Termín svatby 11.06.2011. Přidej se k nám.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevesty, planujete uz nektera svatbu na tento datum? Doufam, ze v tom nejsem sama. Obcas si prijdu jako blazen, ze planujeme s takovym predstihem, ale zase potom budeme mit (doufam) klid. :-) A zatim jsou vsechny restaurace, ktere jsem poptavala, volne, tak mam moznost vyberu. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
No, nas by vyslo jeste asi tak o 10 vic... a to resim ubytovani jenom ceskych hostu. Pritel tomu moc nerozumi, protoze u nich to zvykem neni. No a bylo by to i trochu nefer, protoze zahranicnim hostum ubytovani neplatime. Ted jsem si psala s kamaradkou a ona je toho nazoru, ze to je prezitek, bylo by to hezky gesto, ale prehnany a mame zajistit ubytovani jenom rodicum. Nevim proc ja mam zakodovany, ze ubytovani plati snoubenci. Mozna je to jenom nejaka starsi tradice...? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
verisek: a 120km by jsi hradila? 8-)
Odpovědět
bibi: taky to mám zakódovaný :(
Odpovědět
Profilova fotka
No já bych to asi taky neplatila,pro tolika hostů co budete mít..dala bych taky doporučení a ať se sami rozhodnou.. verisek: tak to docela koukám,netušila jsem že mají takovouhle povahu:)dobré vědět,tak děkuju:) Jinak Vám všem přeji krásný víkend já už mažu domů 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kamarádky sestra platila ubytování všem hostům a vyšlo je to na 30 tisíc. Nevím, jak bych to udělala, zase s takovouhle dálkou...ale to opravdu vyjde na hromadu peněz, které můžete investovat jinde. My, když jsme jeli na svatbu do Prahy sestřenici přítele (400km), tak jsme si ubytování hradili všichni sami.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky, chtěla bych poradit kde stáhnu nějakou hezkou fotku nebo obrázek, abych jsi mohla vyrobit své svatební oznámení. Byla bych ráda, kdyby jste mi poradili..Děkuji moc...hezky víkend přeji.. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
hm, hm... asi opravdu zaplatime jenom rodicum. Ja i kdyz mam zakodovany, ze plati snoubenci, tak bych se vubec nezlobila, kdyby mi napr. moje kamaradka rekla, ze ubytko sice zajistuji, ale hoste si ho plati sami. A napriklad nevlastni bratr s rodinou me ani na svoji svatbu nepozval a ja ted resim, jestli jim mam vsem platit nocleh. Takze se na to asi vyprdneme :-N a bude to alespon spravedlivy vuci vsem. Veru: 100% castky do konce roku je teda hodne tvrda podminka, predpokladam, ze pak uz nejsou mozne zadna storna. Hmm, snad vam nekdo neodrekne. Ale kdyby jo, tak mate kdyztak zalozni plan pro ty, co se opijou a nebudou moct dojit dal nez na pokoj. :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Bibi: přesně tak :-D :-D Ale my si necháme jen pokoj pro sebe, jeden chtějí kamarádi a jeden rezervujeme pro kamarádku s přítelem a miminkem na 2 noci, ti jedou z daleka. Ono je to prázdninový termín a mají hodně narváno, takže to chtějí takto zaplatit, aby nepřišli o kšeft....ale chtějí pouze 330,- Kč za osobu na noc, žádná šílená suma to není :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
veru: tak to jooo, to neni tolik penez, ja mam v hlave ty prazsky ceny, tak si hned vzdycky predstavuju horentni sumy. Jestli bychom jeste nemeli prehodnotit misto svatby.... 8-) :-D A jestli se jedna jenom o tri pokoje, tak to je taky super. Jinak preji vsem kraaaasne slunecne sobotni rano. :-) Venku je nadherny pocasi, tak mam radost. Mame dneska venkovni firemni akci, takze to vyslo na 1. :-) Jdu vzbudit mileho, dneska nemuze vychrupovat do 11. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno holky:) Tak se Vám musím pochlubit:) v pátek jsem si po dvou letech úmorného úřadování šla pro stavební povolení! To byl tak krásnej pocit,že mé snažení se vyplatilo!Takže příští týden začínáme,tak do té doby musim ještě něco dokoupit nebo pa se bojim,že na to nebude už tolika času.. nunatko: ono záleží jaké máš představy..třeba nejdřív koukni na stránky,kde dělají přímo svatební známení,nebo už máš nějakou představu??
