vybrala termínek a teď hledám některou z vás? Najde se někdo, kdo má stejný termínek? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hoj holky. Tak jsem se vrátila od doktorky a už slyšíííím!!!! :-) :-) :-) Sice tam je furt zánět, ale už se to lepší a do svatby by to mělo být úplně oukej ;-) A dopoledne jsem absolvovala s Majky zkoušku šatů - je to super se s někým konečně vidět, s kým už skoro rok kecám na netu :-D :-D Majky bylas fakt jak princezna, doufám, že dáš brzo do albíčka fotky!! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marrei - tak to super zprávy obě! Jsem moc ráda! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
sili: a to mě ještě dodělala mamka, když mi řekla, že objednala jiný dort než jsem chtěla :-S a ještě k tomu dodala, že ta slečna, která objednávku přebírala, tak si nepsala poznámky ohledně barev, takže se můžu těšit na fialové kytky místo bordových a ten dort nebude s bílou marcipánovou hmotou ale se žlutou,protože cukrářka prohlásila, že bílou nezvládne, protože zatím nejsme v Americe :-S no jsem na to zvědavá....
Odpovědět
Profilova fotka
byl to takový shocking weekend :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Micha - klíííííííd! Kašli na barvy, stejně se to sežere ;-) Ber to z té lepší stránky, musí se holt rychleji rozkrájet a sníst :-D Já už rezignovala na cokoliv. prostě to nějak dopadne. Motýlky mám v bříšku stejně, tak co :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tka jsem dneska taky byla na zkousce satu a oni mi jsou!!!!! Brisko jim ani trochu nevadi.
Odpovědět
ahojky michamicha: řesně tak kašli na barvy myisiska: tak to je super :-) holky nevíte něco o tom, že pokud má někdo neschopenku je sňatek neplatný :-( dneska mě to řekla jedna známá, že její brácha musel neschopenku ukončit před svatbou. A jinak pěkný týden, dneska sem byla na zkoušce účesu i s dcerou, jsme spokojený a to sme tam byly hodinu a nic za to paní nechtěla a to ještě dceře střihla ofinu a v sobotu říkala, že si veme 300, no jsme nadšený :-) a zítra jdu na kosmetiku a zkoušku líčení a ještě na zkoušku šatů :-D
Odpovědět
Profilova fotka
livi: S tou neschopenkou se mi to zda jako blbost. Navic moje doktorka vi, ze se budu vdavat, takze predpokladam, ze by mi to rekla. Jen az budes mit novou obcanku, tak si musis jit nechat napsat novou neschopenku na nove jmeno. Ale to bude zase pokracovani te stare, takze tri dny zadarmo nemas. Tak mi to aspon bylo vysvetleno.
Odpovědět
krásné ránko :-) já nejsem na neschopence můj přítel je už doma víc jak měsíc se zády. Si taky myslím že je to kravina ]-( za chvíli jedu na kosmetiku tak se tu mějte :-)
Odpovědět
Profilova fotka
4 ......................................... Rybka 5................................. Rej - 10:00 - Rejlková Kat - 11:00 - Janičatová Myi - 11:00 - Pudilová Majky - 11:00 - Skořepová Petulicka - 11:30 - Florčinská Marrei - 12:00 - Haraštová Slunicko - 12:30 - Krčová Prio - 12:30 - Dusilová Livi - 12:30 Pytelová Sil - 14:00 - Hudcová Micha - 15:30 - Prknová a den poté Rybka - 11:30 - Kalná A počasí: http://www.e-pocasi.cz/index.php?bask... http://www.meteopress.cz/
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky berušky !!! Sili-jj, už mi buší srdce jak o závod !!! x-) Počasí vypadá slibně... tak snad bude příjemně a ne moc velká horka? marrei-Martinko, fotečky dám do albíčka, bylo to úžasné setkání s tebou. Jsi zlatý človíček a v šatkách jsi vypadala úžasné (i bez šatů samozřejmě) :-) Moc ti sluší takový styl, vybrala sis dobře :-) ;-) Tak já jsem dnes zjistila, že nemáme udělané jmenovky pro malé děti... že jsem nechala bílou nit na přišití korálku na svíčky u mamče doma... takže budu lítat sem a tam a shánět potřebné věcičky. Navíc nemám svázaný ani jeden kousek svatebních novin, který se pořád ještě tiskne, ale oproti SILI, jsem klidná, ta nemá ještě prstýnky... x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Majky - správný přístup :-D Přesně tak, já nemám ještě prstýnky, takže nit je brnkačka :-) Jinak se mi na počasí nelíbí ty mráčky s kapičkama kolem sluníčka :-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Hoj holky :-) Teeda Majky, ale sekne nám to, co?? :-D :-D Počasí je fakt na prd, ty deště se pořád posouvají na sobotu, ale než bude sobota, tak se to zas posune na neděli a my budem mít klid :-D 8-) 8-) Za chvíli prchám do práce, ale bude totááááální anarchie, anžto tam nemáme ani jednoho šéfa :-N - to chcu vidět moji pracovní morálku poslední den v práci :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Marrei - jenže oni to posouvají a posouvají, ale teď už tam mohou posunout jen ty mráčky ze středy-pátku ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Krasne rano!!! marrei, majky - s dovolenim jsem se nakoukla a vapadate obe moc krasne. Docela skoda, ze se nemuzeme vyfotit v sobotu uplne vsechny najednou.