Termín svatby 28. června 2008. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, konečně jsem s milým vybrala termínek a teď hledám některou z vás? Najde se někdo, kdo má stejný termínek? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
sil: to je pravda, ackoliv vanocni uklid jsem nedelala ani letos. proste jsem jen normalne uklidila.
Odpovědět
Profilova fotka
Myi - já taky ty hromadné akce typu vánoční/velikonoční úklid nevedu. Neba a nemám na to čas :-p :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sil: jj, a kdyz mam cas, tak ho nechci ztracet uklidem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jéé Myi, další šťastné vyrovnané Kozorožátko :-D Jako jááá!!! Hele, nechceš tak 16 dní přenášet? Že bysme slavily narozky spolu, 16.1..... :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
marrei: no, tak to nevim. To zalezi na tom, kdy bude chtit Kvido ven. Mam ale pozitivni zpravu, prvorodicky vetsinou opravdu prenaseji ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No kdybys přenášela měsíc, tak se mi může narodit k narozkám 31.1. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
vyborne, ze bych treba byla jak slonice tehotna nekolik let, ne? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Hmmm, Majky má narozky nějak koncem dubna.... =-) Co ty na to Myi????? x-)
Odpovědět
Profilova fotka
a ja je mam v pulce kvetna
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D
Odpovědět
myi: to není pravidlo :) já jsem byla prvorodička a malej se narodil o týden dříve, já spíš myslím že u dalších dětí je více pravděpodovné přenášení :) jinak všechny zdravím a dlouho jsem tu nebyla takže mi nějaké zprávy unikly :) takže gratuluju k těhu :)
Odpovědět
Profilova fotka
rej: ono asi opravdu zalezi na tom, jak se chce na svet prckum.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj Rej! Myi - půlka května je dobrá, bude teploučko :-D
Odpovědět
:-) jj tak nějak, tak držím palce ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hoj holky, zdravím všechny. Dneska je tak krásně :-) :-) :-) To se člověku hned jináč pracuje :-D
Odpovědět
Profilova fotka
A jak by se člověku krááásně flákalo x-)
Odpovědět
Profilova fotka
A mě se krásně flááákááá, anžto mám oba šéfy na sletu v Praze :-D 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Myi, Marrei: já se taky přimlouvám za 16denní přenášení (máme s Marrei narozeniny ve stejnej den :-) )
Odpovědět
Profilova fotka
A já makám jak barevná ..... ]-( A přitom řeším kytky.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
A já se flákám a jsem jak na trní, má mi dneska do práce dojít balíček s tím prádýlkem na svatební noc (viz. albíčko), tak se nemůžu dočkat x-) :-N
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.super.cz/exkluzivne/22312-... Myi... tak Ti nevím s tím lednem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, zdravím po dlouhé době. Doufám, že Vás po chvilkách stihnu dočíst. Myi: GRATULUJU.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Rybko! Naše nedělňátko x-)
Odpovědět
mě se černé auto líbí, zdá se mi že na něm ta výzdoba lépe vyynikne a i k té bílé nevěstě se krásně hodí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Sluni! Jak se máš, je Ti dobře? :-) Jo a k té černé - můj ženich bude mít černý oblek, že by pohřební nálada? :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No Sili já budu úplnej pohřebák - pohřební černý auto a ženich má taky čistě černej oblek.... :-D Ale udělaly jste mi radost, že jste mi to auto všechny schválily ;-) Ona je to fungl nová Škoda Octavia Combi asi za mega, prý vypadá jak "vládní vozidlo"... :-D Tak uvidíme, ještě jsem to auto neviděla...
Odpovědět
Profilova fotka
Dyť jsem Ti psala, že vláda.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
My pojedeme starou červenou Feldou,s otevřenou střechou... teda doufám... :-D Jinak se připojuju... taky bude mít ženich pohřební oblek :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky sili, kat, myi, priori, slunicko, marrei, rejli, rybka... nezapoměla jsem na někoho?! :-) Nemám dnes "A-čko"?! Dnes jsem se tady flákala někde jinde, ale už jsem u vás... :-) myi-nový občánek 2009-tak to by bylo super !!!! :-) A když tu mluvíte o tom přenášení, tak klidně i 4 měsíce, protože já mám za týden a jeden den narozeniny !!!! :-D kat-my tu máme dnes tak hnusně. Dala jsem si letní botky a mrznou mě ruky... :-D :-D :-D no a když nám to vyjde, tak nemůžu přeci zradit naši značku ve které dělám, takže to bude 607-čka... a majáček nehoru... :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
oprava - nahoru !!! :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?