Termín svatby 28. června 2008. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, konečně jsem s milým vybrala termínek a teď hledám některou z vás? Najde se někdo, kdo má stejný termínek? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ja se pripojim, nevim, co budu mit vytvoreno na hlave. V tomhle jsem fakt bezradna. Jinak bysme meli mit snad vsechno
Odpovědět
Profilova fotka
Já našla krásnou inspiraci na účes na jedné nevěstě... moment, zkusím ji najít, jsem si blbec stáhla fotku beze jména uživatele.... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Jéé, bylo to rychlé, ona právě aktualizovala album :-N to je ono: http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
Profilova fotka
uces fakt pekny, ale myslim, ze by mi nesedel
Odpovědět
Profilova fotka
Hoj holky.. tak že máme doma psí slečnu,fotečka je v albíčku ;-) Jinak mi nemáme: oblek pro ženicha, květiny, prase :-) a s tím související nápoje a menší občerstvení :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ta je krasna
Odpovědět
Profilova fotka
Kat - bozínku to je cumácek lostomilouckej :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jééé, Kat, ta je velkááááá a krááásná :-N Jak bude velká, až bude opravdu velká? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Děvčátka,díky za pochvalu hafánka :-) V dospělosti bude mít tak 65-70kg :-D Takový větší telátko :-D Je to prostě mimi,už mě bere jako maminku svoji.V sobotu nám plakala celej den,v noci jsem s ní spala na gauči,tak se ke mně tulikovala. Je prostě úžasnáááá :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Choj holčiny, nějak vás poslední dobou zanedbávám...tak mi to promiňte, ale nestíhám :-( Kat: hafík je náááádhernej!!! Máte byt nebo dům? Co se týče příprav, jsem už tři týdny na bodu mrazu...vůbec nic nestíhám! Začali jsme opět stavět baráček, takže veškerý volný čas trávím tam, ale už to budu muset nechat na mé drahé polovičce a vrhnout se na přípravy, jinak se pak z toho zblázním. Včera jsme měli Davídkem výročí - 5let. Tak jsem si udělali hezký den - návštěva botanický zahrady a večeře v naší oblíbené restauraci. Koupila jsem nám takové velké prasátko, s tím, že za každé vyslovené Mám tě rád / ráda tam musí ten dotyčný hodit 20 Kč :-) tak jen za včerejšek má prasátko v bříšku 1240,- Kč (ale to byl jen první den :-) ) Jdu dom...mějte se! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holkýýý, dala jsem do alba prstýnky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jé Míšo ty jsou krásný, moc se mi líbí kombinace mat/lesk ;-) x-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Micha: prstýnky jsem zkoukla a teda musím uznat,že jsou skvostný... taky jsme chtěli nějaké podobné jako máte vy... ale Chlap řekl,že by se mu líbil na mě nějaký s kamínkama.... Prio: my máme dům a k němu velikánskou zahradu,tak že už si naše psí slečna obhlídla teriorium a je ráda venku... včera už se seznámila i s bazénem :-) Ale na koupačku byla zima :-D Jinak chválím nápad s prasátkem ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky mě ten smutek snad nikdy neskončí...na podzim mi umřela prababička, v únoru strejda a před třema hodinama babička...sedím u počítače, protože nemůžu spát, tak abych se trošku odreagovala prohlížím si vaše albíčka, koukám na net a tak...ale stejně na ni musím pořád myslet. Před týdnem byla na operaci s kyčlí, v pátek jsme se radovali, že už jí pustili z nemocnice domů a teď...plicní embolie, půl hodina resuscitace ... na nic! Nějak se s tím pořád nemůžu smířit. Zítra budu celej den jezdit s mamkou a vyřizovat pohřeb. Ještě že tu mám Davídka, on si člověk fakt až v takovýhle chvílích uvědomí co pro něho ten druhej znamená!!! Tak mi držte pěsti zítra... Kat: tak to jo...teď jsem ukazovala pejska příteli...je krásnej a strašně velikej :-) Micha: prstýnky krásný!!! Taky se mi takový líbí....
Odpovědět
Profilova fotka
Jééjda Prio, co to je za zprávy... :-( je mi to moc líto ;-( Přeju aby to rychle přebolelo!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky berušky, já už těch diskusí mám tolik, že se za vámi ani nedostanu, jsem to ale ostuda, co?! Neměla bych vám to ani říkat, nebo mě vyřadíte z "28" ... :-) Jdu si vás dočíst, co je tu nového. Hlavně bych chtěla vědět, za kolik to máme, nějak jsem ztratila přehled?!