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem taky mrkla na fotečky a jste obě kočky! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jé Myi, no to by bylo super, udělat hromadnou fotečku!! 8-) Sili - a dneska má pršet, né? Nevim jak u vás, ale tady v Brně svítí sluníčko, jenom ráno spadlo pár kapek. Lepší je jim prostě nevěřit :-D Pádím na solárko, pá, ozvu se z práce ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
sili-já jsem si v tom počasí našla jen to pozitivum.... :-D Takže 22 stupňů, jasno až polojasno... žádné kapičky !!!! :-D marrei-no jejda !!! :-D Hotové modelky !!! Poslední den v práci budeš s nama na BRMS !!!! myi-jj, to bych taky chtěla...takové rodinné foto nás z 28 ve svatebním... jinak moc děkujeme za lichotku (můžu mluvit i za Martinku) :-D sili-děkujeme !!! Budeme všechny kočky !!!! :-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jak jsem byla vcera na zkousce ja, tak jsem byla nenalicena, vlasy v ohonu, no proste nic moc. Ale stacilo na sebe ty saty hodit a mamca zacala brecet.
Odpovědět
Profilova fotka
No dá se pak udělat fotomontáž z našich fotek.... takové all in one ;-) Já jsem zítra naposledy v práci, jen dopo, pak páááááááááá a zpět až 14.7. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sili-vydíš, uděláme fotomontáž !! To je nápad !!! Tak vidíš, taky ses dočkala... :-) myi-jé, to je krásné ! :-) Já jsem zvědavá, jak moje mamča to všechno ustojí?! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
majky: ja jsem mamcu minuly tyden premluvila, aby si nabarvila rasy, ze rasenka (pokud neni vodeodolna) pri placi rozpousti. Ptala se me, proc by jako mela brecet. Tak jsem si do ni musela trosku rypnout, ze to ma natrenovany dobre, ale staci to az v sobotu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
myi-hrdinka, co? Můj děda mě říká, "proč bys brečela, vždyť není důvod" a babička mu říká "dědo, ty buď ticho, ty budeš první, kdo bude brečet"... :-D No a když je uvidím, že bulí, tak budu mít taky po make-upu. A nepomůžou mi ani nabarvené řasy. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
majky: ja budu bulet urcite. A urcite se najde nekdo, kdo ti u gratulace rekne NEPLAKEJ. To je zaruceny recept, jak dostat ty slzy na krajicku ven
Odpovědět
Profilova fotka
myi-přesně tak !!! Mám obavy z těch gratulacích a moje družička mi tam bude přednášet krásnou básničku... takže já jsem jasná ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ja jsem svedkyni zaukolovala, aby se ode me nevzdalovala. Bude mi pohotove utirat slzicky tak, aby byl make-up co nejmene poskozen
Odpovědět
Profilova fotka
marrei, majky: teda vám to slušelo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
micha-děkujeme. :-) četla jsem ten příspěvek, o tom dortu nervách apod...je těžké říct, abys na to nemyslela, já jsem taková povaha, která myslí na všechno a hodně dlouho ! Navíc, když ti ještě druzí hážou klacky pod nohy a spíš než pomoct se ti snaží ublížit a už si neuvědomují, jaký to může mít dopad. Můžu ti říct, že já to psychicky na té svatbě nedám, bude mi tak zle, že nebudu vědět, co první. Takže, pokud ti bude v sobotu nejhůř, vzpomeň si na mě, že mě je ještě hůř a třeba ti bude líp :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mě doktorka tu neschopenku ukončí zítra a od čtvrtka budu mít dovolenou až do pondělka... holky už jen 4 dny.... mě se včera nabízela mamka na žehlení, tak asi jejích služeb využiju a ještě musim umýt okna...a uklidit dětský pokoj, malýho doma maminka nevede moc k uklízení...dostal od Vlasty dárek jen tak, popelářský auto asi půl metru dlouhý, a roztrhal tam nějaký letáky, jako že jsou to odpadky, který to auto odveze...ale ten svinčus z auta vysypal a auto si odnesl domů k mámě a binec tu zůstal a čeká až ho uklidí "hodná teta Míša"...chjo 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
majky, dík za povzbuzení ;-) zajímavý je, že když jsem byla včera ty 2 děsný hodiny v práci, tak se to nedalo, ale co jsem přišla domů, tak na to skoro nemyslím...asi bych se do té práce už neměla vracet :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?