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tak jsme z Polska doma, do krytí se naší dámě vůbec nechtělo, ale nakonec se zadařilo, tak snad jsme přivezli náklad miminek :-) :-) :-) Dneska jdu s kamarádkou do salonu, kde jsem byla já, půjde si zkusit vybrat svatební šatky a já budu prohlížet katalogy se svatebním oznámením. Jsem zvědavá, jestli něco vyberu :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
verisek: tak snad se povedlo a budete mít miminka:) Já taky přemýšlím nad oznámením a pořád nevím jestli si ho mám nechat namalovat a nebo si nechat nějaké udělat..
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
janullii: děkuju, snad ano!! Já taky pořád nevím, jestli fotku, nebo si nechat namalovat od karikaturisty nebo nějaké vybrat. Možná to nějak zkombinujeme všechno :-D :-D Našli jsme super kreslíře karikatur, jezdí i po svatbách a maluje hosty....pak bychom si dali do svatební knihy ty jeho obrázky a každý by se nám ke své "podobizně" podepsal a napsal věnování. To se mi zdá jako super nápad, tak uvidíme, jestli si ho nakonec taky objednáme. Za 5 hodin má všechny namalované :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tak koukám, nebyla jsem tady cca asi 2 týdny a čtení je tu habakuk, ale už jsem se prokousala do konce... U nás přípravy zase malinko polevily, ale v sobotu na závodech zase začal o svatbě povídat, takže jsem ráda jo a včera jsme koukali na svatbu jeho sestřenice na DVD :-) a chtěl on sám to vidět... Jinak jeho šéf dostane asi přes ústa... byl fotit na závodech a klidně si do novin napsal tohle: Dramatickou soutěž žen vyhrály hasičky z Bolkova a alespoň trochu tak spravily náladu svým mužským protějškům, kteří měli dva neplatné pokusy a skončili poslední. „Bylo to super. Vyhrály jsme asi o čtyři desetinky a porazily jsme holky, které na rozdíl od nás běhají Západočeskou ligu, o to je to sladší,“ radovala se z prvenství bolkovská hasička Markéta Fikrlová-Pouzová. Já mu dám Fikrlová-Pouzová to uvidí....zmetek jeden :D Pouzová až skoro za rok :-) No, ale co už je to dneska v novinach, tak už s tím asi nic neuděláme... Jinak už máme zajištěnou hudbu na hostinu(kamaráda) a na obřad už nám začínají zkoušet děcka z jednouho z našich pěveckých souborů u nás... Budeme mít housle a zpěvačka bude zpívat Áve Maria .... Tak snad to všechno dobře dopadne
Odpovědět
Profilova fotka
verisek: já mám kamarádku která krásně maluje a taky umí i karikatury,tak právě nevim..ale zase je to originální..s těma karikaturama na svatbě je to super nápad:) makinka: vítám tě po dlouhé době:)
Odpovědět
Profilova fotka
Teda dnes je to tu nějaký mrtvý :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsme to tento vikend oznamili i rodicum pritele a nadseni bylo veliky (ironie) :-) Pry jestli nechceme svatbu jen ve 4 lidech tak to jsme rikali, ze vubec nechceme. V nedeli jsem oznamila uz i kamaradce ze bychom ji chteli za svedka a ta mela aspon radost uz jsme spolu planovali. takze se tesim zase vic.koncem zari pojedeme do prvniho salonu, at vim co mi bude sluset. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
janullii: a co teprve o vikendu, jste mi zadna neodepsala... 8-( Jdu pect svestkovy kolac s tvarohem. Nechcete holky prijit na caj? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
janullii: já už mám představu a chtěla bych jsi ho navrhnout, ale žádnýý hezký obrázek se mi nelíbil :-( , no uvidime..co vymyslím pak to sem hodim a mrknete.. a nevíš o nejakych strankach kde bych jsi stahla nejaky hezky obrazek??
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré trošku zmrzlé ráno :) picasso: no to mi říct tchýně,to by teda viděla..většinou se ale rodiče těší na svatbu,tak nechápu,že vám řekla jestli to nechcete ve čtyřech.. Já se svědkyní ještě čekám,nenastal ještě ten správný okamžik.. bibi: no já tu o víkendu nikdy nejsem :-| teda švestkový koláč,mňam mňam:) tak snad se povedl! nunatko:no spoustu obrázků najdeš i tady v albech,záleží na tom,jestli chceš třeba medvídky,nějký zvířátka..zkus nejdřív juknout do albíček,některá obsahují jen obrázky..