Odpovědět
Profilova fotka
kat-pejsánek je nádherný, teda nádherná !!!!!!!!!!!!!! Rozkošná bobiška, miláček, vím, jakou radost teď musíš prožívat. No ale těch 70 kg?! Fíha !!!! Nechtěla by zůstat pořád tak maličká?! Jak se jmenuje?! micha-prstýnky jsou krásné !!! ;-) priori-vím, že veškerá slova jsou zbytečná... co ti můžu popřát je hodně síli a aby ses držela. Je to neuvěřitelné, jak má někdo v životě takový pech !!! Doufám, že už jste si to vybrali na hodně dlouhou dobu dopředu... je to strašné, když za chvíli máš svatbu !!! :-( Drž se !
Odpovědět
Profilova fotka
Tak děvčata, sakryš, co je tohle za docházku.....!! Máme ještě 67 dní (Rybka 68), to už moc nepokecáme do svatby!!! ]-( :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holčiny, tak máme za sebou strašně smutnej a vyčerpávající maraton - pohřební služba, smuteční hostina, rozeslání parte atd. Díky za ta povzbudivá slova... Musím říct, že se těším zítra do práce...ta samota, ticho, pláč a bolest je strašná!!! Majky: já už si taky říkám, že to snad bylo do třetice všeho zlého...kéž by!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem zvědavá, jestli vás dneska proberu ;-) Máme to za 66 dní, Rybka 67 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
prio: To je mi opravdu hrozne lito. Tady neni rady, s tim se musi vyporadat kazdy po svem, Ja ti jen preji pevne nervicky a aby ten depresivni smutek byl rychle za tebou a tak prijde ten malinko prijemnejsi, kdy ti bude smutno, ale kdy se budes pri vzpominkach usmivat.
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak vsechny zdravim a omlouvam se za sve vcerejsi acko.
Odpovědět
Profilova fotka
Myi: děkuju za ta slova ! Už jsem zpátky v práci. Je mi trochu líp... Jdu se ponořit do práce, ať trochu zaměstnám mozek...
Odpovědět
Profilova fotka
marrei-Ježiši, za 66 dní?! To si snad děláš prd... legraci... :-D :-D :-D Co jinak nového? Mě se zdá, že ani nestihneme dodělat všechny věcičky... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ale stihneme holky, dneska se mi zdala jakasi blbost, ze jsem shanela pricesek v me barve vlasu a probudila jsem se upocena hruzou, protoze vsube meli jen rezavy. To bude v pohode. To nejdulezitejsi uz zarizeny je. Mame kazda zenicha a to k tomu staci ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nového - ráno jsem dokoupila poslední obálky na oznamko, ve finále jich bude 60 :-S booože.... a odpoledne jsu na botky. V pondělí jsem taky byla, jedny se mi moc líbily ve Stivalu, ale stály 1999,-, ufff, to bych dala jen v případě nejvyšší nouze :-( Ale zase byly takový přirozený, že bych je určo vynosila i po svatbě.
Odpovědět
když se tady chlubíme s pejskama tak my máme od unora taky doma štěně tak se jukněte na moje fotečky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte, dnes jsem byla zavalena prací, páč jsem včera byla na školení..... Prio - je mi to líto |-| Ach jo. Ono se říká, že špatné chodí vždy ve trojici, tak snad už..... :-( Micha - moc hezké prstýnky! ;-) K přípravám - konečně máme seznam hostů!!!!! Jupííííííííí! Budeme roznášet cca 140 košíčků s koláčky a na hostinu zatím vychází 106 lidí :-o
Odpovědět
Profilova fotka
sluni: no to je pěknej pejsáček ;-) sili: děkuju ;-) marrei: to je pech s těma botkama :-(
Odpovědět
sile: 106 lidíííí :-o uff, a to mi mamka pořád vyčítá že 30 je moc, tak jsme v tomhle trochu na nože taky nemá ráda moji svědkyni, ona si představuje že si ušuji kostýmek a po obradě pozvem na oběd jen rodiče a svědky a pak že se to někde oslaví na zahradě při bečce, takže mi to celkem neusnadňuje a moc mě to mrzí... ale to chci to po svém tak to tak bude, ještě že při mě stojí můj Martínek
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?