Odpovědět
Profilova fotka
nunatko: vytvořila jsem albíčko kam jsem dala pár obrázků,tak se na tu jukni a kdyžtak napiš co si představuješ
Odpovědět
Profilova fotka
janulliii: no taky me to zamrzelo a pritele taky, nasi se na svatbu tesi a chteji nam pomoct co to jen pujde, ale tam ocekavame jen pasivni pristup z jejich strany. uvidime treba se to casem zmeni, ale pochybuji :-( jo a nerikala nam to tchyne ale budouci tchan, tchyne rekla, no kdyz chcete je to vase vec
Odpovědět
Profilova fotka
No je to mazec..Já třeba s přítelovými rodiči vycházím skvělě a mají mě jako dceru..mají jen kluky,tak jim to prej vynahrazuju:) A jak dlouho jste spolu? já jen,že rodiče občas nechápou,že se zamilují dva lidi,cítí že chtějí být spolu a chtějí se vzít..třeba jim to přijde brzy,tak proto tak jednají??každopádně by mě to taky mrzelo..
Odpovědět
Profilova fotka
janulliiii: jsme spolu letos uz sestym rokem, a pristi rok ma byt sedmy tak proto se chceme i vzit, protoze se rika, ze ten sedmy je zlomovy. ja s nimi vzdy taky vychazela moc dobre, ale pred rokem jsme se nepohodli (rekla sjem svuj nazor) tak spolu mluvime uz jen to co musime.
Odpovědět
Profilova fotka
janullii: kolac se povedl tak na pul, ze spoda je pripaleny :-| Nevim proc, asi jsem mela troubu prilis zahratou. Evidentne se mam do svatby jeste co ucit. :-D nunatko: nebo si zkus na www.image.google.com zadat napr. wedding couple cartoon nebo ty slova zkusit ruzne prohazet nebo wedding couple icons, bride and groom cartoon... jakykoliv kombinace. Snad jsem trochu pomohla. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
picasso: no pokud jsou na tebe nějak naštvaní,tak to chápu,že jsou jedoovatý,to znám taky když si dovolim říct svůj názor..ale žení se jim snad syn,tak by měli být rádi a prožívat to s vámi.. bibi: neboj,do svatby se to naučíš:) já nepekla už dva a půl roku tak až se budu stěhovat do domečku a budu mít konečně troubu,tak na tom asi budu stejně:)
Odpovědět
Profilova fotka
janulliii: je to sice jejich syn, ale maji jeste dalsi dva a radsi by byli kdyby se jim ozenili ti druzi :-) pritel uz je totiz jednou rozvedeny tak v tom nevidi vydinu, ze se opet zeni bibicz: neboj se po svatbe budou chlapy mlaskat, ze maji doma vyborne kucharky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
picasso: jééjda, tak to je mi líto, nj, u rozvedených se to ze strany rodičů bere už asi trošku jinak. Nic si z toho nedělej, užívej si plánování a přípravy a nenech se otrávit. Přeci jen pro Tebe to je svatba první a určitě věříš, že i poslední, tak na nikoho nedej a udělej si všechno jak budeš chtít ty :-) :-) Jinak taky bojuju s oznámením, všechno mi přijde přeslazené, moc načančané, no nebude to lehké, něco vybrat. janullii: díky moc, taky si myslím, že je to dobrý nápad, každému bychom ten namalovaný obrázek od karikaturisty mohli dát ofotit a poslat s děkovným přáním :-) :-) Měl by tak každý originální památku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
picasso: jak říká verisek,nenech si to zkazit,vim,že je ti to určitě líto ale neboj,ale určo to nakonec dobře dopadne!! verisek: ahojky:) to jo,myslim,že je to i nevšední..já jsem to třeba nikdy na svatbě neviděla,proto jsem přemýšlela i otom oznámení..nechci nic tradičního,to mi nahání hrůzu:)vůbec se mi to nelíbí,tak chci něco origoš :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky zkazit si to nenecham, spis jim ukazu, ze si to zaridime sami, kdyz nechteji oni pomoct. rtel tam ani nechce spat vecer pred svatbou, takze budeme asi pod jednou strechou jen kazdy v jine posteli, nebo pujde spat k moji babicce. oni se na to divaji, zeje to proste skoda penez. Ale me to ne prijde. pritelova dcera se taky tesi, bude delat druzicku. myslim, ze je to jen o nas. vsichni budou koukat bude to ta nejlepsi svatba jakou kdy videli :-) verisek: douifam, ze je to moje posledni svatba
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?